Skoči na vsebino

Stajerci, krofi, kremsnite in torta v Twinu


Priporočene objave

Hej, zakaj pa jaz o tem nisem nič vedel? Furry, Ghost? Šmrk...

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dosti prej...?

Bravo Pupa, postala si SEX(I) MODERATORKA

Tvoj SEXPERT.

hmmm..... ja no... kar nekaj prej... da se fajn nasitiva, pa dodobra spoznava, ne?

Moj sexpert??? uuuuu to je treba še ugotoviti!!

I want some more!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piz.., mismo pa ravno spot snemal in nisem mogu pridet. Matr na vse tadobre zure zamudim zaradi muske. Grrrr...

Sicer se pa gotovo še vidimo.

P.S. Ko me na špilih vprašajo katero pivo pijem al "rdečga" al "zelenga", jim rečem "tamrzuga"

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Piz.., mismo pa ravno spot snemal in nisem mogu pridet. Matr na vse tadobre zure zamudim zaradi muske. Grrrr...

hotschko

Stari, pusti muziko, to je samo garanje. Rajši pridi v Twina, pa pozobaj kakšen krof, pol pa pejd domov okoli desetih, pa zamudi farkejev minimoto... P.... sem jezen, jaz bi pa tko rad vidu, a se lahko sploh spravim na to miniaturo. Faker, še pridi na dveh kolescih.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe... Sem vas pa zgleda res zakuril... Če bo vreme prinesem malega ljubljenca že to sredo...

Jebeš ili ne jebeš, kurcu vreme prolazi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeb... toplice grem v twina takoj danes pa ostanem tam do srede da slučajno kaj ne zamudim. Se vidimo v sredo, pridem še z mokro glavo.

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe... Sem vas pa zgleda res zakuril... Če bo vreme prinesem malega ljubljenca že to sredo...

Jebeš ili ne jebeš, kurcu vreme prolazi!

Ej Faker a bi se ti dal še kremšnite napečt!Jest sem jih zadnjič zgrešu!No če pa ne daš pa minimoto za eno furco!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj zgledam kot cukrpekar? No, prav danes sem kupil še en minimoto, ki bo namenjen prav za take priložnosti, kot je test pogumnih motosvetovcev... Ko bo v bojnih barvah se boste lahko tudi poizkusili, do takrat pa se mora posušiti tudi asfalt...

Jebeš ili ne jebeš, kurcu vreme prolazi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceri sem v Twinu srecala ene stajerce... mal so bli cudni... NOBENIH KJEMSNIT NOBENIH KJOFOV... cudni cudni...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!