Skoči na vsebino

vožnja pozimi


speed-devil

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Zimske voznje so cisti uzitek :yea2: Jst tudi po snegu nisem mel tezav s skuterjem :naughty:

post-5020-1104746684_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lan, ko sem meu skuter prvo leto pa se ves zagnan, sem se vozil tudi pozimi. res pa da sm ga dobil septembra :D.

letos se mi pa nekak ne da vec. bom vidu, ce bo toplo mu mogoce prvoscim kak kilometer alpa 2. bomo vidli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm letos naredu ze 90 km  :blush:

haha jaz se nic, samo saj je pozimi isto ko poleti sam da te mal zebe v prste pa mors pazit zarat peska pa spolzke ceste so zvecer to je edino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, sej do podnevi tud spolzke ceste.. pozimi nikol ne mores gume ogret, če jo pa že nekak je pa asfalt mrzu skoz.. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OKI, skuter obleči, da se ne prehladi :) Drugače pa, ko sem še mel Aeroxa pa sem se mogo vsako jutro v Ruše vozit mi niti zima ni izostala. Vbistvu je takrat še najboljše letel (zaradi bolj stisnjenega zraka). Pa srečo sem mel, da nobeno leto ni blo snega. Noja, enkrat je bil, ampak sem se za 180° v križišču pri Limbušu obrno, ko sem hoto spelat, pa sem šou domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh,jst sem se danes (po snegu) šel vozit :D

Sploh ni tko fino kot zgleda,ker karnaprej zanaša,tak da me medenica in kosti tam okol kr bolijo,ker sem krilil sem pa ke z nogam.

V breg se pa itak kr ustav pa melje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po unm zbitm/zamrznenem snegu je hud feeling k se pr 50kmh kolesa vrtijo v prazno pa sam gledaš kdaj te bo začel nosit :blink: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tut zanč mau preveč na gas prtisnu na fajn zbitem snegu in je zadn konc sprednga prehitu.kaj je sledilo najbrž veste(za tiste k ne skuter je pristau na mrzlem mokrem snegu).na srečo je odnesel brez poškodb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ne priporočam vam nočne vožnje s kašnmu cestakam oz. slide gumam! Ker sm mel nedolgo nazaj bližnjo srečanje z asfaltom kupom peska al ledom kar kol je že blo..uglavnm s kašno rs-ko al pa kermu tkmu se ne okol 3 ponoč vozt čez kšn zahrbtn most!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dvema urama in pol, me je skoro tak vrglo, da bi si zapomno, pelal sem se v en ovinek ob neki šumi v grabo, pa sem čist čist malo bremzal, pa me je samo naenkrat začelo driftat, če se nebi obdržal bi blo hudo, tak sn se vstrašo da mi je takoj blo toplo me ni nič več zeblo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pozim bl mal vozm, sam do trgovine, al pa če je kj nujnga. Pogoj pa je d na cest ni snega pa tega sranja :)

kaj vam ni popolnoma nič škoda motorjev za pozimi. ko ga skipaš pa gre vse po gobe. pa če je že vse suho pa nič snega. je še vedno na cesti soli. katera od prelepega izpuha še samo naredi staro rjo. za pozimi so tomosi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si idiot. A tomos si pa ne zasluži, da ga malo paziš?

že že samo glej ena apnka padeš z njo jo gor pobereš in se pelješ naprej. padeš z enim cestakom. in grejo vse plastike po gobe. pol pa mi povej z čim se bolj splača vozit. pa ne mislit da žalim tomos ga imam sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pozim je skoda vsakiga motorja,zato se rajsi za avtom vozim pa policajev izogibam,drugac ko je pa sila pa morem tud z atovo 600ko it ker od mojih motorjev trenutno ni noben v voznem stanju(beri "crknlo")....pride pa kmal kroska nazaj domov...komaj cakam :D

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!