Skoči na vsebino

Pivoljub=moj idol, 1.del


Pivoljub

Priporočene objave

Hej, Pivoljub, v tisti temi o Curijevih 275km/h sem Curiju povedal, da izzivaš na vožnjo. No sedaj vesta oba, mi pa čakamo, čakamo, čakamo....

.

.

.

pa še čakamo

.

.

.

pa še kar čakamo

.

.

.

(PrerokujemPrihodnostPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm kako naj recem, ampak men se zdi ta PIVOLJUB kot en osebek ki je usel iz umobolnice. No mogoce celo slabis, kajti uni vedo vec ali manj pri cem so.... :kva2: ....

Po drugi strani pa mislim da bi tudi osebje motosvet.com lahko tazga kot je on , likvidirali, ker nevem zakaj bi s takimi posti zasedal prostor na serverju in zakaj bi sploh morala taka tema obstajati oz. whatever v zvezi z njim je itak đabe....k

PIVOLJUB: tebi pa zelim:

1. Cimprejsen prvi S E X z dekletom ( oz. fantom-nevem kaj si?????)-ker ga se nisi imel....

2. Cimprejsen prvi motor, ki ti bo sel vsaj 100km/h- ker ga nimas oz. nisi imel

3. Malo mozganov, da bos vsaj malo razmisljat zacel- ker jih nimas

4. Veliko srece v zivljenju da bos sploh kaj ...ker sedaj si manj kot 0.-ker si v negativnem....

Tok od mene, bo pa sigurno se kaj , ce te ne bodo likvidiral....Jest osebno bi te TAKOJ :OK:

LP;Rock

P:S Ne govort P I C K I C E, ker so ZENSKE ravno tako ljudje kot mi oz. TI(no take NE) in se jim rece ZENSKE, PUNCE itd...ker drugace lahko sebe zacnes klicat P I Č E K

Popravljeno . Popravil Rock
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en pregovor:

Never argue with an idiot; first he drags you down to his level, then he beats you with experience!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA:

matr je zadne čase

na forumu doolgcajt

:zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

asmoževsepovedalalkaj?press

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en pregovor:

Never argue with an idiot; first he drags you down to his level, then he beats you with experience!

:OK: :OK:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en pregovor:

Never argue with an idiot; first he drags you down to his level, then he beats you with experience!

ali pa ...

... ne kregaj se z idiotom, ker ostali ne bodo opazili razlike ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa ...

... ne kregaj se z idiotom, ker ostali ne bodo opazili razlike ...

:topic:

to je za klik

ampak

masta pa oba vseen prow ...

:zzz:

uuuuhhhkakšendoolgčaspress

:zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aa ne ga srat da je pivoljub ze malo solo naredu...a se bojo nalepke tud dobile bom takoj eno pod strehco nalepu da bo drek gor letu... :grim Pivoljub ti si nor....mam ponudbo zate bomo posnel DVD in dobr zasluzil- naslov bo pa Pijani in drzni pa osmrtnca bo za naslovnco..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da tu sploh ma kdo žensko, mi ga mora njegova potegnit, seveda velja tudi obratno.

:?

Da ga ti potegneš njej? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Pivoljub, a je muca jezik popapala? :hmm: Rebel ti je ponudil izziv, čakamo na tvoj odgovor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ukrajinske kurbe ga zgleda imajo  :o ....fant se tam uči, kaj čš  :lol1:

Saj bi Pivčiju namignil, da potem dela nekaj narobe, ampak... naj uživa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste morda pomislili da je pivoljub lahko kak znani stari član motosveta, pa mu je malo dosti nakladanj in vsesplošnega pametovanja, ki se "ponekod" pojavlja, pa se je pojavil pod drugim nickom in se sedaj izraža parodično na naše objave?

Kaj pa vem lahko bi bil to npr HHV, lojzi, franci, janez, lina, tejka,... lahko bi bil to jaz ... :blink:

Le kdo bi lahko bil :hmm: :lol1: ...

Konec koncev gre za dober primer kakšen NE BITI. Mislim, da ne dela ravno neke škode. Pivoljub nazdravje :beer2: , sam ne pa it po resnih temah smetit :angry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v njegovih postih voham malce tistega egocentričnega rugljizma..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste morda pomislili da je pivoljub lahko kak znani stari član motosveta, pa mu je malo dosti nakladanj in vsesplošnega pametovanja, ki se "ponekod" pojavlja, pa se je pojavil pod drugim nickom in se sedaj izraža parodično na naše objave?

Kaj pa vem lahko bi bil to npr HHV, lojzi, franci, janez, lina, tejka,... lahko bi bil to jaz ... :blink:

Le kdo bi lahko bil  :hmm:   :lol1: ...

Konec koncev gre za dober primer kakšen NE BITI. Mislim, da ne dela ravno neke škode. Pivoljub nazdravje  :beer2: , sam ne pa it po resnih temah smetit :angry: .

Dragi moj soimenjak...moja prva misel je bila ista.... in ne boš verjel...še vedno sem prepičan, da je Pivoljubček produkt dviga morale in berljivosti tegale planetka, ki že nekaj časa zahaja v predvidljive in banalne vode medmrežnega stvarstva....in ker vemo, kako je december predvidljiv (vsako leto isti jingli po radiu, iste finte po šoping molih, ki se jim žal ne moreš izogniti, iste face po žurkah, stari šosi, čestitke kr tko, zarad vljudnosti ipd, ampak za to je že druga tema) se je pač našel nekdo, ki je bil pripravljen pod krinko novega marginalčka malo povzdigniti adrenalin in berljivost....jest mam sicer na sumu 3 modele (en mi je medtem zadevo že odločno zanikal)....vendar, moti me samo eno...nihče, ki si jih naštel, se ne bi spuščal na tako primitivno raven, da bi vse svoje kolege zmerjal s pičkami in podobnimi banalijami....also...teorijo sicer še vedno razdelujem, in če drži, imamo opravka s pravim "shizofrenikom", takim da je zadeva že na meji tistega, da mu celo narekovaje odstranim...če seveda moja in tvoja zgodba pije vodo...

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dojel Pivoljuba kot imaginarni lik, ki uteleša vse, kar je provokativnega in kar se naj ne bi delalo. Po vsej verjetnosti je to res kakšen stari znanec motosveta (član ali pa spremljevalec) ali pa morda tudi kakšna dama, ki ima poln kufer moškega prepucavanja na motorjih. Možno. Hec bi bil, če bi se nam nekoč v živo predstavil(a), kdorkoli je že (npr. za 1.aprila), saj mu/ji je uspelo razburkati MS :OK:

Sicer pa je provociranje že zdavnaj izzvenelo. To vsi delajo/delamo in tako je provokacija postala že temelj MSja in sploh ni več provokacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ukrajinske kurbe ga zgleda imajo  :o ....fant se tam uči, kaj čš  :lol1:

A ni bila tista zadnč po dnevniku tudi iz Ukrajine :hmm: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!