Skoči na vsebino

Off Road citta di Gradisca 11. in 12. decembra


kađiva

Priporočene objave

No iz Kranja gremo dva avtomobila gledalcev pogledat štart tega off roada, vozil bomo pa drug let :) (beriavtoniregistriran :ph34r: )

Je kr zanimivo za pogledat, na štartu se je lansko leto zbralo 900 terencev iz cele Evrope :grim od malih samurajčkov do ogromnih off road kamionov :)

Vse skupaj je tudi medijsko podprto, cel dan helikopter leta nad mestom.

Če pa kdo pozna tiste kraje pa zna gotovo pridet tud na kakšen del proge kjer vozijo, mi tega ne znamo, se vid da nismo domačini tam :)

evo pa še linkgradisca off road 4x4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil 5xni udeleženec. Dve progi - soft varianta in hard zadeva za "prave terence", vmes okrepčevalnice. Na preizkušnji pa smo imeli Nissan Terrano II, Mitsubishi Pajero, Puch 230 GD, Toyota Land Cruiser in Pinzgawerja. Odlična proga, predvsem kadar so struge vodotokov polne.

Policijski Pinzgawer je vedno štartal kot prvi, letos bo pa prvič nastopal kot "civilist".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil 5xni udeleženec. Dve progi - soft varianta in hard zadeva za "prave terence", vmes okrepčevalnice. Na preizkušnji pa smo imeli Nissan Terrano II, Mitsubishi Pajero, Puch 230 GD, Toyota Land Cruiser in Pinzgawerja. Odlična proga, predvsem kadar so struge vodotokov polne. 

Policijski Pinzgawer je vedno štartal kot prvi, letos bo pa prvič nastopal kot "civilist".

no jaz sem bil sam 2x udeleženc, pa še to sam kot sopotnik .)

Enkrat v Fiatu AR, in enkrat v našmu Wranglerju (zdej že bivšmu .) )

sam na žalost obakrat na soft varianti :(

ja naješ se siguren na tej dirki, ker je zlo dobr poskrbljeno za hrano :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!