Skoči na vsebino

smotni jezdec


klimbra

Priporočene objave

Krasen dan se je naredil......še dobro,da me delo ne preganja....vsaj ena dobra stran 4 urnega delavnika........kam.....s kom........?????

A je to sploh vprašanje.........damuuuuuu

In kaj doma......prazne bele stene......(madona že nekaj let sanjam o tem,da mi "nori malar" malček okrasi vso to ubijajočo belino........kuhanje kosila,prazn hladilnik in s tem posledično ponovn obisk trgovine...pa tok sem že u minusu........

Gremo se pelattttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt.

Cune...ni problema,pa ravno v nedeljo sem jih opral.....čudovito.......avto,garaža,ključi......čelada....seveda,sej sem sicer pivoljub,sam pol bi me znal zobi bolet,kar pa si pri svojih letih ne smem dovoliti.

Vtaknem....joj sej bi še kej druzga,sam ta moment bo to čisto dvolj......brmmmm(pa ne tist naši,vsem znani dobri stric z začetka Štajerskega konca)......zadeva zalaufa.........

1....gremo.......15m.....obrat.....15m...obrat.....15m........obrat.....15m.....obrat

pišuka sem norrrrrrrrrrr

sicer pa to poleg zdravnikov v najbolj znani ustanovi za takšne primere....veste tut vsi ostali.

Enkrat samotni jezdec.....vedno Solorajder!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za takle člank eno pivo ni dost...Klimbr a si spet kej močnga zrolou pa skadu  :BUA:  .)  :lol1:

mogoče je predolgo verglal v garaži, pa mu je monoksid zaškodu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za takle člank eno pivo ni dost...Klimbr a si spet kej močnga zrolou pa skadu  :BUA:  .)  :lol1:

Srobot!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona ja počas prihaja abstinenčna kriza. Še malo pa bom spet med spanjem dela brmmmm brmmmmm in ožemal gas.Pol me pa moja zjutraj čudno gleda :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo pa bom spet med spanjem dela brmmmm brmmmmm in ožemal gas.Pol me pa moja zjutraj čudno gleda  :blink:

Meni se je to zgodilo letos na zadnjem (obiskanem) motozboru, preveč alkohola :wacko: .

Zjutraj pa smeha polna skleda :angry: .

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MEn se je to začelo dogajat lani enkrat pozimi in sem imel kar nekaj takih nočnih moto voženj. Ko je moja to komu poovedala ali ni verjel ali se je pa režal ko pečen maček.

Itak pa sem zelo znan po tem da sem med spanjem zelo komunikativen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, ti si res smotani jezdec... Ampak te imam rad točno takšnega, kakršen si :)

(moj moto: never a Solo riders :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(moj moto: never a Solo riders  :lol1:  )

ja, saj vemo - vozniki Harleyjev imate druge, bolj elitne združbe :afro1: O:-) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo.....abstinenčna kriza.......

Če že kaj....potem namesto Brmmm,Brmmmm v sanjah......raje doživim " mokre sanje ".........in mam vsaj neki od tega.....zamenjava gat.preoblačenje postelje......ipaQ je inkontinenca zajebana stvar!!!!!!

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MEn se je to začelo dogajat lani enkrat pozimi in sem imel kar nekaj takih nočnih moto voženj. Ko je moja to komu poovedala ali ni verjel ali se je pa režal ko pečen maček.

Itak pa sem zelo znan po tem da sem med spanjem zelo komunikativen  :P

jest sm se smejal... :lol1:

ljuba je bla sam razočarana k si ožemal gas in ne nje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, ti si res smotani jezdec...si  :)

(moj moto: never a Solo riders  :lol1:  )

Aha, pol sem prow prebrala naslov teme. :D

Smotni. :)

Ker je neki smotal. :blink: :wacko: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, saj vemo - vozniki Harleyjev imate druge, bolj elitne združbe  :afro1:  O:-)  :yea2:

Sym...

Sem mislil, da me bolje poznaš...

Razočaran <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele zdej opazil,da sem izpustil "A"......to je samo znak,da sem še bolj zmeden,smotan,raztresen............

Problem je bil samo v tem,da sta se dve stvari združili v enem osebku.....totalna miselna destrukcija,ki sproducira dejanja,ki so normalnemu človeku nepoznana......in seveda filozofija samotarstva in s tem posledično druženja.......buuuuuuuu....klimbra bliziš

ItaQ :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym...

Sem mislil, da me bolje poznaš...

Razočaran  <_<

ma joooooooooooj tis pa tut hitr ožaljen pa saj te vsi poznamo in vemo, da nimaš črednega nagona nooo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm bla ta viknd v Puli, in lohka sam to rečem, da je blo ful ful motoristov k so se okol pelal, je pa res da je dol toplej za par stopinj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.

Klimbra, kaj pomeni, da bliziš? :o  :huh:

:D

S kopitom je težko po tastaturi črke klofat........I in U sta pa tako blizu :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!