Skoči na vsebino

Elektrošok-taser


directory

Priporočene objave

v ZDA je od leta 2001 umrlo več kot 70 ljudi ki so bili izpostavljeni elektrošoku iz pištole taser ki jo bo uporabljala tudi slo.policija :hmm: :hmm: :hmm:

vir 24ur.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj je moral biti elektrosoker sploh uporabljen?

seveda bi lahko namesto sokerja uporabili kar streljno orozje. ali ne? se mi zdi debata z napacnega konca zaceta.

don´t _sin_ and you will not be shocked. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektrošoker je navadna kozlarija, ki stane dodaten davkoplačevalski denar. Potlej pa še tožbe, stroški aresta itd, itd. Vse iz mojega denarja, porkamadona! :angry: :BUA:

Glock, Walter, Smith in njihovi prijatelji so zakon!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektrošoker je navadna kozlarija, ki stane dodaten davkoplačevalski denar. Potlej pa še tožbe, stroški aresta itd, itd. Vse iz mojega denarja, porkamadona! :angry:  :BUA:

Glock, Walter, Smith in njihovi prijatelji so zakon!!!

Dobro si to rekel/napisal - mrtvi te ne morej toziti!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
v ZDA je od leta 2001 umrlo več kot 70 ljudi ki so bili izpostavljeni elektrošoku iz pištole taser ki jo bo uporabljala tudi slo.policija :hmm:  :hmm:  :hmm:

vir 24ur.com

Je reku popTV. :hmm: To že dost pove. Sej če komu taser ni všeč se ga še zmer lohk šicne. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ZDA je od leta 2001 umrlo več kot 70 ljudi ki so bili izpostavljeni elektrošoku iz pištole taser ki jo bo uporabljala tudi slo.policija :hmm:  :hmm:  :hmm:

vir 24ur.com

...in koliko bi jih umrlo, ce neb blo elektrosokerjev - kolk civilistov ce bi ble le pistole, in kolk policistov, ce se teh neb blo?

sam cifro 70 vidte - v treh (skoraj stirih!!) letih - pa ves kolk je americanov!! vec folka umre zato k jim meteor pokne v levo oko!

sicer nas je pa tak prevec - shoot me - ya'll do something good for everybody!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se 70 tud ne zdi velika stevilka. V bistvu je to zelo malo.

7 0al pa 71 - what's the difference? - it could be U ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je sam v tem da šokerje uporabljajo policaji oz. represivni organ....in to zakonito..in to boli oz. peče na duši....jest zase vem, da ga ne ,,zaslužim,,..in če ga kak pametna brihta v modrem po pomoti sproži vame...bo zame delal celo življenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

70 da jih je umrlo od leta 2001?

Potem če ta podatek ''prenesemo'' na Slovenijo, bi jih v letu od tega šokerja umrlo približno 0,1728. To pa pomeni, da bi umrl eden v šestih letih...

Če se ravnamo po statistiki s katero nas ustrahujejo... <_<

Če pa pogledamo z druge strani, koliko življenj bi bilo pa prišparanih, ker ni bila potrebna uporaba strelnega orožja? Koliko življenje je bilo pa rešenih v ZDA, ker ni bila potrebna uporaba strelnega orožja? :? Me prou zanimajo še te številke...

Jaz sem za uporabo tega šokerja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem šokerjev je predvsem v tem,da dopuščajo zlorabe,tko da se bo lahk krofek izživlju nad tabo,to je seveda samo teorija :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nak, vsak vlozek (tisti, ki izstreli elektrodi do 5 metrov dalec) je le za enkratno uporabo. teh pa menda ne bo na razpolago neomejeno. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej so v redu tele elektrosokerji ampak ne zdi se mi varno ker je to dostopno sirsi javnosti pa nc manj nevarno ni kt pistola.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej so v redu tele elektrosokerji ampak ne zdi se mi varno ker je to dostopno sirsi javnosti pa nc manj nevarno ni kt pistola.. :hmm:

Bi zameril če te prosim za kak argument oziroma vsaj navedek kakega vira, ki zagovarja tole tvojo trditev? :?

Namreč se šolam za elektrotehnika in se mi zdi da si tule tako brcnil v temo, da bi bolj težko... Sem pa vedno odprt za nove teorije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika med nevarnostjo pistole in elektrosokerja je OGROMNA!

Ubijejo te lahko z enim al z drugim...

...lahko se pa tud z liziko zadaviš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi zameril če te prosim za kak argument oziroma vsaj navedek kakega vira, ki zagovarja tole tvojo trditev?   :?

Namreč se šolam za elektrotehnika in se mi zdi da si tule tako brcnil v temo, da bi bolj težko... Sem pa vedno odprt za nove teorije...

Elektoršoker lahko kupiš v trgovini, ker je v prosti prodaji.

Kdo ga bo bolj pravilno in zakonito uporabil?

En policaj (sploh jih ne bodo imel vsi, baje samo posebne enote), ki bo opravil neko usposabljanje ali en mulček, ki te bo pričakal v temi, te ustrelil (po možnosti v oči!) pol te bo pa okradel?

Tole napihovanje je spet posledica POP TV. Taser je itak v prosti prodaji in ga lahko kupi vsakdo in ga potem tudi uporablja, policija, ga pa me sme???? HALO! Lahko bi se na POPU že mal zamislili, kakšne neumnosti klatijo.

In če si ti miren povprečen državljan, te sigurno ne bodo policaji kar tko na ulici ustrelili.

Če te ustreli s šokerjem, si čez 5 sekund že pri sebi. Če te pa ustrelili s pištolo si pa lahko tudi gotov za zmeraj. Da ne govorimo o kaki "zalutani" krogli, ki lahko pokonča naključnega mimoidočega.

Samo moje mnenje.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa POPA tiče:

- a ste mogoče že videli reklamo za četrtkova Trenja? ONi bodo raziskali okoliščine ki, so obsodile Milico Makoter, oni bodo preverili, če je bila obsojena po krivici....??? Oni bodo preverili, če so ostale sodbe 30 let opravičene in strokovne...?

Oni bodo to preverili moj kurac. To ugotavljajo sodniki s pravosodnim izpitom + tožilci, ne pa neki kao novinarji. Kao pišem zato, ker od POPOvih t.i. novinarjev jih ima le bore malo končano novinarsko fakulteto. So pač neki amaterski reporterji plačani po pogodbi, da o ustrezni izobrazbi sploh ne govorim :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk enga straha pred temi elektrošokerji, ki jih policija pri nas še ne uporablja (razen specialne enote). Že rajši vidim, da me mal z elektrošokerjem kot pa s kakšno tonfo, da si ves polomljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he..dejmos premenit oz. dopolnit temo!? V vsaki trgovini se kupi elektrošoker!!! NO WAY! Sem bil včeraj v H&M pa ga nisem našel na policah. No sigurno ga je imela prodajalka pod pultom :kva2:

Kje se da pa nabavt takšno stvar!' Sem slišal da je okol 200.000!' A se da dobit kakšno efikasno cenejšo varianto!?!?

V bistvu če bo lahko vsak kurac mene šokiral da sem pripravljen da hitreje potegnem in ga zašokiram nazaj.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......Oni bodo preverili, če so ostale sodbe 30 let opravičene in strokovne...?

Oni bodo to preverili moj kurac. To ugotavljajo sodniki s pravosodnim izpitom + tožilci,.....

Kakšna zaupljivost. Konec devetdesetih je skupina ljudi, ki je bila pravnomočno obsojena (s strokovnimi sodniki & tožilci) na premetavanje skal po Golem vložila zahtevek po obnovitvi oz. preveritvi pravičnosti pravičnih obsodb. Procesi niso bili "ponovljeni", ker že po tedanji zakonodaji niso bili krivi. In nič javnega opravičila.

Aja, novinarji so malo pomagali in posneli oddajico za TV.

Hej, vsak se lahko zmoti. Je treba ravno takim pod prste gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, novinarji so malo pomagali in posneli oddajico za TV.

Hej, vsak se lahko zmoti. Je treba ravno takim pod prste gledat.

Jaz nisem govoril o novinarjih na splošno, ampak o določenih kvazi novinarjih na POP TV, ki sam gledajo, kako bi kaj naredili senzacionalno, pri tem pa sploh ni važno na kak način, kolk je sploh resnice v prispevku,....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem govoril o novinarjih na splošno, ampak o določenih kvazi novinarjih na POP TV, ki sam gledajo, kako bi kaj naredili senzacionalno, pri tem pa sploh ni važno na kak način, kolk je sploh resnice v prispevku,....

Tadej

In verjetno brez premisleka to objavijo ne glede na posledice, ki jih potegnejo za seboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In madoca...tok ste proti...pa še med reklamami ne preklapljate (če bi ne bi vedeli kaj bo na trenjih)...v Sloveniji je izredno malo sposobnih novinarjev pa še ti niso vsi nevtralni...s fakulteto ali brez...v bistvu so uni s faksom lohk še hujši...sej veste FDV in ostalo. Slak je pa itak neko žmigikalo...in vsaj meni za :SS .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!