Skoči na vsebino

Nezakonito dirkanje


Pivoljub

Priporočene objave

do tega stavka sem prebral in nekako se mi je porodila misel, da imam zdravilo za vse njegove tezave:

gworld3.jpg

je tole nekako bolj primerno za take in podobne modelcke ki so pozabili na vitamincke:

rt-20.jpg

muahahahaha :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ironično, da prav tisti, ki v sosednji temi sanjate o neomejeni svobodi, brez zakonov ipd., tukaj žalite in blatite edinega pravega anarhista - pivoljuba

:OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ironično, da prav tisti, ki v sosednji temi sanjate o neomejeni svobodi, brez zakonov ipd., tukaj žalite in blatite edinega pravega anarhista - pivoljuba 

:OK:  :notworthy:

Sej ga ne žalmo! :blink:

Mi mu sam pomagamo in predlagamo, kako čim bolj napeto prežvet al pa crknt.

Saj to od nas pač pričakuje. Menda ja ne bomo pičkice in se kar tako predali. Mu bomo malo fajt zasolili, bo bolj adrenalinsko, a ne?

Jaooo, andrej, se vidi, da si pussy, ke tako razmišlaš. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ironično, da prav tisti, ki v sosednji temi sanjate o neomejeni svobodi, brez zakonov ipd., tukaj žalite in blatite edinega pravega anarhista - pivoljuba 

:OK:  :notworthy:

veš kaj

:fight2:

že pred 2000 leti in več so takele na križe pribijali ..

a si predstavljaš poplavo adrenalina v Kristusovem telesu in to kar nekaj dni skupaj ...

Ena takale Pivoljubica,

vzor med pičkoidnimi Tomos-dečki,

pa prodaja nekaj minutne adrenalinske užitke, s tem da na tak način ogroža se cel kup ljudi okoli sebe ... peeesda moje dete ne rabi nobenih adrenaliskih šusov, ko odskakuje na prehodu za pešce pred temi kretenkoti, ki se drogirajo na ta način .. sram ga naj bo, da to počne na račun nedolžne dece

če ga je kaj v hlačah,

naj se pusti pribiti na križ za nekaj dni in potem naj zapusti ta planet z nogami naprej skozi počasi se vrtečo flajšmašino - garanitirano bo imel tik pred smrtjo toliko adrenalina v riti, da bo prišel v Ginesovo knjigo rekordov.

:devil:

malpretiravampress :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno bolj razmisljam na kateri strani bi lahko sploh bil...

Na eni strani imam provokatorja, morda tudi zares totalnega egocentrika in

na drugi strani krdelo zanesenjakov, ki na skrajno vulgaren nacin komentira dogajanje.

Ne vem no, odlocitev je vedno tezja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, če si pa James Dean ali pa Batman, pol pa sam proti vsem..... :ph34r:

Aja, lahko si pa tudi mozoljavi kolega od Batmana Robin, ampak se pol moraš od zadaj pazit......... :kva2:

Aja, lahko pa te boli kurac B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno bolj razmisljam na kateri strani bi lahko sploh bil...

... odlocitev je vedno tezja.

Matr,

pa res .... kakšna qrčeva življenska dilema.

Zacrknt, a ne?

To be

or

not to be ...

:cry:

Peeesda, sine,

če ne boš naletel na hujšo dilemo v življenju,

se lahko miiirno šteješ za najsrečnejšega prebivalca

Planeta Opic.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peeesda, sine,

če ne boš naletel na hujšo dilemo v življenju,

se lahko miiirno šteješ za najsrečnejšega prebivalca

Planeta Opic.

No ja, lahko me tudi malo manj patroniziras, sej si lahko svoje otroke za to omislis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pivoljub je car. Sprovociral vas je kot male majmune. Sam pa fura svojo igro naprej. Zdaj je cajt, da se poraženci in užaljenci sklicujete na svoje otroke, žene in tašče. :lol1: (sam imam oba troje)

Če ne bi bilo takšnih modelov, ne bi bilo motorjev 150 hp+.

Ups, verjetno noben ne razume. :unsure:

Popravljeno . Popravil kp-kp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, jebat ga Dave. C'est la vie!

Vedno otroci sprobavamo, kako daleč ga lahko serjemo, preden jih dobimo po papiki. :P

In ker je bila provokacija na začetku tako lepo slavljena in pohvaljena, je dobila sebi primerne replike. Pa najsi gre za provokacijo samo ali pa dejansko ogrožanje drugih udeležencev v prometu.

Pa se mi odgovori sploh ne zdijo vulgarni! (se po defaultu spoznam na to! .) )

Vse je odvisno od interpretacije.

Če je Pivoljubovo pisanje provokacija in zajebancija, je tudi odgovore jemati na isti način. Torej zajebantske in neškodljive.

Če pa je Pivoljubovo pisanje opis njegovega dejanskega početja, pa jemljite tudi odgovore na njegovo pisanje kot možnost stvarnih reakcij!

Po želji torej! Moderatorji, želeli ste, izvolite!

(ČeJeVseSkupajŠtosJeDaveKrasnoNasedelPress)

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj toliko žalite našega edinega proizvajalca "motorjev"? :( Tomos je vodilni v svoji skupini na Nizozemskem!

Pivoljub,

glede adrenalina na motorju imaš prav. Več ga je, kot pri avtomobilu. Še posebej, če se vse ne izide. Ko se prlimaš v kakšno "oviro" z avtom, se vse kaj hitro konča. Če se ti pa enako zgodi z motorjem, je pa kar nekaj možnosti, da še nekaj časa po zraku letiš in loviš ptičke, pa metuljčke. Kot kakšna romantika. ;) Še nekaj časa si lahko vzameš, da na vse skupaj gledaš zviška. Razgled je zelo dober. Pogled z drugega zornega kota je velikokrat zelo zaželen. <_< Si potem bolj objektiven. Zelo je pa tudi pomembno, da se pristanek izvede na glavi v izogib morebitnim poškodbam. .)

Hitreje kot greš, boljši "ringelspiel" imaš. :OK:

Popravljeno . Popravil SONCE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, lahko me tudi malo manj patroniziras, sej si lahko svoje otroke za to omislis.

Dejfi, Dejfi ...

:cry:

pa ja nisi užaljoščen zart moje nakladancije ...

sorry

nisem fedel, da si takoooo skrajno občutljifa dušica ...

:friend1:

kaj pa če bi kako bolj mirno tematiko

poiskal in se ne bi takole do skrajnosti izpostavljal

v takih "adrenalinskih" temah, saj se ti lahko zgodi,

da boš zvečer težko zaspal od razburjenja

:huh:

groooza ... a si lohka mislš kaj taciga

:o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nezakonito drkanje.....od gdaj se pa tega ne sme delat,kolikšna je kazen.če te zalotijo,a rabm za to tut vozniški izpit,kaj pa če me deklica zaloti....a je pol kazen dvojna...... :? :? :? :? :? :? :? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nezakonito drkanje.....od gdaj se pa tega ne sme delat,kolikšna je kazen.če te zalotijo,a rabm za to tut vozniški izpit,kaj pa če me deklica zaloti....a je pol kazen dvojna...... :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :cry:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: najbolsa je kaj ce me deklica zaloti.... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

klimbra ti si model :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1: najbolsa je kaj ce me deklica zaloti.... :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

klimbra ti si model :D :yea2:

ItaQ :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirkanje pri nas sploh ni nezakonito, ker zakon, ki bi ga prepovedoval, ne obstaja. recimo pri ilegalnem draganju delijo kazni le za preveliko hitrost, voznjo cez polno crto, nevarno prehitevanje, in pa nepravilno parkiranje (sredi ceste - v queue line).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ironično, da prav tisti, ki v sosednji temi sanjate o neomejeni svobodi, brez zakonov ipd., tukaj žalite in blatite edinega pravega anarhista - pivoljuba 

:OK:  :notworthy:

Tale skrajno bedasta tema nima prav nič veze z anarhizmom. Še manj je pa anarhist g. Pivoljub. <_<

Pa seveda, žal takšni Egocentriki tudi v resnici obstajajo, pa ne mislim samo na g. Pivoljuba, govorim na splošno. Kdo ve, če v resnici resno ne mislijo to, kar napišejo. Prepričanje je prepričanje.

No, tale Pivoljubova tema je pač bedasta popestritev MS forumskega dogajanja.Go on!

Rayš popam ritke in joškice v dumb Sexy topic, vsay nobenmu ne škodwajo. :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, jebat ga Dave. C'est la vie!

...(ČeJeVseSkupajŠtosJeDaveKrasnoNasedelPress)

Ce sem nasedel sem nasedel samo tebi, stari. Pivoljuba sem itak ze nadhvalil.

Zgleda da ni cist jasno kaj sem mislil, ko sem napisal naj me jur neha patronizirat. YYSSW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejfi, Dejfi ...

:cry:

pa ja nisi užaljoščen zart moje nakladancije ...

Sploh se nisva prav razumela. Nikakor nisem uzaloscen ker si ti nesposoben normalnega dialoga.

Se enkrat te prijazno prosim, da se obnasas bolj kulturno do soprebivalcev foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh se nisva prav razumela. Nikakor nisem uzaloscen ker si ti nesposoben normalnega dialoga.

Se enkrat te prijazno prosim, da se obnasas bolj kulturno do soprebivalcev foruma.

... le kako bi lahko zavrnil tako

prijazno prošnjo

:)

Dejfijev postek:

  Vedno bolj razmisljam na kateri strani bi lahko sploh bil...

Na eni strani imam provokatorja, morda tudi zares totalnega egocentrika in

na drugi strani krdelo zanesenjakov, ki na skrajno vulgaren nacin komentira dogajanje.

Ne vem no, odlocitev je vedno tezja.

...

Naj poizkusim na kulturen način razložiti dilemo v kateri sva se znašla zaradi različnih pogledov na mnenja Pivoljubice.

Vse kaže, da si se odločil in stopil na stran egocentrika proti "krdelu zanesenjakof" (gl.zg.), kot je razumeti iz tvoje nadhiper prijazne in kulturne definicije, Dejfi, in ker čutim, da tudi mene šteješ v to "krdelo" sem se pač obnašal do tebe, Dejfi, kot nasprotnika v mišljenju in Pivoljubičinega somišljenika - ob tem pa nisem upošteval, Dejfi, da ti samo sebi dovoliš aroganco, od nas pa zahtevaš, na prijazen način seveda, da se do tebe na forumu obnašamo: fljudno s polnim upoštevanjem tfoje nežne, občutljife in ranljife dušice.

Zdaj, Dejfi, pa reci, da ni tako ... ali se morda motim??

:naughty:

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave & Jur: Ne bo valda pivoljub povod za kakršnokoli pregovarjanje.. :huh:

Glejta raje nanga kot na "komični vložek" :P

Popravljeno . Popravil Mike_E_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys se tkoaltko sam hecam ... sy nimam amanobenga razloga za kreganje z Dave-om ... je pa finta te teme, da gre v adrenalinsko smer, in ko postane nezanimivo besedovanje s Pivoljubom, potem se začne besedovanje med nami - recimo med D & J - in pisanje :fight2: postkov, ki pa nikakor nimajo nobenega drugega smisla, razen miganja s prsti po tipkovnici v dolgočasnem, meglenem sobotnem jutru, ko je človek sam sebi odveč.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!