Skoči na vsebino

Ne odpirat te teme strogo privat


kOdEbLuE

Priporočene objave

A JE ASSHOLE REKU DA NE SME NOBEDEN GLEDAT TE TEME, KER IMAM S TEMU KRETENOM ENIH PAR STVARI ZA RAZCISTIT, KER MISLIM DA VEM KDO JE, KER SE POZNAVA IN MISLIM IZ KJE JE, SAM JE LISAC!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A JE ASSHOLE REKU DA NE SME NOBEDEN GLEDAT TE TEME, KER IMAM S TEMU KRETENOM ENIH PAR STVARI ZA RAZCISTIT, KER MISLIM DA VEM KDO JE, KER SE POZNAVA IN MISLIM IZ KJE JE, SAM JE LISAC!!!!

A se lahko umiriš in nehaš s capsi pisat in uredita stvari po pm-u, ker se nam res ne da brati tega........

HVALA!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam! Jaz sem že eden izmed njih, firbcev mislim :D :P

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa ni tema, v kateri bi sploh pisali. Nekateri so tako zelo resni, da odgovarjajo samo na skrajno resne teme. Če so pa taki, kot sem jaz, ko sploh ne preberem naslova teme, ampak kar takoj nos porinem notri, se pa odpoveju temu peskovniku in grejo raje v kake "skrajno resne teme"...

...........mater.... men je res dolgčas...... mislim, da bom kar počasi šla.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim mah ja..... še cca 10 minut, pa grem...........

lucky lady... jst bom do 20:00 znoru bom... vidš da odpiram bedne teme in take stvari... jst sm obupan in na koncu z živci :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa ni tema, v kateri bi sploh pisali. Nekateri so tako zelo resni, da odgovarjajo samo na skrajno resne teme. Če so pa taki, kot sem jaz, ko sploh ne preberem naslova teme, ampak kar takoj nos porinem notri, se pa odpoveju temu peskovniku in grejo raje v kake "skrajno resne teme"...

...........mater.... men je res dolgčas...... mislim, da bom kar počasi šla.........

sej ti jest lahko popestrim dan, ce ti je dolgcas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ti jest lahko popestrim dan, ce ti je dolgcas

Ne hvala... se načeloma raje družim z vsaj toliko starimi kot jaz, ali starejšimi.....

:devil:

hec hec........ hopla, kaj pa če je vse res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, sam ob naslednji taki temi dobi warning - naj jih na poljub.com odpira, motosvet je resen forum! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, sam ob naslednji taki temi dobi warning - naj jih na poljub.com odpira, motosvet je resen forum! :angry:

ma pol pa briši sam prej poglej kolk je blo ogledov... zadeva se je takoj prijela

pa še warning mi dej in karkoli... bom že preživu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:K

<_<

zadeva se je prijela?? logicno ce das tak naslčov v eni glupi temi ko nikamor ne pase, da bo vsak pogledu not, sploh pa ce se mas z nekom neki za zment, se zmenis prek PM, maila, ircneta, dalneta, SMS, whatever, ne pa na public, d vsi vidjo... ...bedna fora! :SS

brez takih zajebancij, prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 članov prebira to temo (Gostov: 1 in Anonimnih uporabnikov: 0)

Člani (5): Dolenc™, pupa, kOdEbLuE, dejanc, DeX

Mislen tolk naenkrat jih pa že redko najdeš :)

Pa ko sem novo stran odpru se je še en joinov sam ajde ne bom zdele še enkrat koperov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne odpiraj brezveznih tem.

lahk zaklenem?? :devil:

zoki, z vsem spostovanjem, vsaj delo smo ti dal, a je blo ze kdaj tolk zanimanja za eno temo v tako kratkem casu kot sedaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!