Skoči na vsebino

vožnja pozimi


speed-devil

Priporočene objave

že že samo glej ena apnka padeš z njo jo gor pobereš in se pelješ naprej. padeš z enim cestakom. in grejo vse plastike po gobe. pol pa mi povej z čim se bolj splača vozit. pa ne mislit da žalim tomos ga imam sam

No pol pa sorry, sem te narobe ocenil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni snega in so ceste kolko tolko suhe, pa da so malo bolj prijazne temperature se še peljem kak krog s skuterom :) . Ko pa še je bil sneg, pa je bil ATV v uporabi :D .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj vam ni popolnoma nič škoda motorjev za pozimi. ko ga skipaš pa gre vse po gobe. pa če je že vse suho pa nič snega. je še vedno na cesti soli. katera od prelepega izpuha še samo naredi staro rjo. za pozimi so tomosi.

Ja če je cesta suha (kt zj pr nm), je čist lepa, pa tud ni soli na cest, k so jo avtomobili že dol spravl. Drgač pa pač mal bl merkaš, je pa skor tok možnosti d zjle padeš al pa pozim. Če je pa že sol na cesti, pa po vožnji motor spucam :)

Sam po cesti k je sneg gor, al pa d je mokra, pa mal zmrznena se pa ne vozm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pri meni je nekje tak da oktober/november skutera pospreavim pa ga komplet razstavim, pol se pa spravim marca/aprila skup delat(predelovat) da pol ko vreme pride dela tak kot traba :P Za pozimi je avto al pa kak krosla neregistrirana, ki je ze svoje dala skozi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ izkušenj z vožno pozimi imajo poštarji. Glih učeri se je na šterki prisanku k nm u največjem snegu B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lahko si sposodim eno kitajsko frazo iz C&C Generalsov: "Nothing in our way..." Revival gre tudi po 10cm snegu :OK:

post-1649-1137366700_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozukija pa mors obcudovat dobesedno ne, ded dela take fotke z fotoaparatom...prav isce folk :OK: :OK: :OK:

No za pozimi pa bom reko, da sem se lani samo 1x pelal v najvecjem snegu na petrol, in zgledal ko majmun :D Drugace pa letos samo vceraj ko sel po drugi skuter, pa ne hvala nimam vec zelje, ker mi bojo ledvice ven padle :cry: :P Ce se pa fajn obleces pa mas kakiga frcoja, ki pades-poberes pa dalje peljes pa je ql za malo zabave, skuter pa je po skatlah, v vsaki skatli malo in caka na tople case :OK:

Popravljeno . Popravil ScootFreaK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ScootFreaK, hehe, fotoaparat mam vedno zraven. Nikoli ne veš, kje pa kdaj bo kakšna fajn slika nastala. Zdaj sem celo novega kupo (da ne bomo več gledali tistih drobtin od slike) :D Sicer pa mamo doma vsaj ene 7 fotoaparatov. Foter je šele pravi freak.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej jaz se tudi več pozimi ne vozimi...najhuje je blo ko sem se pri -22°C pelal 30km sem in tja...mislil da umrem :) enrat drugič pa pri -15° pa še vsekal sem vsaki drugi ovinek :kva2:

Tomozuki :photo: ti samo slikaj pa objavlaj :) mamo bar kaj malo za smejat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!