Skoči na vsebino

3. Croatia Speed Weekend


suzuki

Priporočene objave

To fantje!!!

Če gremo na Grobnik, računajte na nekaj Divjih Petelinov, ki bi šli tut zraven, če bo cena razumljiva, seveda! Sicer vas bomo pa povabil na Mobi krog, kjer bomo organiziral eno soboto ali nedeljo en mejhen trening - free of charge.

"Dober petelin ni nikoli debel!"

Obiščite www.divjipetelini.com - hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi nekaj jamrate eden pravi, da je pri Đurotu gužva drug da se znucajo gume itd. Ja kva pa mislte, da je pista en sam užitek. Vsekakor je bolš znucat gume kot se ustavit kje v kakšnem grabnu ali drevesu ob cesti. Ne vem kolk se je kdo od vas pelu po pisti, ampak 20 ali 30 krogov prevozit na ful ni prav nič lahko. Po 15 krogih na ful si crknjen kot da bi cel dan krampal. Mal pomislte kolk krogov vozijo na dirkah. Kaj mislte kako je zavirat v zadnjem trenutku pred ovinkom in nagnit na vseh ovinkih do kraja. Živčki skoz napeti kot strune. Majhna napakca pa gre motor rakom žvižgat. Pa še kakšna kost se lahko zlom. Na pisti je mal drgač kot na cesti. Nočem strašit ampak na pisti je treba bit še bolj previden ker te mimogrede zanese in začneš mal pretiravat. Najprej krog ali dva za spoznavanje razmer potem pa vedno hitreje. Jaz tega nisem upošteval pa se je končalo slabo. Srček ne bije z 80 ampak z 180 zato se ne bat da bi prevozil preveč krogov tud, če bi imel pisto samo zase. Razen če kdo misl, da je neki ekstra. Še zmeri ni nobedn napisal kakšen telefon kam se obrnit za najem piste.

Eni bi radi po liniji najmanjšega odpora naj drugi organizirajo jaz se bom pavozil. Majhen vložek majhen užitek. A mislte da Đuro organizira zato ker ima rad motoriste-ke mogoče tud ampak najprej biznis. Se pravi spravit čimveč motoristov na pisto potem naj se pa znajde vsak po svoje. Sigurno moraš prej kaj podpisat (na lastno odgovornost itd.)

Res je pa, da moraš pri lastni organizaciji poskrbet za marsikaj. Če ne drugega se je potrebno dogovorit za pravila, morda skupno zavarovanje, transport morebitno onesposobljenih motorjev in bognedaj voznikov in še marsikaj.

A vas je res tako strah organizacije saj se trudmo zase.

Mislim da 50 ljudi pač ni problem dobit tko, da ne bi bilo preveč drago.

Mogoče sem mal preveč dolgovezu ampak stvar je točno taka.

torej gremo al ne

dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Dane, kaj si se pa ti "razpištolu" kakor, da bi bil edini, ki ve kje je Grobnik. Sploh ni stvar v tem, ali iti na Grobnik, ali ne - seveda se je treba peljat. Dejstvo pa je, da je na Motohappeningih "gužva", kar zelo povečuje možnost padca zaradi tuje napake (saj je že dosti možnosti, da padeš zaradi svoje) in se je precej bolj prijetno peljat kdaj med tednom dopoldan, ko je steza ponavadi bolj prazna. Sicer bo pa problem - če je verjeti tipu, ki je pisal v forum "motori.hr", naj bi bila steza nadaljna dva meseca prosta samo še v torek, sredo in četrtek.

Evo telefoni:

0038551259104

................211

................201

................222

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na "našem" najbližjem dirkališču - Grobniku je največji problem ravno pri pridobitvi oziroma rezervaciji pametnega termina. Naš klub, že kar nekaj let bolj ali manj uspešno organizira srečanje in vožnjo po pisti za vse ljubitelje hitre vožnje dvakrat na sezono - spomladi in jeseni.

Organizacija in vodenje takšnega srečanja ni ravno mačji kašelj, kot si to predstavlja Dane. Tudi pravila na dirkališčih so točno določena in jih ne moremo posploševati ali celo spreminjati. Organizacija skupnega zavarovanja je še en nemogoč pojem - ko zapelješ na pisto si postavljen v krut svet resnice, kjer ne velja več nobeno zavarovanje in škodo ki jo povzročiš sebi ali komu drugemu, rešuje vsak zase.

Res da je to zanimiva stvar, zdaj se o tem veliko govori in veliko je takšnih ki bi prišli, če bi ... ,ko je treba z roko v denarnico pa se stvari zapletejo. Naenkrat je veliko razlogov, ki nas od tega kar smo planirali in si želeli odvrne. Najslabše je, če na ta težko pričakovani dan pada dež že v domačem kraju, kaj šele na grobniku. Stroške z najemom piste in reševalcev pa dež ne odvrne od plačila za njihove usluge.

Se oproščam, če zgleda moje pisanje kot nasprotovanje organiziranju takšnih srečanj, nasprotno, sem velik ljubitelj dirkališč in vsakemu privoščim dan grobnika in nekaj hitrih krogov.

Kot je že omenjeno je konec maja organiziran shod na Grobniku, pa si tam nalijmo čistega vina, bomo videli koliko nas bo in če bomo dorekli kako za naprej, za novo sezono in nove termine.

Kdor maže, ta vozi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:No 23. in 24.3. je pred vrati, pa me zanima koliko vas gre na Grobnik??? Bomo kako rekli in se fajn imali!!!

Če bo vreme pridem 99% (za tisti 1% glej nazaj po temi), še vedno pa ne vem, če bom šel na stezo. Sicer sem bil pa v sredo na Grobniku in sem se kar prijetno navozil - 160 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem z avtom v nedeljo, ker " kobilce " še nism nabavu. Vsem ki grete z motorji pa velik lepga vremena.

Kdor maže, ta vozi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi sel pogledat, ampak na pisto pa ne bi sel. Napisite, od kje in kdaj greste, pa gremo skupaj dol. Ce ne, se pa tam dobimo.

VEC INFORMACIJ, organizatorji...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, mogoce se to: ker sem ekonomist, podajte se kaksno cifro v SITnih enotah...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Aha, mogoce se to: ker sem ekonomist, podajte se kaksno cifro v SITnih enotah

Za uporabo proge imaš cene na prvi strani (x 30 = sit), vstopnina je na takih prireditvah ponavadi nizka (do 1000 sit), za "konzumne" zadeve pa točnih cen ne vem - v sredo sem dal za 2 velika pira, kokakolo in ledeni čaj 48 kun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Za uporabo proge imaš cene na prvi strani (x 30 = sit), vstopnina je na takih prireditvah ponavadi nizka (do 1000 sit), za "konzumne" zadeve pa točnih cen ne vem - v sredo sem dal za 2 velika pira, kokakolo in ledeni čaj 48 kun.

Ups.. saj res... hvala...

Ceprav sem mislil, da bodo organizatorji kaj drugace zrihtali...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko sem jaz seznanjen s tem vstopnine ni, ne pa me za besedo držat.Štajerci bomo šli enkrat v soboto zjutraj cca. ob 05.00 uri predvidevam in sicer kombiji in OA s prikolico. O točni uri vas še obvestim.

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa skoraj pozabo za tiste, ki zaj ne bi mogli priti, je prva dirka (clubska) na Grobniku 24.05.2002, organizira jo MC Savinja.

Za člane našega cluba bo prijavnina 3000 SIT.

Za tiste ki pa niste člani pa sigurno cca. 10.000,00 SIT.

Če sem malo zloben, splača se bit naš član.

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Kolko sem jaz seznanjen s tem vstopnine ni, ne pa me za besedo držat

Lani septembra (ne vem, če je bil Đuro, bilo je pa v organizaciji Hrvatov), je vstopnina bila - simbolična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja pa skoraj pozabo za tiste, ki zaj ne bi mogli priti, je prva dirka (clubska) na Grobniku 24.05.2002, organizira jo MC Savinja.

Ob kateri uri pa bo tekma? Da pridemo pravocasno navijat...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo glede Speed Weekenda se neki vabil (sm vrgu kar na mojo stran):

http://www.geocities.com/sms_flooder/speed_vikend.jpg

http://www.geocities.com/sms_flooder/speed...nd_pozadina.jpg

http://www.geocities.com/sms_flooder/grobnik.jpg

To sem dobu na mail!

LP

Racing

Ce vam direktn link ne dela (kot meni), skopirajte vrstico v explorer al karkoli!

Popravil/a - racing dne 20/03/2002 ob 19:59:33

Popravil/a - racing dne 20/03/2002 ob 20:01:55

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm... meni Yahoo pove, da stran ne obstaja...

???

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo z mano v soboto na Grobnik, pogledat treninge AMD Mariborcanov?

Jaz imam pa se en VEEEEEELIIIIIKKKKK razlog, da grem dol (beri: nekdo mi je obljubil en krog z raketo ), pa ce je kje kdo, da mi dela druzbo... bi pa sel lepo do Postojne, cez Kacje ride, potem pa na Ilirsko B. in Reko. Nazaj pa kjerkoli... najbrz cez Delnice, da preverim ovinke se v obratni smeri. Stvar dogovora....

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki: poskusi z "Shrani kot...", enim dela enim ne! LINK pa 100% dela!!

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bo vremenski piz... pridem najbrž v soboto - pridejo najbrž še Twist, Kasti in Drekavac.

A me bojo spustil na progo v goretex-u?

Lp, Pjotr.

" Samo brez panike, pa dol z moje žene! "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:A me bojo spustil na progo v goretex-u?

Menda pustijo v enduro opremi, samo bog ne daj (boga ni, jebem ti boga), da se ti v taki opremi zalomi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je Furioso dejal, da spuscajo v razredu 600 + enduro tudi s corduro, goretexom, blablatexom - ni obvezno usnje. Kar je pa vec, pa baje mora biti. Ampak ne me za jajca drzat (razen, ce si zenska )...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz planiram start iz LJ tam nekje ob 9:00, ker bi bil rad dol tam nekje ob 11:00. Ob kaksnih 13:00 se pa odpravim naprej proti zahodni obali Istre... Torej, ce je kje kdo, ki bi sel malo gasagasa do Grobnika, vabljen/a!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!