Skoči na vsebino

Smreka/jelka


Vrtnica

Priporočene objave

Nucaj, mala, nucaj... Biolog ti bo razkazal marsikatere nove razsežnosti.

Da o kakšnem drugem xxxxxlogu sploh ne govorim  :kva2:

grobjan ,a ti ne veš, da ona že ima xxxologa, ki sliši na ime Cyc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si pa med novimi ne?

:grrr :grrr Star je kot zemlja. :)

Posebno me vedno znova ( približno dvakrat na leto, ko se srečava) najbolj razveseli, ko si sleče pulover (ker mu je vroče zarad centralne al pa zarad kombinezona, da ne boš narobe razumela...)

V kratkih rokavih so njegove okamenele mišice (seveda direkt iz prazgodovine) tako trdne - da ti razložim, ker si verjetno med mlajšimi :rolleyes: O:-) , da so edino pravo zdravilo za stare ženske oči (kot so moje). Pomaga bolj, kot Pehtine kaplce. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jej, jej..... Mustang da je med novimi tle.... :? :? :?

Zna bit, zna bit..... :grim Ampak še vedno trdim, da je pravi MS metuzalem. :004

:smoke:

Sicer pa res ne vem, zdaj, ko še enkrat berem, kaj ima to zveze s smreko ali jelko. :hmm: Ampak, definitivno je nekaj na tem. Morda kaj v zvezi s storži. :blink:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Vrtni, pri wsakemu piše od kdaj je prijavljen na forumu. Ne vem s čim si zaslužiš status veterana - s številom postov ali dolžino prisostvovanja... O tem presodi sama. :D

Manu :004 mi je pa napisala takšen slavospev, da bi si ga kar sprintal in dal na steno. Ah, ja...vse, kar bom rekel je: Fifty is a lucky man! :wub: (bom Manu raje drugič v živo pihal na dušo :P )

Symonovega posta pa raje ne bom komentiral... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej s to DIPLOIDNOSTJO....a ni to neki z delitvijo jedra...ko se celica podvoji za rast in obnavljanje...da novi jedri dobita enako št. kromosomov...vsako jih ima točno toliko kot prvotna celica...in za vsako vrsto je značilno točno določeno št. kromosomov...v identičnih parih.

Razen spolne celice ki so haploidne(1/2 kromosomov) in tako dobi dete od vsakega starša nekaj .....

Zakaj je jelka diploidna...mal čudno vprašanje.... ZAKAJ? Po moje še sama ne ve...tako pač je..... :blink:

Kaj pa je s smreko....

A ima enodomnost in dvodomnost rastline kakšno vezo pri vsem tem?.....A sta obe rastlini enodomni oz...kok domna je smreka in kok jelka.....

Sem mal zamorila?.....res vse sem pozabla.....in v življenju ti vedenje o DIPLOIDNOSTI jelke močno prav pride :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang sej ravno ko sem pogledala na st. obiskovalca sem videla da mava skroaj 1000 razlike... Torej si med mlajsimi (ki so prisli na ta forum)

Manu ja ce ga zelis se opazovati ga poklici kam na privat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang sej ravno ko sem pogledala na st. obiskovalca sem videla da mava skroaj 1000 razlike... Torej si med mlajsimi (ki so prisli na ta forum)

Manu ja ce ga zelis se opazovati ga poklici kam na privat.

Ok, lahko me kličeš "tamau", čeprav je med nama 10 let razlike :lol1:

Z Manu se bova pa vse zmenila :004

post-1460-1103383333_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ys mam pa setrično Jelko - pa nima

nbenih iglic pa storžev - saj na vidnih mestih ne ...

:?

Jo bom pa opozoril, da naj bo previdna

posebej sedaj v "veselem decembru",

če sreča kako/ega Motomarsovko/ca,

da se ne userje pod njo.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, odkar pa Mustang trenira aikido, je pa tak. B) Blond Fighter on his own. :grim

Popravljeno . Popravil Wobewt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikarte preveč slikic našega Mustanga........ :wub: :wub: :wub:

Zna met tovariš CyC probleme :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vsega prebral lahko da je kdo o tem že napisal.

Jelko in smreko najlaže ločiš po vejah.

Veje iz smreke rasejo ta, da je katerakoli točka na veji višja od mesta kjer se stika veja na deblo.

Pri jelki to ne velja.

p.s.

Kakršnakoli ugibanja o položaju nog pri Jelki, z zgoraj omenjeno definicijo nimajo nobene veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!