Skoči na vsebino

Nezakonito dirkanje


Pivoljub

Priporočene objave

Mater sem se prehlado, v petek sem se zbudo z 38,5 vročine in celi vikend preležal v postelji.

Skoda, pa tak krasen vikend...

Zgleda da je že premrzlo za motorje.

Ne pa ni, ne pa ni..... :D

Za spomlad si morem pravo opremo nabavit, ker z kavbojkami, ...

Bah, ne rabis.... Skoda gnarja :zzz:

ker to more bit na pravi cesti, ker drugače je premalo adrenalina, te pa je tak brezveze.

:yea2: :yea2: :yea2:

Itaq :naughty: Koncno eden :kva2:

Daj grema na pivo :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PL, ti si najlepše darilo mati narave temu planetu  :004

No saj bo verjetno kmalu tudi on darilo materi naravi v obliki kakšnih 80kg gnojila in hrane za črve.

@ PL. Jaoooo pa kaj res noben nov post ne more vsebovati vsaj trohice originalnosti in česa novega. Glej s takšnim nadaljevanjem boš hitro padel v pozabo. Samo spremeba placa (iz Graza na Madžarsko) ne bo zadržalo bralcev. Za dramatično vzdušje se boš moral malo bolj potruditi, nastaviti kakšen zaplet in nepričakovan razplet, uvesti kakšne nove osebe, v glavnem narediti pravljico malo bolj zanimivo. Poizkusi spiti prej kakšno pivo pa sigurno šlo. Na zdravje tebi pa tvoji domišliji.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne mi zdaj spet o nekih dirkališčih, ker to more bit na pravi cesti, ker drugače je premalo adrenalina, te pa je tak brezveze.

:zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

Ma ja sej res brez veze, Rossi itaq nima jajc, k se tam po enmu dirkališču preganja, pa sploh pojma nima kaj je to adrenalin. Da bi le Pivoljubu pršu Rossi v roke, bi mu naš štajerček že pokazu kdo ma jajca pa kdo si upa tišat. Ma kako dirkališče ljudje -booooooooooring :zzz: :zzz:

Mislm Pivoljub mal pretiravaš fantek. Pa ne ti men oz. vsem nam, ki mamo že neki kilometrou za sabo tle govort da 267 na uro ni nč.... Ti jih garant še nis tolk vidu. Pa ne bit tak narcisek pa tok samovšečen. Boš ti tle s kavbojkami ja, my ass! Sploh pa, k maš že tolk izkušn. Totaln kreten :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da pivoljub ne zna drugač nabijat postov,dej nej mu en moderator že da tist 'car' pod ime,da bo gmh.al pa kar 'legenda' <_<

drgač pa,PL,povej če boš kej na gorenjskem,lahko tud na pm da vidmo kuko to gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D

Počasi razmišlajm, da bi še jaz zregistreral en nick, pa se mal smejal za računalnikom. Edino ne vem če se mi da potem tolikokrat med nickoma preklopit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gremo stave pobirat :)

Kdo od forumašev ima še en nickname in se skriva za njim in s tem mal folk provocira? :D

jaz nisem :ph34r:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do takrat pa na smuče pa na smučišča strašit smučare, nič ni lepšega ko s punim šusom prehitiš kerga in tik pred njim zaviješ, on se pa vsere, včasih še ker pade, pol pa maha za tabo.Upam da se nisem izdal, če se je slučajno če kermu od vas to zgodilo, potem je velika verjetnost da je bil to Pivoljub, z kakšnim litrom kuhanega vinčka v riti.Še najboljše pri vsem tem pa je, da ko te naženejo z smučišča, pa maš kao prepoved, te drugi vikend noben nena nič več vpraša, pa lahko spet delaš isto.

Hmm lahko poveš na katerih smučiščih to izvajaš....da vem kam je treba ta trde smuče vzet....pa fajn kante nabrust. Pol lahko kr pozabiš na vse tvoje dirke po cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda jst sem pa tko mislu kaj sem eno hudo temo najdu pol pa vidm avtorja. Sam men so pa te derke ql. Enkrat sem v lublan vidu ko sta dva norca norela(dragala) po cest, cev avto v neonkah pa dovge luči pržgane. Sam sta bla res norca Če se nebi drugi umikal se onadva siguren neb. Sam je blo pa hudo vidt. :OK: Sestra ki je vozila je bla še dva dni navdušena.... jst sem pa še zdej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj pivoljub teb se zmer dugaja... :wacko: no ja sej bo bols...ce ne z leti pa s tableti...

Zgleda da je tablete s pirom vzel pa se mu pozna... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pivoljuba za precednika! :notworthy:

Stari iz tvojih ust v bozja usesa. Upam, da se kdaj srecava, ti kupim pivo takoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pivoljuba za precednika! :notworthy:

Kaj če bi ga spotoma dal kr za predstavnika Motosveta :D Mislm, k glih tko obvlada zadevco, kot nihče tle gor.... Pa sevede dobi še medaljo za zasluge, sej bo s svojim neizmernim znanjem in izkušnjami na motorjih veliko pripomogu k spoznavnosti Motosveta :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi ga spotoma dal kr za predstavnika Motosveta  :D  Mislm, k glih tko obvlada zadevco, kot nihče tle gor....  Pa sevede dobi še medaljo za zasluge, sej bo s svojim neizmernim znanjem in izkušnjami na motorjih veliko pripomogu k spoznavnosti Motosveta  :lol1:

Stari, o komu se vec pise, o teb al o njemu? I rest my case.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda jst sem pa tko mislu kaj sem eno hudo temo najdu pol pa vidm avtorja. Sam men so pa te derke ql. Enkrat sem v lublan vidu ko sta dva norca norela(dragala) po cest, cev avto v neonkah pa dovge luči pržgane. Sam sta bla res norca Če se nebi drugi umikal se onadva siguren neb. Sam je blo pa hudo vidt. :OK: Sestra ki je vozila je bla še dva dni navdušena.... jst sem pa še zdej ;)

Jaz sem kar velikokrat bil na ilegalnih dragih v Lj. Najbolj mi je v spominu en večer proti koncu letošnje pomladi, ko smo šli s kolegi zvečer na drag na Brnčičevo. Seveda so se že po kakšnih 15 minutah voženj pripeljali plavi in potrebno je bilo spremenit lokacijo --> industrijska cona Rudnik. Tam pa je bil tudi en tip s hondo civic 1.6vti. Ker sem ravno tarkat tudi jaz razmišljal o nakupu omenjene honde, sem ga vprašal, če lahko prisedem do rudnika (smo itak vsi šli ke), da bom videl kako se je dejansko pelat s tako honico. No kmalu mi je bilo žal, da sem se sploh usedel v tisti avto. Pridružili so se nama še 3-je njegovi kolegi, vsak s svojim avtom (vse je blo precej močno) in lepo smo se čez center odpeljali proti rudniku. Lahko rečem samo to, da pod 150km/h skoraj ni padla igla na števcu, seveda so vozili vštric, za pravilo, da je treba pri rdeči ustavit pa tudi ni nihče slišal. Skratka jaz sem bil tako posran v tistem avtu, da sem molil za življenje klub temu da sploh nisem veren :) Edina sreča je bila ta, da je bila ura pol dveh ponoči in Ljubljana ni bila preveč prometna.. No, po tem dogodku sem se tako in tako zaklel, da nikoli več v avto k neznancu, sploh če je avto znamke Honda (taki so ponavadi najhujši.. .) )

Je bilo pa kljub vsemu zanimivo doživetje, ker sem se dejansko počutil, kot da bi bil v NFS Underground ali pa v 2 fast 2 furious.. :D Zanimivo pa bi bilo tudi spremljati odzive drugih udeležencev v prometu, ker dejansko je bil prizor pomoje prav zanimiv. 4-je avti v spojlerjih in neonkah na polno vštric čez center.. Tega ne vidiš vsak dan (na srečo)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se nebi drugi umikal se onadva siguren neb. Sam je blo pa hudo vidt. :OK: ...

Je bilo pa kljub vsemu zanimivo doživetje, ker sem se dejansko počutil, kot da bi bil v NFS Underground ali pa v 2 fast 2 furious..  Zanimivo pa bi bilo tudi spremljati odzive drugih udeležencev v prometu, ker dejansko je bil prizor pomoje prav zanimiv. 4-je avti v spojlerjih in neonkah na polno vštric čez center.. Tega ne vidiš vsak dan (na srečo)!

:hmm: Jebela, kwa je men na mozak padl! :blink: :OK:

Tile neonkarčki so taka fejst divjad, de jih ni za spustit. Kwa če bi jest eno velko grawž kravo s ful močnga pleha nabavil, še dodatno ojačal, našvasal mal traverze, pa notr eno hudo nitro-turbo nabrušeno mašino od kekšnih 200 - 300 kavalov. Pa zadevšno na mat črno pihnt. Lučke minimalne, da se zadevšne sploh ne bi opazilo na cesti, na streh pa ta najhuj reflektorje.

In potlej Jihaaaaaa, jaga na piščančke poscančke v raznih Hondicah in ostalih drekec pekec kišticah. Lepo furat ponoč po zanimivih lokacijah (temu se strokovno po jagrsk reče "zalaz). In ko dobiš plen na nišan, gasaaaaaaaaa direkt nanj, pali reflektorje, da revše izgubi orientacijo in na ful trefer pokalaaaaa treskala. :lol1: :OK:

Mad Max se lohka sam še požre, dojenček!

Ej, tole bomo, sam bemtiš, Niva je mal prešwoh za ta hec.

Kaj bi bilo najprimernejše za predelavo? :hmm: :hmm:

Sprejemam predloge. Lahko kar tu javno prosim.

(JebelaDaBomToSpeluPress) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV......predlagam MAN-ov tovornjak......še bolje tiste stare Ruske Kraze....dolg klun....če se ne motim so celo bencinci....12 al 15 litrov prostornine.....snameš keson,nasvasaš gor kak ogromen agregat za zagotavljanje dodatne elektrike.......to te ne more s ceste noben bog zrint.....pa še 6x6 ma pogon.....bi blo tut za na jago primerno!!!!!

:OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!