Skoči na vsebino

3. Croatia Speed Weekend


suzuki

Priporočene objave

Jest startam ze zdej :) mam se ene opravke na poti ;) No ce boste motosvetovci kaj dol le nosite motosvetove majice da mogoce spoznam koga :)

LP

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred eno uro bil na Grobniku....v presledih pada dez, sneg, vsake tolko se sonce kaze ampak piha pa kar precej, ravno ko se pista osusi pa spet dez ali SNEG, medtem ko je 2km proc od grobnika soncno in toplo vreme, na Reki tud fajn sonce sije!

LP

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ghosta in furiosa si srecal? modro-rumena yam R1 in aprillia RS 250...

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm jih vidu, ampak ob prbl. 14.00 je padu sneg z dezem, tko da je mel Ghost yamaho se zmeri na prikolci! LP

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr Furioso....kje si ti to vremensko napoved gledal? 100 na uro so mimo usekali.

Sicer pa....poročilo z Speed vikenda prosim.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi s Climberjem sva sla do Grobnika in naju je napralo tik pred motodromom...

Tako sem ostal tudi brez testnih vozenj RSke in R1ke... ampak bo se priloznost.,.. sicer ne na pisti, pa kje drugje...

Skratka: zal mi je za vse AMD Mariborcane, da niso mogli izvesti treningov, ampak vseeno upam, da bodo lahko jutri vsaj cel dan drikali...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnji obisk Grobnika je bil skoraj kot Elefanten tref - snežna ploha me je ujela tudi malo pred domom. Sem ravno klical enega kolega, pravi da dol precej hudo piha (no saj pri nas tudi), tako da ne vem ali bi se danes zopet podal v "toplejše kraje".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenska napoved iz Rijeke: Vreme je jasno, samo burja piha pa kar močno, tko da je zuni precej frišno !!

Racing

Popravil/a - racing dne 24/03/2002 ob 15:10:44

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj te vremenkoti še enga ornk vremena ne morjo zrihtat za deset oseb!Verjetno zato k sm po položnici plaču pa je mela mal zamude!!!!!!!

No sej bomo pa šli kdaj drugič,npr motohappening!!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tut mislu it, nove gume zmontiru, pol pa ohladitev...dež, sneg, sonce, mrzlo...skratka ostal doma na toplem.

Ghost,Furioso, kako je blo? a sta kej pelala?

"No revenge means no satisfaction"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud jaz sem hotel it,sam je pri nas tako sneg zacel da sem mislil da je zima.

Ghost,Furioso & ostali kis o bli doli pričakujemo porocilo z zimskega Grobnika!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fury, Duhec in jaz smo peljali eno uro treninga v soboto! Celi dan smo čepeli v kombiju, hvala bogu se je ob štirih pokazalo sonce pol pa gasa po pisti!!! Časi so bili porazni zaradi gužve na progi, sicer pa ni bilo slabo....

http://racing.t35.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Časi so bili porazni zaradi gužve na progi, sicer pa ni bilo slabo....

Gužva, slabo vreme, porazni časi ... kaj pa številke ?

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Časi so bili porazni zaradi gužve na progi, sicer pa ni bilo slabo....

Gužva, slabo vreme, porazni časi ... kaj pa številke ?

Pa ne okol govort !

Tak je blo:

Na treningu v soboto pri rahlem sončku, vetru in gužvi 1.46. cca

Na dirki v nedeljo, ki pa smo doživeli sneg, dež, veter, mraz in tudi sonce pa 1.47. cca

V klasi open, ki je zmagal Mirko Kalšek s časom 1.40. cca

MERITVE NISO ČIST TOČNE, saj veš štoparica...

Upam, da bo Mariborska dirka v lepem vremenu!!!

http://racing.t35.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pojasnilo ! Za Mariborsko - Celjsko druženje in dirko na Grobniku bom pa tud jst dal za eno mašo v naši fari . Za lepo vreme, se razume, če bo pa pomagalo bomo pa vidli !

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ej dirkaci, a ni tale Grobnik ze mal prezivet, ce mene vprasate ge je mal cajt povozu, skoz eno in isto, skoz ista imena, nobenga podmlatka, sami stari kozli brencijo 1.40 v mokrem in 1.38 v suhem. Zajest pa je skoz isti Hamburger ili cevapi, pa pivo. Nakonc ko se pa domov peljes te pa se cariniki drkajo v glavo ce nimas vse po PS-u. Ce pa si slucajno mal padu je pa bilanca -, pa se kaksma klinika kr hitr vabi.

Brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ej dirkaci, a ni tale Grobnik ze mal prezivet, ce mene vprasate ge je mal cajt povozu, skoz eno in isto, skoz ista imena, nobenga podmlatka, sami stari kozli brencijo 1.40 v mokrem in 1.38 v suhem. Zajest pa je skoz isti Hamburger ili cevapi, pa pivo. Nakonc ko se pa domov peljes te pa se cariniki drkajo v glavo ce nimas vse po PS-u. Ce pa si slucajno mal padu je pa bilanca -, pa se kaksma klinika kr hitr vabi.

Brez zamere.

Thja... Pa pojdi kam drugam, če ti finance to dovolijo. Bi te prav rad videl, še posebej v mokrem 1:40... Boljših čevapov, kot jih postrežejo na Grobniku, nisem še nikjer jedel. Na carini nikoli problemov imel, bilanca pa je itak -, pa vseeno, kje te skipa. Klinika vabi dosti bolj, ko drviš po cesti.

Kot bi rekel RAN; katerim je dano, jim je pač dano...

Pa brez zamere.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ej dirkaci, a ni tale Grobnik ze mal prezivet, ce mene vprasate ge je mal cajt povozu, skoz eno in isto, skoz ista imena, nobenga podmlatka, sami stari kozli brencijo 1.40 v mokrem in 1.38 v suhem.

Hehehe, na tele case bo imel pa Ghost kaj za pripomnit On "brenci" 1:39 ce se prav spomnim

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko enkrat postavijo dirkališče, je kar za lep čas potem vse enako. Ne poznam dirkališča, kjer bi na primer 2 x letno zaradi večje atraktivnosti spreminjali progo.

Kaj pravijo šele speedvejisti ki neprestano grizejo le v dva enaka ovinka, vedno le levo in levo in levo in levo in levo in .... .... .... levo in ...

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ko enkrat postavijo dirkališče, je kar za lep čas potem vse enako. Ne poznam dirkališča, kjer bi na primer 2 x letno zaradi večje atraktivnosti spreminjali progo.

Kaj pravijo šele speedvejisti ki neprestano grizejo le v dva enaka ovinka, vedno le levo in levo in levo in levo in levo in .... .... .... levo in ...

... kje pa je drugi ovinek ... .

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej...takoj za prvim

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovinki gor al pa dol, no kolk GLEDALCEV pride na Grobnik gledat dirko, pa ne stejte tistih ki so tam vsakic ko kaj ropota, a se sploh se kaj pise o tekmovalcih in o DP SUPENBIKE. Kaj pa druge klase? Npr 125, drzavni prvak J.K., kaj pa njegovi casi??? Pa GP 250, kao najhitrejsa 2T klasa za navadne smrtnike. Mislim da je mogoce se najzanimivejsa klasa SUPERSTOCK, pa se tam se podijo sami atki, ki so spoznal da po cesti negre vec. Kaj pa nasi asi na EP??? A bi se kdo kvalificiral, razen Sterna in Nedoga, ki sta eno svetlobno leto pred drugimi. Mogoce imate pa prav, bolje prvi na selu, nego zadnji u gradu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gidl ... a teb se je pa Grobnik zameru al kaj , al te pa moti da se atki podijo po pistah .

Daj povej kako pa naj mladi talentirani vozniki pokažejo kaj zmorejo, ko pa doma samo omenijo motor pa je ža vik in krik , kaj še nisi opazil da v naši deželi ni prostora za motoriste, da nas gledajo in obravnavajo kot zmaje na dveh nogah ... kolesih .

Sam sem se tri leta aktivno podil po dirkališčih, tudi nekaj dosegel doma in v tujini, a glej ga hudiča ko pa brez dnarja ne gre. Vprašaj se koliko denarje ( brez nakupa motorja in dodatne opreme ) rabiš za sedem ali osem dirk " veličastnega in izrojenega državnega prvenstva " ... ... za dober rezultat je treba tudi trenirat in tudi to stane ... prit je treba tja in nazaj, pa tudi kaj spit in pojest ... za preživetje.

Da ne nakladam preveč, vse se vrti okrog denarja ... denar sveta vladar, pa tudi naš narod ni dorasel motorjem oziroma športu na dveh kolesih, pa naj vozijo mladi ali stari.

Ateki ki se podijo po pistah so tisti, ki bodo prvi pomagali nekomu, ponavadi svojemu otroku, da bo lahko žal samo okusil začetke prave lepote piste in breskrbne vožnje, druženja in odkrivanje tekmovalnega duha ... vse skupaj pa bodo pokopali stroški.

So le redki ki jim je uspelo ostati v tem cirkusu in zato kapo dol pred Habati in Šterni ki pišejo zgodovino motošporta v Sloveniji že vrsto let.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!