Skoči na vsebino

Pomagajte ;)


Teya

Priporočene objave

ti...zdej gre pa ze men tole mal na....na neki pač :angry: .......da te vidmo kako se bos ti na symovem rojstnem dnevu v tangicah naokol sprehajala ko tkole radodarno neke moralke talaš okol :angry:  :fight2: ...oblubm da bom v prvi vrsti in ti bom tlačla une za po 5 v hlačke....da ti poplačam trud

legenda...od mene dobis za rojstni dan ne 10 ampak 15.000 za striptezo... :angry: ...

:OK: (če boš povabljena...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: (če boš povabljena...)

bo :afro1:

tut tejka ma ene par lepih tangic ;) ene s srčkom spredi, pa z rožicami, pa take sintetične gladke, prijetne na otip, da ne govorim o tistih črnih, izjemno tankih ;) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut tejka ma ene par lepih tangic ;) ene s srčkom spredi, pa z rožicami, pa take sintetične gladke, prijetne na otip, da ne govorim o tistih črnih, izjemno tankih ;)  :OK:

Mislm, da je neki Thundercat omenjal, da bi te rad videl v njih. Tebe, Symon, ne Tejke. :grim :grim :grim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pa točno določil,kje naj bodo nataknjene............"domišlija" :kva2: :kva2:

Teya......jest bi tut gledu tvoj nastop..........sam ne vem,kako naj kovance za 50SIT zataknem za tangice.....boš mogla kak hranilnik za pas navezat :lol1: :lol1: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sam, da se ne strga z nje...  :xx:  :yea2:

ja....maš res......ker pol bo hudič...... :grim

ti pa svojo mal zategn nazaj pa enepar vzgojnih ji daj...lej kero zgago je nardila :grim

Tejka ma ketne.
ja .....sam to veva sam midve :xx:

če boš povabljena

:grim .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka, ne se sekirat, naj ti kar gre na pizdo...  :OK:  Ampak svet je vseeno lep... kljub frustracijam...  :grim

umazane mislis mas....fej te bodi :angry:

......se pa strinjam s teboj o lepoti sveta...upam sam da jo tvoja draga vidi....kljub frustracijam..kot si rekel :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

umazane mislis mas....fej te bodi :angry:

......se pa strinjam s teboj o lepoti sveta...upam sam da jo tvoja draga vidi....kljub frustracijam..kot si rekel :doze:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

umazane mislis mas....fej te bodi :angry:

......se pa strinjam s teboj o lepoti sveta...upam sam da jo tvoja draga vidi....kljub frustracijam..kot si rekel :doze:

Pri meni frustracij nobenih spljoh... vse se da urediti, sam če je volja... :OK:

Ti dam ene par inštrukcij iz tega področja, morda :rolleyes: jih potrebuješ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O pi.da kaj vse ste naklofali zaradi enega stiptiza....

Če hočeš striptis greš na internet, si zbereš, plačaš in je.

V soboto ponoči smo imeli na privatni žurki PIO - sam za nas in nismo prej en teden drkali po javnem forumu.

Zdej sem šele uštekal. Teya hoče, da vesoljna Slovenija & Co izve, da bodo imele striptis. UAU!!! Uf kakšne frajerke.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni frustracij nobenih spljoh... vse se da urediti, sam če je volja...  :OK:

Ti dam ene par inštrukcij iz tega področja, morda :rolleyes: jih potrebuješ...  :004

Področja frustracij :? :? :? :? :? :?

Področja najema striperja :? :? :? :? :? :? :?

Področja uživanja na feštah :? :? :? :? :? :? :? :?

Men tuttttttt

Men tuutttuuututttttttttt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?  :?  :?  :?  :?  :?

:?  :?  :?  :?  :?  :?  :?

:?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?

tuttttttt tuutttuuututttttttttt

Klimbra..... ti bi bil tooooooooooooooooooooooooooooooooook fajn za brat, če bi brez

tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookih vprašajev pa črk

pisal. :)

Ampak.... potem ne bi bil več ti... :?

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra..... ti bi bil tooooooooooooooooooooooooooooooooook fajn za brat, če bi brez

tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookih vprašajev pa črk

pisal. :)

Ampak.... potem ne bi bil več ti... :?

:smoke:

Tudi jaz te LJUBIM!!!!!!!!!! :004 :004 :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, da je neki Thundercat omenjal, da bi te rad videl v njih. Tebe, Symon, ne Tejke. :grim  :grim  :grim  B)

hehe :) ... pa kua še - da mi bo pol podoknice pel celo poletje? :)

ok, dost o men pa TangiCah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O pi.da kaj vse ste naklofali zaradi enega stiptiza....

Če hočeš striptis greš na internet, si zbereš, plačaš in je.

V soboto ponoči smo imeli na privatni žurki PIO - sam za nas in nismo prej en teden drkali po javnem forumu.

Zdej sem šele uštekal. Teya hoče, da vesoljna Slovenija & Co izve, da bodo imele striptis. UAU!!! Uf kakšne frajerke.

Tadej

:hmm: ...a bi blo to možno

Ti dam ene par inštrukcij iz tega področja, morda  jih potrebuješ... 

definitivno.....res nisem pozrla modrosti sveta ob rojstvu......lahko zacneva na področju emancipacije in tega kako se to navezuje na vožnjo motociklov in najema striperjev.....poslusam :notworthy:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :) ... pa kua še - da mi bo pol podoknice pel celo poletje? :)

ok, dost o men pa TangiCah :)

Nič bat....ga bojo hitr odstranl....ker je v ožjem središči Ljubljane prepovedano petje podoknic......če se ne motim....že od časa Prešerna( baje je bl krulu,kokr peu,pa so ga Frančiškani steral s trga....ki se danes imenuje po njem)

Uuuuuhhhhhhhh....lahko se pa zgodi narobe......potem bomo čez 100 let mel TC-jev trg......hudoooooooooooooooo :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto ponoči smo imeli na privatni žurki PIO

Dej mi cifro! Ta ženska je fenomenalna! Mogoče jo pa kdaj pokličem.... Bom namesto humanitarnih sredstev enkrat nekaj zase investiral... :OK:

Mimogrede: a je Mato tisto v prvi vrsti na sliki, ki jo je Alter napopal? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!