Skoči na vsebino

Nezakonito dirkanje


Pivoljub

Priporočene objave

Mater sem se prehlado, v petek sem se zbudo z 38,5 vročine in celi vikend preležal v postelji.Zgleda da je že premrzlo za motorje.Za spomlad si morem pravo opremo nabavit, ker z kavbojkami, pa samo z motoristično jakno nebo šlo, te bom ja vsaki tedn prehlajen.Skratka o nabiranju novih izkušnej ne morem poročat, pravtako še zmerom ne vem kolko motor leti, ker totih 267 km/h, po mojem še niti blizu ni.Sem pa aktiven na enem avstrijskem forumu, pa tam debatiramo o nelegalnem dirkanju po ulicah.Najbližje meni je tu Graz, samo kaj ko mesta ne poznam dovolj dobro, pa bi tam tak al tak stalno bil zadn.Pa me zanima če obstaja kaj takega tudi v Sloveniji, pa ne mi zdaj spet o nekih dirkališčih, ker to more bit na pravi cesti, ker drugače je premalo adrenalina, te pa je tak brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker drugače je premalo adrenalina, te pa je tak brezveze.

Pejt na grobnik v kavbojkah in pol poročaj če je premal adrenalina ... to ali na motohapening v tahitro grupo .... mislim da boš spremenu mnenje .)

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt na grobnik v kavbojkah in pol poročaj če je premal adrenalina ... to ali na motohapening v tahitro grupo .... mislim da boš spremenu mnenje  .)

zakaj se trudiš, če ti je lepo rekel:

" pa ne mi zdaj spet o nekih dirkališčih, ker to more bit na pravi cesti, ker drugače je premalo adrenalina, te pa je tak brezveze. "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej piši na privatno, ti bom js v Trstu pokazu eno lepo cesto, boš vidu adrenalina :naughty: :naughty:

pa vzemi enih 1000euros za morebitno kazen, če ne ti motor zaplenijo,, če to ni adrenalin pol pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam na mnenje g. Ice-a. Verjetno spremlja avstrijske forume pa tudi o dirkanju v Grazu ima po moje veliko pojma. Bring it on!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pr nas se moraš prvo kvalificirat :OK: ...ne pa gobec okol vrtet..

....Kobarid -NG (al pa obratno)v določenem cajtu... :D

...če zmoreš pol pa lahko se gre v race.... :P

če te plavi ustrelijo - je pa tvoj problem - adrenalin - gasa pa dalje...itak te noben ne pozna....

Popravljeno . Popravil JAZBEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti,v kranju dirkamo okol okol globusa! gre pa tkole: na počez zaviješ mim gimnazije proti mcdonalds-u,prestrašiš kšno staro mamo,gas na polno in čim bolj opletajoče in napočez mimo manhatna (to,da greš na neprednostno cesto nej te ne skrbi,brezveze).pol pa mim fokusa na zadnjo in med avti gasaaaa.aja,pol se morš odločit al greš še desno mim polcije in ponoviš akcijo čez avtobusno... .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni forum za debate o nacrtovanju ilegalnih dejanj in namernem ogrozanju ljudi.

ce bi bilo po moje, bi ze vse skup zaklenil.

pivoljub, ne odpiraj vec provokativnih tem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še eno gorenjsko idejo:

Štartaš v Kranju pred Globusom in gasa proti Naklem. Na začetku je mal kock pa ležečih policajev, ampak nč porajtat. Ti sam prtisn. Potem pa v zaletu naravnost skozi semafor (kera gori ni važn) pa direktivo proti Naklem.

Na Polici zaviješ na avtocesto proti Jesenicam in do konca avtoceste maš lahko že en hitrostni rekord v žepu. Na konc avtoceste bod mal bl pozorn, če bi ti glih kakšen smrkec po cesti skakal. Ne ga je..., pa lepo naprej proti Jesenicam.

Zdej počas prihaja ta boljš. Se ti odpre en lep odprt odcek, ki se konča z vijuganjem skozi tunel pa čez viadukt. Stari, NORO. Čist ozko, nobenga placa, velik prometa. TRGA!! Če ti to rata, se lahko odpelješ še naprej mim Brezij, drugač ostaneš tm!

Zdej pa samo še čez skaklnico, skozi odličen desni ovinek (vsaj 160 km/h pa kolen v asfaltu) pa spet na eno ravninco, kjer bo desn zapestje cvilu od želja po adrenalinu.

Ampak pazi. Potem je pa obvezno zavit desno za vas Zgoša. Samo skozi vas (ne se obremenjevat s kurami pa traktorji) pa naprej za dolino Draga, ki je par kilometrčkov naprej. No in mal pred Drago je ena lepa vasica pod Roblekom z gradom na levi strani ceste. Tm parkirej pa vpraš če majo kakšno sobo frej! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mehkuzec si, pac se bo treba sprijaznit :afro1: Jaz sn se pelal 1. januara pri -3 iz MB v LJ in nazaj brez da bi bil prehlajen, ok 267 glih nisn vozo 170 pa je slo. Tak kot je reko KLIMBRA - PUSSSSSSSSSSSSYYYYYYYYY :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok sej 2x je še blo zabavno sam sedaj pa je že totalno zlajnano, milsim Pivoljub a se res ne moreš spomnit kaj novega ne pa da ena in isto obrabljeno foro nabijaš do onemoglosti. Kar se mene tiče dejte takšne poste lepo zbrisat. Mislim da ne bo nihče potočil solze. Pivoljub pa naj lepo po avstrijskih forumih piše če hoče.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok sej 2x je še blo zabavno sam sedaj pa je že totalno zlajnano, milsim Pivoljub a se res ne moreš spomnit kaj novega ne pa da ena in isto obrabljeno foro nabijaš do onemoglosti. Kar se mene tiče dejte takšne poste lepo zbrisat. Mislim da ne bo nihče potočil solze. Pivoljub pa naj lepo po avstrijskih forumih piše če hoče.

Hiiiihhhhiiiii....preveč drkanja pušča posledice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avstrijskih forumih.......aha.

n.pr. na katerih? me zanima, mogoce pa pridem pogledati.

lahko tudi na PM posljes.

in v graz-u se to dogaja ....... interesantno. :huh:

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol Pavšetove.....ziher te nihče ne ustavi.....je pa res norišnca zlo bliz.....tko,da če ovivnk ne znese,se direkt u sprejemno zapeleš........

Bila tam....na obisku pri podobnem modelu!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Povšetovo? V sprejemno? Brez veze. Gasaaa (267 al kolk že :hmm: ) čez Savsko, direkt v rondo, pa čez Plečnikove arkade direkt v jamo. Najceneje in edino primerno za take modelčke. Mislim, da ga ne bo zeblo v prsteke, a ne. Dva metrčka pod rušo je stalna prijetna temperatura in živahna druščina. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da se še kar delate norca.Ne vem zakaj je tako težko verjeti da vse kar napišem tu resnica.Verjetno zato ker ste tu same pičke, pa še pomislit nena upate da bi kdo že kar pri prvih vožnjah sprobaval limite motorja, kaj šele da bi si vi takozvani izkušeni motoristi to upali.Teh nelegalnih dirkanj pa je kar precej, sicer še nisem bil na nobeni ali jo videl, vendar se kar precej piše po tujih forumih o teh, sicer ne na takšnih kot je ta, ampak malo bol underground, pa tudi mest se ne omenja, to tak zveš.Drugače pa se je ta teden na Mađarskem na eni takih dirk, v mestu Zalaegerszegu, motorist z več kot 240 km/h zabil v dostavni tovornjak.Seveda je bil takoj mrtev.Prišlo naj bi tudi do nekaj aretacij nekaterih udeležencev, samo po mojem jim tak nič ne morjo dokazat.Upam samo da se bom lahko drugo leto udeleževal teh dirk.Komaj čakam!Do takrat pa na smuče pa na smučišča strašit smučare, nič ni lepšega ko s punim šusom prehitiš kerga in tik pred njim zaviješ, on se pa vsere, včasih še ker pade, pol pa maha za tabo.Upam da se nisem izdal, če se je slučajno če kermu od vas to zgodilo, potem je velika verjetnost da je bil to Pivoljub, z kakšnim litrom kuhanega vinčka v riti.Še najboljše pri vsem tem pa je, da ko te naženejo z smučišča, pa maš kao prepoved, te drugi vikend noben nena nič več vpraša, pa lahko spet delaš isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da se še kar delate norca.Ne vem zakaj je tako težko verjeti da vse kar napišem tu resnica.Verjetno zato ker ste tu same pičke, pa še pomislit nena upate da bi kdo že kar pri prvih vožnjah sprobaval limite motorja, kaj šele da bi si vi takozvani izkušeni motoristi to upali.

....

Upam da se nisem izdal, če se je slučajno če kermu od vas to zgodilo, potem je velika verjetnost da je bil to Pivoljub, z kakšnim litrom kuhanega vinčka v riti.Še najboljše pri vsem tem pa je, da ko te naženejo z smučišča, pa maš kao prepoved, te drugi vikend noben nena nič več vpraša, pa lahko spet delaš isto.

PL, ti si najlepše darilo mati narave temu planetu :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake spodbudne besede 240km/h v tovornjak upam da bos presegel rekord da bo vsaj 250km/h :notworthy: ....ma ti si bolan in si mislis da znas peljat bols kot rossi pa da vse izkusnje nc ne pomenjo da sam prletis v ovinek pa mas ze limit-brez vedenja cesarkoli o iskalnju idealne linije in polozaja telesa... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!