Skoči na vsebino

cvetlični kotiček


SiR

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

A kdo ve, kdaj lahko primule dam na zunanjo polico od okna? Ker so menda to take "za brž" , pa me vseeno mal bega, ker ne vem, če je blo predvideno, da bo sneg v marcu? Pa hvala. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa uši... :blink: no ne jest ampak moja ciklama jih je fasala.... Zdaj je pa vsa boga ter, postaja rjava in uvenela... Kaj pomaga, da bodo te male nadloge šle stran oz. bodo morto :?

Popravljeno . Popravil Kaiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No problemo, ti jih oddam čisto zastonj, še za poštnino prispevam... :slap:

Hm. Jih nimam kam za dat - pri meni namreč vse flance tudi brez pomoči legij uši crknejo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa uši... :blink: no ne jest ampak moja ciklama jih je fasala.... Zdaj je pa vsa boga ter, postaja rjava in uvenela... Kaj pomaga, da bodo te male nadloge šle stran oz. bodo morto :?

kupi neki proti ušem za cvetoče ratline v semenarni ali v bauhausu..pa daj ciklamo kam bolj na hladno da ne bo glih pri radiatorju...takrat se rade uši razpasejo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa uši... :blink: no ne jest ampak moja ciklama jih je fasala.... Zdaj je pa vsa boga ter, postaja rjava in uvenela... Kaj pomaga, da bodo te male nadloge šle stran oz. bodo morto :?

nagaya ti je odlično svetovala ... .) ... če pa nočeš ravno kemikalije uporabljat, lahko probaš tudi naredit mešanco ceta ali prila ali kak se reče unemu za posodo pomivat in vode ( ja vem, sliši se smešno- ampak pomaga) ... pa z mešanco rahlo poškropi ušive dele .... čez nekaj časa stuširaj rožo in jo daj da se odcedi na neko zračno mesto ... predvsem stran od radiatorja

da dvigneš vlago v prostoru pa daj na radiator eno posodo z vodo ... .)

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zato sem pa pozabila na koncu vprašat, če so že zdaj za ven. Pa se mi nekak zdi, da še ne. :)

Odgovore je NE, ker bi ti ponoči zmrznule ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.pomurske-lekarne.si/clanek_page.cfm?clanekID=281

:huh:

Manu ...nimam pojma...in hvala zaradi tebe vem da obstaja primula vulgaris....kot navadna rumena trobentica-divja in pol še en mali miljon primula to primula ono.....in rastejo v vseh možnih časih in podnebjih...tko da bi bilo fajn da bi vedla vsaj o kakšni primuli govoriš...pa pol lohk brskam naprej

no...tukili mi je glavna mučiteljica rož v bajti zaupala, da na minus stopinjah zmrznejo...jaz ji verjamem..vem, da je probala :)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko da bi bilo fajn da bi vedla vsaj o kakšni primuli govoriš

O taki lepi, pisani, v teglcu O:-) .... ok, mal se hecam, sem že pogledala, pa mal realno razmislila - tudi če so tazgodnje in tatrpežne, jih valda ne bom dala na okn mrazu grist. So pa primule res cela družina teh cvetk, ki imajo trobenčaste cvetove in ki bodo zdaj ful in na oknih, vrtovih, celo na mrtiščih...

Ampak, zakaj me je pa potem una krava v vrtnariji čudno gledala????? :angry: Če so pa vse te rožce v eni in isti družini??? :angry:

Vatever, ne bom se zdaj še zarad rož žrla. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Tudi letos jih je nekaj baby kaktuskov (manj, kot lani, pa vseeno), ki iščejo nove lastnike.

post-3863-1146992005_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

09.07.06 - slikano ob 23.30h

in

10.07.06 - slikano ob 7.00h

... 16 cvetov! ... :kva2: ... 16 cvetov in 13 popkov, ki se bodo odprli še do konca septembra ... :kva2:

[attachmentid=76018] ... [attachmentid=76019]

.

.

[attachmentid=76020] ... [attachmentid=76021]

:wub: ... kok sem ponosna nanj ... :blush:

post-1883-1153259562_thumb.jpg

post-1883-1153259579_thumb.jpg

post-1883-1153259592_thumb.jpg

post-1883-1153259603_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Očitno je božič nekje blizu :hmm: spet bojo darile :010

post-1328-1154594045_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draga Tina - to ti roža nakazuje, da preveč dobro skrbiš za njo ... .)

s temi božičnimi je kristus - če ga poleti razvajaš - pozimi bolj švoh cveti ... :glare:

ko bo odcvetel ga daj noter in zmanjšaj zalivanje - morebiti bo uspel se spočiti in

nabrati dovolj energije, da te za božič še enkrat razveseli - razen če ni velikonočna varianta -

ker pol ima pa ta rožca čist rasfukan bioritem ... :P ... hehehe- upam da razumeš mal heca .)

še to - a vidim v ozadju to rožmarin ??? :eek: ... če je - pol bi te prosila na veliko in široko če mi lahko narediš en podmladek ? ... ker je meni moj žal crknil .. .. ... a bi bla tok dobra ??? :?

:D

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še to - a vidim v ozadju to rožmarin ??? :eek: ... če je - pol bi te prosila na veliko in široko če mi lahko narediš en podmladek ? ... ker je meni moj žal crknil .. .. ... a bi bla tok dobra ??? :?

:D

me ne gene bioritem rožice, naj uživa itak cvete samo za krščanske prazmnike in marijino vnebovzetje je pred vrati tak da ni dost sfulal ;) (sem že ene parkrat htela napisat- tvoj kaktusek prečudovito cveti, si res lahko ponosna nanj :OK:)

Mislim da sta v ozadju celo dva rožmarina in da je en že "podmladek",ga lahko kr dobiš, bom za ziher pogledla, če pa temu ni tako pa ti naredim podmalek, seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

moji novi otročički in lubčkov šopek :kva2:

I LAV BRZDEJS!!!!!!!!!!!!!!!!!

post-1328-1169417778_thumb.jpg

post-1328-1169417830_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

moj novi "dojenček" (cca.10cm) in njegova motosvetova velika sestra :010 :010 :D :D

post-1328-1173013965_thumb.jpg

post-1328-1173013994_thumb.jpg

post-1328-1173014030_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lobo, to so ja koprive :lol:

koso sklepat, pa gasa po njih :devil:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!