Skoči na vsebino

Piknik plac!


Maksimvs

Priporočene objave

Potrebujem piknik plac za cca 50 ljudi v okolici Ljubljane, po možnosti dostopen z javnim prevozom in potrebno infrastrukturo za žur.

Ima kdo kak predlog, kake so cene, pogoji najema....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Korant sem imel tudi sam v mislih.

Ona lovska koča je kje točno...?

Če se pelješ iz centra proti črnučam skozi ježico, cca 50m pred mostom čez savo zaviješ levo na nemško cesto (proti brodu), po ene 300m zavijes desno z nemške na stransko cesto. Pa se pelješ še ene 300m proti savi. Če se nisi zgubil si zlo blizu koče.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem piknik plac za cca 50 ljudi

:OK: Jast vem za en dobr plac za picnic žure.

To je ena parcela na samem , gor je en velik kozolc (toplar), zraven je tudi en bajer . Sicer je ene dvesto metrov makadama , je pa čist ob avtocest Domžale -Ljubljana , vas Dragomelj . Tip to oddaja , mislim , da za cca 50 eur na dan in seveda noč. Tam je elektrika in voda , pa tud kakšen kres se da zakurt.

Res pa je , da zdele ni najbl primern čas , k se vse skupaj dogaja pravzaprav zunaj.

Mogoče pa prov pride kdaj polet.

Če te pa še kaj zanima ,pa še vpraš :? :OK: :D :OK: :D :OK:

Popravljeno . Popravil semamiz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u dobra tema...ej pa dejte se kake ideje s hisam za najet kjer se lahka tud spi...pa da je lahka notr tko do cca 70 folka,pa da je vsaj ene par postl... ;D fenks za ideje

lp tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mate piknik plac pod Javorom...cena okol 12.000SIT,plac fenomenaln...če koga zanima naj pove da ne bom razlagu za brezveze :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? kakor jast vem je ta brunarca od balin placa in se ne prireja žurk v njej , razen poleti zunaj, saj noter tudi ni tolk placa . :hmm:

mislim pa , po sliki sodeč ni to taprava koča , jast sem milil brunarco , ravn tko za savo , sam , da se gre iz Snebrij proti savi , tam k je balin plac :unsure:

Popravljeno . Popravil semamiz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem piknik plac za cca 50 ljudi v okolici Ljubljane, po možnosti dostopen z javnim prevozom in potrebno infrastrukturo za žur.

Ima kdo kak predlog, kake so cene, pogoji najema....

Tud v rokovnjaških krajih imamo nekaj piknik kotičkov, glede na letni čas ti priporočam ogled placa v Krtini pri Domžalah (1 km od izvoza Krtina iz AC-smer Moravče), kjer stoji brunarica s kaminom oz sredinskim kuriščem, ima tudi električno in vodovodno napeljavo, z avtom se da pridit v neposredno bližino objekta, zraven stoji še lovska opazovalnica, zunaj je polno miz in klopi, v bližini pa še fuzbal plac. Nazadnje je bila cena 15 kom jurčkov za en žur. aja pa da se tud prespat, mislim ni ležišč, ampak da pa se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? kakor jast vem je ta brunarca od balin placa in se ne prireja žurk v njej , razen poleti zunaj, saj noter tudi ni tolk placa . :hmm:

mislim pa , po sliki sodeč ni to taprava koča , jast sem milil brunarco , ravn tko za savo , sam , da se gre iz Snebrij proti savi , tam k je balin plac :unsure:

Zamešal očitno.. tle nism nikol vidu balin placa, pa tudi zuri so kar pogosti :OK:

Se opravičujem za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Zdravo!

Organiziral bomo piknik za priblizno 100 ljudi in iscemo piknik plac v okolici ali v lj in pa info o kolicinah pijace in jedace.

Potrebujem kaksne konkretne informacije kje bi se dalo naredit, kaksna je cena, kolk pira se popije, kolk vina je treba...

Par informacij sem ze nasla okol kolicin pira in mesa...

kaj svetujete vi: 4 pire na osebo in 300g mesa al 10 pirov na osebo in pol kg mesa...

So pa povabljeni sami mladi do 30, predvsem pa studentje, ki spijejo ogromno :whistle:

Nimam velik izkusenj s tem, tko da mi dajte plis pomagat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Stari maln" pri Vrhniki

- rezervacija kak teden prej (v sezoni picknikovanja)

- 2€/osebo (cel dan + noč + after (ali prior - glede na to ali zakljucujes noc ali prizigas dan))

- šefe dostavi sedala, mize, igrala in gotovo ima v kleti se kaj, cesar sami nismo pogresili

- priporocam prostor ob cesti proti (dandanes) vsem znani Zaplani

- naravno hlajenje "opijatov" pod tekoco vodo

- ...

Ker dobrega zura brez glasbe se ni bilo, kot nujno opremo priporocam kak generator

http://www.bolha.com/oglas2101260

ali v duhu enviromental healtha:

http://www.bolha.com/oglas1451584

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Organiziral bomo piknik za priblizno 100 ljudi in iscemo piknik plac v okolici ali v lj in pa info o kolicinah pijace in jedace.

Potrebujem kaksne konkretne informacije kje bi se dalo naredit, kaksna je cena, kolk pira se popije, kolk vina je treba...

Par informacij sem ze nasla okol kolicin pira in mesa...

kaj svetujete vi: 4 pire na osebo in 300g mesa al 10 pirov na osebo in pol kg mesa...

So pa povabljeni sami mladi do 30, predvsem pa studentje, ki spijejo ogromno :whistle:

Nimam velik izkusenj s tem, tko da mi dajte plis pomagat :)

Štiri pire na osebo! Se ti malo hecaš? :hmm:

Ti kar tisto varjanto z 10+ piri računaj! Še posebej,če bo vroče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj nasvetov starih mačkov :evilgrin: :

prvo se pozanimaj koliko folka pije samo pir. tisti ki rečejo da pijejo vino pomeni da po 4-5 pirih komaj šaltajo na vino (ker je baje vroče in pravo paše pir potem pa vino,...). dobljeno količino (pivo pivci za cel dan 7-8, lahko 10 pirov po osebi) + vino pivci (4-5 pirov + 1-2 litra vina), nato to količino pomnoži z 1,3 in dobiš realno sliko.

glede hrane - vsi so jedci ampak ko je potem enkrat pečeno in pijejo 4-5 pivo komaj spravijo v sebe kotlet. torej za normalnega pivca 1 kotlet + 10 čevapov pa bo dovolj za cel dan.

drugače pa 2 paradajza po osebi, 1 srednja čebula in 3 žlice senfa in to pomnoži z številom (pri čebuli odštej ženske, tu in tam kaka je čebulo ampak zanemarljivo).

idelana rešitev za hrano je da imaš zraven še bograč ali pasulj in potem lahko folk ko roštilj ugasne še to je, pa tudi vmes ker bolj paše k pijači. ga pač nakuhaš malo več ker ni panike, kar ostane pač zmrzneš in ne gre nič stran.

edino za kruh še nisem našel formule, mi ga vedno ful ostane ampak babica naredi dobre cmoke tak da ni panike :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še primer za mene, ampak moja družba so ekstremi:

50 ljudi od tega cca 20 žensk in otrok

20 pivo pivcev - 12 pirov po osebi

10 vino pivcev - 7 pirov po osebi + 1 vina (belo ali rdečo - je treba vedet)

pir krat 1,5 in je to, za hrano pa po zgorni računici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

:? kakor jast vem je ta brunarca od balin placa in se ne prireja žurk v njej , razen poleti zunaj, saj noter tudi ni tolk placa . :hmm:

mislim pa , po sliki sodeč ni to taprava koča , jast sem milil brunarco , ravn tko za savo , sam , da se gre iz Snebrij proti savi , tam k je balin plac :unsure:

mene pa zanima če lahko kdo mi priskrbi link od te druge koče ? hvala

aja pa če mogoče kdo ve še tuki bližina ljubljane kakšna koča za najet ... pa ne predrago max. 200€ na dan+noč !

hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!