Skoči na vsebino

Napravio sam si nešto novo za stuntove =)


SideWinder SR

Priporočene objave

prosm prevod k mi ni jasn kwa je ta clovk naredu!:D :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosm prevod k mi ni jasn kwa je ta clovk naredu!:D :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:

prva stran, pru post ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bOnZy, kak se ti uspe dvignit na prednjo??? Jaz se z mojim typhoon-om peljem po zadnji cca. 10m ampak po prednji pa mi ne uspe. Hint please!!!

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bOnZy, kak se ti uspe dvignit na prednjo???  Jaz se z mojim typhoon-om peljem po zadnji cca. 10m ampak po prednji pa mi ne uspe. Hint please!!!

Probi se odrint z rokam, ko boš bremzu, mislim tko, da daš glavo mal naprej, pol pa z nogim potisneš...sam ne navzdol ampak bolj naprej...ampak pol za uravnovešenje uporabiš glavo...dobesedno...če si preveč naprej, se bolj uležeš če si bolj nazaj, jo daš še bolj naprej...

drgač mam runnerja, pa se drgač skrčim, da se usedem na tank...(med nogami), pol ko sm pa u luftu se pa stegnem, pa z glavo reguliram...probi...aaajjjaaa... pa naekrat morš zabremzat, to nardiš, kar sm napisu, al pa neki skomponiraš, pa spustiš bremzo (v primeru, da se odpelješ po prvem)...sprobavi mal...mal morš tut pretiravat, da vidš kje je limit...fuknu boš sigurn, če ne se ne boš dobr nauču....

MOJA TEORIJA preizkušena v PRAKSI... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!