Skoči na vsebino

Nezakonito dirkanje


Pivoljub

Priporočene objave

HHV......predlagam MAN-ov tovornjak......

:hmm: Nope, preglomazno. Po mojem bi bilo dobr kakšen Jeep na šasiji ojačat. Vanj postavit sredinski motor in prenose samo na zadnjo osovino. Gume jasno ultra mega široke in po možnosti tiste vojaške neprebojne, da jih ne zrežeš na tistih odprtih Hondula piksnah. Stranske planke, kljun in rit bi pa jačal na način kot ima to Camaro, ki ima traverzo v obliki pluga. Jasno je obvezna tudi varnostna kletka, ker bi jaz na to jago šel večkrat. Jagri smo pač požrešna bitja.

OK, tako približno. Kaj konkretnih predlogov? Kakšna mašina bi bila najprimernejša? Mora biti velikoserijska in primerna za tuning. Ima da grmi in pospeški morajo trgat gate! Viš, Klimbra, tovornjak ni najbolj primeren. Pa še malo prevelik je za zasledovanje pussyjev, ki bodo bežali v mišje luknje in pod kakšne nadvoze, da bi odnesli cele ritke.

Ej, a nista Stalonetov Silvo pa Ruslov Kurti nekaj podobnega v enmu filmu vozila? Kwa je bla tist za ena zverina? Pišuka pa rakete gor montirat :hmm: Eh qrc, tle bi bila jeba z nabavo.... Bom jaz kar šrotarco ponucov, pa ta debel PP, tist ki ga imajo specialci za vrata odpirat notri basal. Pa fino bi blo to z Mossbergom izvajat, ma mal več kot sam dva šusa brez filajna.

Jeahhhhaaaaa, še bo žur!

Pussyke, kje ste pičkice neonske?!!!! :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV....pol pa najbol,pa najcenej,če od Slivnika Hymerja plunemo.....ga mal še dodelamo.......eto in imamo nočnega lovca!!!!!!

BTW....črn je že

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV....pol pa najbol,pa najcenej,če od Slivnika Hymerja plunemo.....ga mal še dodelamo.......eto in imamo nočnega lovca!!!!!!

BTW....črn je že

Bolje, bolje... vendar ne še odlično. Zadevšna je malo preširoka in preveč prepoznavna. Teh kišt je pač malo na cesti.

Bolje bi bilo nekaj na prvi pogled konfekcijskega, a znotraj strupeno nabrušeno, spedenano in ojačano. A veš, tista fora, pohlevno sivo kljuse, ki se v trenutku spremeni v krvoločnega mišičastega klavca. Kamuflaža in nenaden napad, pa spet nazaj v ilegalo in iskati novo žrtev. Zversko partizanska taktika. Učinkovito producira tanko tečno sranje na sedežih neonkarskih pussyjev. :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., ker dejansko je bil prizor pomoje prav zanimiv. 4-je avti v spojlerjih in neonkah na polno vštric čez center.. Tega ne vidiš vsak dan (na srečo)!

Ja, absolutlich zanimivo! Kje sem že nekaj podobnega videl? :hmm: :hmm:

Ah, seveda, pri tropu poteplih cuckov, ki so se spravili lani na soseda.

Ko pa sem enega od njih srečal samega, jo je pa v trenutku z repom med nogami pocvirnal v grmovje. Zanimivo, zanimivo! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... sej si bol iz štajerskega konca... maš vlko možnosti... malečnik, "vinske poti" .. torej zimica, korena ... duplek-ptuj... pol maš bistrica-ptuj ... na pohorje lahka greš... koroški most je podalšan... ni kaj ni :) hehehe

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh če je avto znamke Honda (taki so ponavadi najhujši.. .) )

readin' my mind (seveda so izjeme, recimo IKE, itd. ). <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da ste že prišli na avtomobile, čeprav je tema namenjena nečemu drugemu.V bistvo je dirkanje z avtomobili ravno razlog zakaj sem presedlal na motor.Do lanskega maja, natančneje do 17. maja, sem imel Lancio kappo, 2.0, 143 kW, malo predelano, tako da je mela par kW več.Samo brez bilokakih neonk, tako da je bil na zunaj čist navadn avto, razen širših koles.Saj bi navedel podrobnosti, ampak glede na to da sem bil na štajerskem koncu kar precej znan, se nebi rad izdal.Skratka, dirkal sem večina čez vikende, včasih za denar, večinoma pa samo za kakšno gajbo pira in to večina z kakšnimi maminimi sinčki, ko jim je ata kupo kako bemfo pa so se kurčli pred diskotekami.Seveda pa sem tu pa tam naletel tudi na kakšnega takega profija z neonkami.Tu je pa šlo včasih res na nož.Seveda sem tu pa tam tudi izgubil, najhujši enkrat proti enemu friku z calibro, jaz sem nor, samo ta pa je bil že daleč preko te meje.No in na omenjeni datum sem spet naletel na enga na Ptuju, se zmenma od Kidričevega proti Pragerskemu.Tip z neko Hondo, v pospeškah me je res neso, samo šlo pa to ni nikam.Skratka pri naselju Cirkovce, ravno ko sem htel mimo njega, še zdaj ne vem kaj je blo, sem zletel s ceste, pri hitrosti okoli 200 km/h.Letelo je še čez tri njive, nakar sem nabasal drevo, še z okoli 80 km/h.Seveda nisem bil privezan in posledica tega je bil manjši pretres možganov in odlomljeni izrastki na levi strani na vseh petih križnih vretencah (to so tisti špici ven na vsaki strani vsakega vretenca ko je mišičevje gor obešeno).Po 2 tednih v bolnici sem že bil vredu.Seveda nisn dobo nič od zavarovalnice, ker sem imel v krvi 1,3 promila alkohola, avto pa totalka.In ker letos nisem mel tolko gnara da bi si kupo podobn avto, sem kupo motor, ki je cenejši in ti nudi še več adrenalina.

Drugače pa vam lahko povem še mojo statistiko vožnje z avtomobilom.Do sedaj 2 totalki, ena opisana, ena pa na dvoetažnem mostu v Mariboru.Takrat sem še bil voznik začetnik, prehitra vožnja in 1,8 alkohola v krvi.Takrat samo denarna kazen.Čez kakih deset mesecev spet napihal, vendar že po novem zakonu.Pihno 1,9, odvzem vozniške, pol leta prepovedi ponovnega delanja izpita in denarna kazen.Se vozo brez izpita, še par denarnih kazni, izpit na novo naredo, po pol leta spet napihal 1,6, vendar še meni do zdaj ni jasno zakaj mi takrat spet ni šel, ker ko sem dobo domov od sodnice obrazložitev, da je upoštevala mojo n pred-nekaznovanost (svašta), samo denarna kazen, lani še ta nesreča, od takrat pa mir, razen običajnih kazni, ker nisn privezan pa seveda prehitra vožnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pivoljub :OK: pa ti si CAR :lol1:

mater si hujš ko mačka imaš sigurn več življenj :grim :D :D :beer1:

Popravljeno . Popravil directory
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, po tem dogodku sem se tako in tako zaklel, da nikoli več v avto k neznancu, sploh če je avto znamke Honda (taki so ponavadi najhujši.. .)

Kaj je zdej s Hondo narobe...Sej nima vs folk honde za to da jo bo gonu...Ne vem kle mate spet mal narobne predstave,jaz si mislm hodno nabavt pa ne zato ker bi jo gonila ampak ker vem da je kvaliteten avto pa se usec mi je letnik 2004 tko da ne vem no...kaj je tok zlo narobe s hondo?

Pivoljub glede tebe pa tvojih nesrec...Emm no ja ce se ti kej tazga zgudu na motorju...ves nisi macka da mas 9 zivljenj <_< ...tko da mal razmisl kaj delas na motorju,je pa avto vseen bl varen ce mas nesreco :wacko: Čeprav k berem tole pa k vidm kaki degeni in norci se spravjo na cesto se počutm ogoroženo ker potem zmeri najebemo nedolžni... :wacko:

Lp Tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tejcy, js mam slabse izkusnje na cesti s hondasi, kot pa s cefurji (ce je cefur hondas, je pa beda popolna).

pivoljub, pejd na poljub.com KJÄRTAN-u delat konkurenco. to je resen forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tejcy, js mam slabse izkusnje na cesti s hondasi, kot pa s cefurji (ce je cefur hondas, je pa beda popolna).

pivoljub, pejd na poljub.com KJÄRTAN-u delat konkurenco. to je resen forum.

ti se pa spoznas na forume ... zgelda da si tud ti tam aktiven da vse poznas.. :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo vse se po naših cestah voz... c.gif

Ej, a nista Stalonetov Silvo pa Ruslov Kurti nekaj podobnega v enmu filmu vozila? Kwa je bla tist za ena zverina?

Tango & Cash, 1989 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav k berem tole pa k vidm kaki degeni in norci se spravjo na cesto se počutm ogoroženo ker potem zmeri najebemo nedolžni...

Vem iz prve roke, kako je, kdr te en pijan idiot pobere ko mačko. Pivoljub luba duša jest bi te u arest spravu za vedno, če bi te lahko, preden kšnega ubiješ(če ni že prepozno).

Pizda materna, če kej RES sovražim na tem svetu, so pijandure, ki nimajo jajc na trezno vozit hitro, ampak rabijo ti mamini sinčki najprej vsaj 2 promila u riti, pol je pa vse njihovo.

Pivo-ljubček a se ti ne zdi, da bi bilo boljše, da greš s temi tvojmi cepci rajši igrat rusko ruleto???

Kaj zdej pa ni jajc al kaj, heroj??

Al je morda premalo adrenalinsko zate??

pies: upam da ko se boš naslednjič skantal, da boš celo življenje trpel na invalidskem vozičku, pa me zanima kako boš potem heroja špilal-pusy!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaki degeni in norci se spravjo na cesto se počutm ogoroženo ker potem zmeri najebemo nedolžni... 

Žal,Bojč tako se nam nedolžnim vedno gode...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da se izpovem: drag race-al sem že in z avtom in zmotorjem O:-) sam zarad tega se ne počutim kriminalca .)

Sej zastopim da vi starejši vozniki bi nas radi s ceste spravil,sam sej draga se tko na zelo skritih cestah, po katerih se v nočnih urah noben drug ne vozi,pa tko vsak na lastno odgovornost dirka .)

Sam se najdejo k ne upoštevajo niti teh ilegalnih pravil, in po možnosti še nabasani :BUA: in takih ni malo

so pa seveda tudi kreteni,ki se hočejo dokazovat v centru mest in po glavnih cestah in tudi teh ni malo, tko da se strinjam s HHV-jem da bi pa take moral iz ceste odstranit .)

kar se pa Hond tiče, mam pa jaz tud bl slabe izkušnje iz voženj z njimi :xx:

čeprov po moje bi men tud mal trgal,če bi imel avto k se navija na 7500 obr./min pa leti k strela :grim

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to , zadnjič se je en mulc peljal z RS-ko 125 po Slovenski cesti in gonil jo je do konca (bila je zablokirana,tko da ca. 125 km/h), in to v vetrovki,kavbojkah in brez rokavic za povrh pa še mokra cesta in milijon busov,avtomobilov in pešcov :BUA:

če je kakšen motosvetovc mu javno sporočam,da je kreten .)

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa vam lahko povem še mojo statistiko vožnje z avtomobilom.Do sedaj 2 totalki, ena opisana, ena pa na dvoetažnem mostu v Mariboru.Takrat sem še bil voznik začetnik, prehitra vožnja in 1,8 alkohola v krvi.Takrat samo denarna kazen.Čez kakih deset mesecev spet napihal, vendar že po novem zakonu.Pihno 1,9, odvzem vozniške, pol leta prepovedi ponovnega delanja izpita in denarna kazen.Se vozo brez izpita, še par denarnih kazni, izpit na novo naredo, po pol leta spet napihal 1,6, vendar še meni do zdaj ni jasno zakaj mi takrat spet ni šel, ker ko sem dobo domov od sodnice obrazložitev, da je upoštevala mojo n pred-nekaznovanost (svašta), samo denarna kazen, lani še ta nesreča, od takrat pa mir, razen običajnih kazni, ker nisn privezan pa seveda prehitra vožnja.

Že s tem si povedal vse, kakšen voznik si. In pol tle ti nam o izkušnjah,,, :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Pa če si ti pr 200 na uro, neprivezan in pol z 80 na uro trešču u drevo in si meu manjši pretres možganov..... Takoj grem skočt iz Črnokalskega mostu na glavo v upanju, da mam take sposobnosti preživetja, kot jih maš ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej s Hondo narobe...Sej nima vs folk honde za to da jo bo gonu...Ne vem kle mate spet mal narobne predstave,jaz si mislm hodno nabavt pa ne zato ker bi jo gonila ampak ker vem da je kvaliteten avto pa se usec mi je letnik 2004 tko da ne vem

Nisi me prav razumela. Nisem rekel, da je s Hondo kaj narobe, to je tudi meni zelo všečen avto in če bo sreča in denar bo enkrat v ne tako bližnji prihodnosti parkiran tudi v moji garaži. Je pa na žalost res tudi to, da je med vozniki Hond (predvsem starejših letnikov), veliko število takih osebkov, ki mislijo, da so boga za jajca prijeli ker vozijo tisto piksno. Dejstvo je, da so honde zelo naviti avtomobili (1.6vti ima npr 160km pri tistih 900kg --> rezultat = raketa) zato vsakdo(predvsem novi mladi vozniki), ki hoče avto z dobrimi zmogljivostmi in lego na cesti (po domače za divjanje) za majhen denar kupi kakšno starejšo Hondo. Še en razlog več za to je pa ta, da Honde kljub svoji starosti še vedno atraktivno zgledajo in so nadvse primerne za styling in tuning, k čemur smo nagnjeni predvsem mladi. Še zdaleč pa niso vsi vozniki hond taki, le večina :D

Pivoljub, tebi pa respect! Kar tako naprej :yea2: :notworthy: :lol1:

Popravljeno . Popravil mcdex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!