Skoči na vsebino

MUCA - 2.2. v Festivalni dvorani v Lj.


Priporočene objave

V soboto, 2.2.02 ob 21. uri gremo skupaj gledat predstavo Tine Gorenjak: MUCA ali BREZ LJUBEZNI MI ŽIVETI NI - v Festivalni dvorani v Lj.

Link je tukaj.

Cena vstopnice je 2.500 SIT (oz. bo nekaj popusta).

Denar pobiram v sredo v Twinu oz. do konca tedna za tiste, ki me bodo kako drugace poiskali.

Trenutno imam rezerviranih 20 vstopnic ... prijavite se cimprej - delim po nacelu: kdor prej pride, prej melje.

(op.: fantje bodo nosili rutke, zavezane okoli oci, da bodo razumeli ... (by Climber & Chat Co.) )

Perla

Uredil - Perla on 21/01/2002 18:31:59

Grafično popestril - Noise Data on 21/01/2002 18:40:00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seznam grebatorjev za vstopnice:

2 Perla in Roly

4 Climber in Climberka

5 Cyc

6 Zarja

8 Gregs in Maja

10 Lojzi in Tina

11 Macica

13 Hanzi in Monika

15 Fisherman in nj. Lady

17 Viki in Darko

18 Anubis

20 Lucky in Janja

21 MotoManiac

22 Zoolo

Ponudba zaključena.

Perla

Uredil - Perla on 25/01/2002 14:15:34

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Posteno povedano, bilo je KRASNO! Zal mi je mogoce en majcken samo, da nisem bil sam, ker ko je na koncu vprasala, kje je tisti tip, ki maha, potem bi ji pomahal in bi mi gospa sedla v narocje... eh, tako pa ni nobenemu.... ni bilo korenjaka, ki bi pomahal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, zabavno in poducno

Ni mi jasno, kdaj in kje le je to mlado bitjece nabralo vse te izkusnje, pa da me nikoli ni bilo zdraven

Eni so srecni drugi pa trezni

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še ena malce bolj kritična od moje malenkosti. Tale Gorenjakova mi je šla večino časa pošteno na živce, ker dekle ni bogve kakšna igralka, ali pa zato ker je igrala... samo sebe. Skratka zdolgočasena nabijancija o seksu in medčloveških razmerjih. Deja vu! Ne rečem, da ni bilo nekaj vložkov, ki so te pahnili v smeh, ampak za monokomedijo, bolje monodramo, premalo. Večino časa je dolgočasila z dolgoveznim razpredanjem in ovijanjem ene in iste zgodbe. Najbolj me je pa motilo dejstvo, da Tina ne ve natančno, kateri jezik bi uporabljala. Med pogovornim jezikom (beri lublanščino) in knjižnim vrednim odra v Drami je preskakovala kot nebogljena ptičica, ki ne ve, na kateri veji ima gnezdo. Preveč nekoherentno in s pridihom nedovršenosti. Dejstvo je, da vse, česar se dotakne veleum Džuro, še ni zlato. Tina G. najbrž ni slaba igralka, vendar je monokomedija ena težjih zvrsti igranja, kateri po moje ni kos. Če je kdo kdaj gledal Zijaha A. Sokoloviča v elementu, potem ve, kaj govorim.

P.S.: Deklica je s svojimi čari bolje zažgala v svojem videospotu.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!