Skoči na vsebino

cvetlični kotiček


SiR

Priporočene objave

Evo eno izmed naših dreves žiivlenja, staro je 12 let,.....in ga razganja kot mene :whistle: ....... :eek: cveti,.....baje je to zlo redek pojav :kva2:

:OK: :OK:

post-4379-1113757231_thumb.jpg

post-4379-1113757262_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo eno izmed naših dreves žiivlenja, staro je 12 let,.....in ga razganja kot mene :whistle: ....... :eek: cveti,.....baje je to zlo redek pojav :kva2:

:OK:  :OK:

tega pa res še nisem videla, da bi Drevo življenja cvetelo...... :hmm: s čim ga pa vi zalivate :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridružite se kaktusarjem na

www.rastline.com (forum kaktusi in sočnice)

http://groups.yahoo.com/group/slovenskikaktusi/(mali oglasi za menjavo kaktusov in sočnic, vmes pa tudi taki, ko gojitelji podarjajo rastline in semena)

no lepo ... tud Nata kaj brska po teh straneh in je član društva ljubiteljev kaktusov Slovenije ... :blush: ... vidim da si pridna in zlo na kaktuse... :whistle: kot jaz ... :blush: ... se definitivno priporočam za kak obisk - obojestranski ... :naughty: in blagovno zamenjavo v naturalijah ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Po presaditvah in razsaditvah iščej novo domovanje naslednji minikaktuski:

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaz bi mela baby kaktus :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

cvetenje cveteeenje....

evo par fotk. un zraven se je šele dans zbudu in neki probava za tavelkim ponavlat pa mu ne rata najbolj :(

post-3863-1118249480_thumb.jpg

post-3863-1118249499_thumb.jpg

post-3863-1118249516_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

a bi moru tiste rdeče buhtlčke k zgledajo ko semenska banka stran pobrat? a je kdo probu že iz semen kaktus vzgojit?

post-3863-1118249834_thumb.jpg

post-3863-1118249850_thumb.jpg

post-3863-1118249865_thumb.jpg

post-3863-1118249882_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj...ful maš lepeeeee... :kva2:

renee je stručko oz. stručkica :blush: ...vzgaja tudi iz semen, če se ne motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

najprej en :004 za Allo ... ka ma tooook lepe cvetke ... :kva1:

zdaj pa :

:naughty:

a bi moru tiste rdeče buhtlčke k zgledajo ko semenska banka stran pobrat? a je kdo probu že iz semen kaktus vzgojit?

te rdece buhtelcke lahko stran poberes ... sam da so suhi in da ne bos poskodoval povrhnji del kaktusa ... .) ... so pa not semencka , ki jih mors posusit in lahk probas z njih vzgojit mali kaktus ... :kva2: ... vendar je to mal kompliciran postopek ... pazit mors na temperaturo in vlago ... :grim ... jaz sem poskusila in je nekaj ratalo nekaj pa se cakam in cakam in cakam .... :lol:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!