Skoči na vsebino

vožnja pozimi


speed-devil

Priporočene objave

skrbi te lahko korozija (sol).

pa obstaja vecja moznost da se vsujes (manjsi oprijem - hladno, spolzko, po moznosti mokro, tudi zasnezeno, ali celo poledenelo cestisce, zarad temperatur nimas filinga v prstih, itd.. ), pa tud revma te bo na starost matrala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam na peugeotu prvo roko za kolo rjasto ker se je prejšni lastnik pozimo vozo v službo potem pa motor devav v toplo garažo.(SOL+TOPLOTA=RJA :cry: )

Popravljeno . Popravil KEBO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi vožnja pozim brez veze! zmer loh ruknš pa se sebe loh poskudujes, da o motorju ne govorimo! jst ga pomoje prvi med vsemi pospravm tm ze novembra ker tut mraz pride!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem videl na cesti enega skuterista z Malagutijem F15, ki se je vozil od Kranja proti Podnartu in naprej. Oblečen je bil v motorsko jakno, kavbojke in nizke čevlje. Ker mu je skut letel okoli 90 verjamem, da mu ni bilo ravno prijetno toplo. Vsaj v noge in gole gležnje ga je zagotovo prepihalo. Sploh, če pomislim, da je imel LJ tablico in je do Podnarta moral prevoziti kar precej kilometrov. No ja, nekatere očitno mraz ne moti. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene mraz ne moti. Nardim tut do 100km na tedn če ni glih dež al pa kaj. Drgač pa motor mal pustim laufat prej pol pa fajn vleče. Oblečem pa dve bundi, trojne rokavice, ledvični pas, maska za pod čelado, spodnji del kombinezona, termo štumfe. :afro1: Ko pridem domo sn ponavadi čist moker, pa ne zarad vlage amak zarad vročine(večina oblek je alpinističnih) :OK:

Tk da dokler ni snega al pa kaj se bomo še normalno vozli pol pa ketne gr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi se se vozimo. verjetno zato ker sm dobu nov motor :) sej je kr mrzlo. sam zdjutri je najboljs ko je se vse belo od tiste slane al ka je. :OK: din ahtat je treba ko je tu pa tam led na cesti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem videl na cesti enega skuterista z Malagutijem F15, ki se je vozil od Kranja proti Podnartu in naprej.

To sm biv jst,kaj čš sm mogu it tja eno kroslo pogledat! :OK: Drgač se pa čutjo posledice na grlu! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa zdi to brezveze Škoda scooterja.

Dokler ni snega se bom vozu ko bo pa sneg pa kupim enga frčija pa gasa po snegu pa semi jebe za njega.Upam da nebo kmal snega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je toča te pol mal roke pa rame bolio vem iz lastnih izkušn.

Mi smo dal use to skos ko nas je pa metal pa ko je bla vlka škoda pol smo pa mal k pamet pršl.Zdej tega ne počnemo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, jaz sn se vedno celo zimo vozo. dokler ni blo snega na cesti, pa se takrat sem mogo vcasih iz sole se pelat:D 30 na uro pa lepo na izi:) parkrat me je za 180 obrnlo, pado pa na sreco nisem.

je pa mi crkno moped, ker mi ga je zalilo, ja. sem mogo se 2 km rivat do bratranca ja. uf joj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je toča te pol mal roke pa rame bolio vem iz lastnih izkušn.

Mi smo dal use to skos ko nas je pa metal pa ko je bla vlka škoda pol smo pa mal k pamet pršl.Zdej tega ne počnemo več.

:OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!