Skoči na vsebino

Porocila...


Ice

Priporočene objave

.....danes sem jih pri kosilu poslusal.

med ostalim je bilo govora o 73 prometnih nesrecah :blink: v noci od petka na soboto v sloveniji, v katerih je umrla ena oseba (vsaj nekaj pozitivnega pri celi stvari, da jih ni bilo vec).

kaj folk spi ze za volanom?! :blink: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prazne glave  :hmm:

pa bo bolj držala tista o polni luni

policijska poročila trdijo, da se št. nesreč (družinskega nasilja in drugih izpadov) ob polni luni in mlaju dvigne za 40%; to pa zaradi tega ker so možgani tako občutljivi (ne pri vseh, jasno - eni pač mamo sambetonuglau), da zaznajo spremembo v "plimovanju" likvorja in to negativno vpliva na človekovo čustvovanje in reagiranje.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo včeraj, da imam podtlak v glavi (je skozi usta notri vleklo, sesljalo in cuzljalo). No, še sreča, da sem vozil samo braun cipele Kickers broj 44, pa seveda trolo številka 11. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v katerih je umrla ena oseba (vsaj nekaj pozitivnega pri celi stvari, da jih ni bilo vec).

Baje je en kreten na Jesenicah nagazil dve ženski(na pločniku!!!!), ena je, kot je že Ice rekel, umrla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaammm........nope.

ta zenska je umral na cesti lasko-CE, ko je ponoci zapeljala na nasprotni vozni pas in celno trcila v nasproti vozeci avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa tudi ne :cry: , mladi raznašalec pic je v soboto, na Slo. Javorniku(Jesenice), (kot sem že prej povedal) zbil dve ženski, ena je na mestu umrla :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s takimi novicami se srečujem in jih obdelujem skoraj vsak dan ... :ph34r:

U.S.-LED COALITION FORCES KILLED:

COMBAT/ATTACKS

United States 988 (876)+

Britain 29 (21)

Other nations 62 (62)

NON-COMBAT

United States 272 (242)

Britain 42 (17)

Other nations 7 (7)

IRAQIS KILLED:

MILITARY 4,895 to 6,370#

CIVILIANS Between 14,591 and 16,771*

+ = Includes three civilian Department of Defence employees.

# = Think-tank estimates from 2003. No official figures available.

* = From www.iraqbodycount.net, run by academics and peace activists, based on reports from at least two media sources.

NOTE: Non-combat is defined as accidents, fire from forces killing their own troops, suicides and other incidents not directly related to fighting.

pa to je pač primer samo za Irak ... da ne govorim o številkah po celem svetu ...

ah ja še to - vir: Reuters

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!