Skoči na vsebino

Vaša decembrska najhujša nočna mora je...?


Gregs

Priporočene objave

Moja je nakup osnovnih živil v trgovini, ko moram za kos kruha in deci mleka gledati vse tiste živtične potrošniške zombije, ki nestrpno trpajo vsa možna darila v vozičke.... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največja decembrska nočna mora je cel december, božiček, božič ves kič in folk ki zmeče zadnje tolarje za brezvezna darila, smrekce, lučke......

Nočna mora je tudi ko po večini firm folku že konec Novembra začne padat dol jermen in se dobesedno vse ustavi. SOVRAŽIM DECEMBER :SS

Od praznikov mi je še vedno najbolj pri srcu 1. MAJ (pomlad, sonce, furce proti morju...) ki je pa še hudičevo daleč

ŽIVEL 1. MAJ

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je nakup osnovnih živil v trgovini, ko moram za kos kruha in deci mleka gledati vse tiste živtične potrošniške zombije, ki nestrpno trpajo vsa možna darila v vozičke....  :SS

moja pa iskanje primernega koledarja za naslednje leto... Dandanes se enostavno ne dobi kakih nevulgarnih, resnično lepih prasičk :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, Alla... ti večni optimist... :grrr

Moja decembrska nočna mora so vsi dnevi po... :beer1:

Pervy, hvala za včerajšnji ples (aj lajkt d red hot čili pepers ;) ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se mi ob krasnem decembrskem večeru v čudoviti sobi ogrevani z romantičnim kaminom ženska stisne k meni in mi zašepeta: "Dragi, rada te imam."

:SS

Hit&run :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se mi ob krasnem decembrskem večeru v čudoviti sobi ogrevani z romantičnim kaminom ženska stisne k meni in mi zašepeta: "Dragi, rada te imam."

:SS

Hit&run  :ph34r:

To se mi pa letos sigurno ne bo zgodil. In tud zato sovražim december, pa ves kič, kot ga je opisal že Leteči.

Bom živu na spominih od lanskega. Al pa bom od 20. naprej skoz mal u rožcah.

:SS :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud gužvo se da gledat z nasmehom na ksihtu. ;)  :D

Alla  B)

In ob tem neizmerno uživati.....zakaj:

Hihihiiii....tale je tok prešvicana,da ji je že cel makeup dol steku

Huuuuhhhhhhh....pa ja nau take grozne gate zase kupila

Ja.....a vse to mislijo pojest?????'

Ja.....a vse to mislijo popit??????

Dobili smo božičnico,dobili smo.....faking Mercator bon :yea2: i :yea2:

Lej ga lej...pokvarjenca starega,kok se k unile ritki tiši....tut gužva kdaj prav pride

.

.

.

No :kva2: r sem na nori December :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Decembrska nočna mora... :hmm:

...januar prihaja :cry:

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa res je kul,skoz žuri :afro1: sam treba je bit mal varčen,da ne zmanjka že sred mesca :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sam vreme ni preveč ušeč. Pa to da se moram oblačet ko polarni medved. To je pa tud vse, k je le še en mesec v letu :) . Aja pa mogoče še to da so vsi zatežen pa se skus neki prtožujejo :zzz: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapackam se zaradi enormnih količin viskija in nezdrave hrane. Pol pa tri mesece čistiš body... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOP 10 decemberskih :SS :

1. absolutni zmagovalec, nepremagljiva nočna mora decembra, ki te spremlja na vsakem koraku - BOŽIČNE PESMI IN PESMI LJUBEZENSKE PESMI S TO TEMATIKO!!!! :SS :SS :SS :SS

JEBEMTI SPET BOM NA RADIJU POSLUŠAL JINGLE BELLS IN TAKO SRANJE Z OBVEZNIMI SINTETIČNIMI ZVONČKI IN OTROŠKIM PETJEM + NEZNOSNO "BELO SNEŽINKO" IN JASNO LAST CHRISTMAS by WHAM :SS :SS :SS :SS :SS :SS

2. vsa kičasta dekoracija!!!!!!!! :SS :SS :SS

3. mrzlično letanje debilnega folka, ki doživljajo življenske traume samo zato ker jim manjka še 5 daril. živciranje, jamranje,............ :SS :SS

4. začudeni obrazi istega folka ko jih pošlješ v PM ker že 100x v istem dnevu pojasnjuješ, da ti še nič nisi kupil, niti ne nameravaš kaj dosti in da ti dol visi kaj boš dobil :SS :SS :SS :SS - motorja al pa saj akrapota se mi itak noben ne spomni kupit :angry:

5. butasta dobra volja istega folka, ki je celi mesec na neki čudni happy drogi in so tako pocukrano prijazni nonstop. :SS :SS

6. vzdihovanje ob pogledu na kičasto dekoracijo in milijone lučk, z "aaaaaaaaaaaa kako lepo, a ni romantično?" :SS :SS

7. splošna happy - romantična euforija in zadetost. samo še mi manjka, da se vsa sloveija objame in si poje "mi se mamo radi, radi, radi, radi,......." in to jasno brez 5 promilov v riti. :SS :SS

8. depresija folka, ki je kao "osamljen" in tako resno to jemlje, da je zaradi tega totalno nesrečen in tečen. no nekaj takih se vsako leto samo izloči iz prometa (štriknavratpress) :BUA:

9. obiskovanje celega sorodstva zato "ker se spodobi"! ponavadi uspem pobegnit, letos še ne vem kako bom :SS :SS

10. mama ki gnjavi da letos bi pa lahko imeli smrečko ker je že dolgo nismo imeli ker z fotrom nočeva iglic po celi bajti + saj v lastni bajti bi rad mel malo mira pred božično euforijo :SS :SS

če nebi blo alkohola in čag bi se mi verjetno zmešalo ampak bo zgleda šlo :grim :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!