Skoči na vsebino

Mika Hakkinen se vrača


Jure007

Priporočene objave

HÄKKINEN V SEZONI 2005 V DTM-u

Veseli se novih dvobojev s starimi znanci

Dvakratni svetovni prvak v formuli ena, Finec Mika Häkkinen, se po triletnem premoru vrača na steze. V novi sezoni bo vozil za Mercedes v nemški seriji DTM.

36-letni Häkkinen je bil tudi v kombinacijah, da zasede prosto mesto v formuli ena pri Williamsu, potem ko je Britanec Jenson Button moral ostati v BAR-u. Na koncu se je odločil, da ostane v stari jati, saj je oba naslova prvaka (1998 in 1999) v najhitrejšem bencinskem športu dosegel z McLarnom Mercedesom.

"Po koncu dirkanja v formuli ena leta 2001 sem hitro spoznal, da še nisem pripravljen za dokončno upokojitev. Ko mi je Mercedes ponudil, da testiram avto, sem takoj uvidel, da še vedno zelo uživam v dirkanju. Na preizkušnji pred tremi tedni sem dosegal dobre čase in veselim se že bojev z nekdanjimi kolegi (Jean Alesi, Heinz Harald Frentzen) in mladimi vozniki ter ponovnih srečanj z mojimi navijači," je povedal Finec in dodal, da je še posebej vesel vrnitve k Mercedesovi družini, ki pa je v bistvu nikoli ni zapustil.

Vir: rtvslo.si

post-2044-1099842742.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh u F1 bi si samo sramoto naredu k še bliz šumiju nebi pršu :lol:

ihaveneverlikedhimpress :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj rečte,da ste srečni,ker gre v DTM in ne v F1, zato ker veste,da bi še kako ogrožal vašega Šumija .)

On je bil in je še zmeraj edini,ki lahko resno ogrozi Šumija :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je bil in je še zmeraj edini,ki lahko resno ogrozi Šumija :grim

Ga zadnja leta kar malo pogrešam, vsekakor edini, ki je bil sposoben prehiteti šumija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj rečte,da ste srečni,ker gre v DTM in ne v F1, zato ker veste,da bi še kako ogrožal vašega Šumija .)

On je bil in je še zmeraj edini,ki lahko resno ogrozi Šumija :grim

Če je še ne vem in dvomim,da pa je bil pa ne zanikam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem, da kdo dirka zaradi denarja, lahko govori (piše) samo kdo, ki dirkanje pozna samo "od zunaj - TV, tisk...".

Vsak dirka zaradi veselja, če zraven še zasluži, toliko bolje. Tudi Mika je dirkanje očitno začel pogrešati in z dirkanjem v DTM-u verjetno do konca življenja ne bi zaslužil toliko, kot je v F-1 v eni sezoni. Od uspehov (ali neuspehov) je pa verjetno odvisno, koliko časa bo v tem videl veselje (ne denar .) ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj rečte,da ste srečni,ker gre v DTM in ne v F1, zato ker veste,da bi še kako ogrožal vašega Šumija .)

On je bil in je še zmeraj edini,ki lahko resno ogrozi Šumija :grim

še do jajc mu ni! :lol1: šumi je bil je in bo najboljši v F1. to je tudi dokazal. kr poglejte kdo ma vse trekorde. pa ne zdj rect da sam zato ko ma dober avto. rajs priznajte da je najboljsi. sej nerecem so drugi tud dobri, ampak njem pa svaka cast :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino :yea2:

Pa nehajte s šumijem v tej temi :topic: lahko kot dirkač doseže vse, pa ga še vedno nebom mogel dolgo gledat <_< Odkar spremljam F1 mi je vedno bil Hakkinen všeč kot voznik, četudi res ni bil tako uspešen kot šumi (ampak dvakrat pa ga je le nažgal s takrat še konkurenčnim mclarnom :kva2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj rečte,da ste srečni,ker gre v DTM in ne v F1, zato ker veste,da bi še kako ogrožal vašega Šumija .)

On je bil in je še zmeraj edini,ki lahko resno ogrozi Šumija :grim

:OK: :OK: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat ko je zapuščal F1--ni bil ravno na vrhuncu...je sicer neki tarnal glede otroka pa družine...in prijavil še: če bom hotel ohraniti tak standard kot ga sedaj živimo, bi moral ostati v F1 vsaj še 4 leta (se mi zdi, da je reku 4)...in takrat so mi stopile solze v oči...sirota uboga...tako skromen in fleksibilen človeček...verjetno mu žena ves denar ,,spraši,, in on zato glavo v košari nosi, da bi svoji družini nudil topel domek....Torej: ,,Delaj, copata,,.

Nimam nič proti njemu, bil pa je tak hladen in nezanimiv, brezizrazen in mogoče celo ,,chicken,,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. bil pa je tak hladen in nezanimiv, brezizrazen ...

Sva istih misli. Mika čist premal izžareva kakršnekoli energije in zato nikoli ni bil v centru novinarske pozornosti. F1 je šov biznis in zato so skoraj večkrat kazali njegovo ženkico kot pa njega. Če pa se ne govori o tebi, potem imaš tudi takoj manjše možnosti za dober sedež.

Je pa verjetno težko it iz F1 v tako tekmovanje. Vsi gledajo na voznike v F1 kot najboljše in sedaj tudi od njega pričakujejo da bo v sami špici DTM-a. Fant lahko marsikoga razočara. Upam da ne bo. Mu privoščim. GO MIKA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem, da kdo dirka zaradi denarja, lahko govori (piše) samo kdo, ki dirkanje pozna samo "od zunaj - TV, tisk...".

true.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat ko je zapuščal F1--ni bil ravno na vrhuncu...je sicer neki tarnal glede otroka pa družine...in prijavil še: če bom hotel ohraniti tak standard kot ga sedaj živimo, bi moral ostati v F1 vsaj še 4 leta (se mi zdi, da je reku 4)...in takrat so mi stopile solze v oči...sirota uboga...tako skromen in fleksibilen človeček...verjetno mu žena ves denar ,,spraši,, in on zato glavo v košari nosi, da bi svoji družini nudil topel domek....Torej: ,,Delaj, copata,,.

Nimam nič proti njemu, bil pa je tak hladen in nezanimiv, brezizrazen in mogoče celo ,,chicken,,.

tele finčke pogledaš je slabi kot da bi gledal frižider :grim

pa še govort ne znajo kr neko momljanje blesavo ..ko jih j.............e :zzz: :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

če se že piše o finskem jeziku ! je dejala ena južno američanka ko je bila na LJ troli in poslušala slovenščino je imela občutek kot da nekdo nenehno odpira vrečko čipsa ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo da bo začel spet voziti, čeprav sem vedno navijal za Šumija, samo on tudi zelo dobro vozi, mu želim veliko uspehov :OK: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal se je Erje naveličal. :kva2:  :grim  :D

Al pa Erja njega zato se znova podaja k stari ljubezni... ;) :naughty:

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!