Skoči na vsebino

Policijska preiskava zaradi širjenja nestrpnosti


Codeine

Priporočene objave

ko sm jih js rabu, so vedno prsl najkasnej v 15ih minutah. ko jih nism rabu, so bli na mestu celo pred mano!! :afro1:  :lol1:

isto pr men, ko sem jih rabu so kr hiter pršli, ko jih pa ne bi bilo treba so bli pa al že tam, al so pa še hitrej pršli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač sem pa mnenja, da policaji morjo bit, pa tud če so nesposobni, vsaj mal poizkušajo skrbet za red v naši državi, sam na k***c mi gre pa, da jebejo v glavo navadne poštene ljudi in jih kaznujejo za nepomembne prekrške namesto, da bi bili tam k jih rabijo <_<

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga gospoda, brez panike in hitre jeze.

Samo malo se moramo znajti, pa bo. Izražamo se lahko umetniško, kar je itak indirektno in potemtakem neobremenjujoče, pa še policajem itak ne bo nič jasno.

Če bi rad kdo izrazil kako bi rad ubil prvega cigana,ki mu pride nasproti, lahko to izrazi prav lepo: "Krščenduš, kako bi z veseljem naredil totalko na alfa romeu!"

Če si kdo želi prefukati policaja in mu nekam vtakniti pendrek, npr. : "Modremu angelu bi najraje porezal krila in mu njegov gumijasti meč vložil v odtočni kanal".

Itd...

Svoboda govora je tu, samo malo jo moramo nafrizirati... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa se kar morem strinjat z zupanom...tak, zaj me pa skurcajte :unsure:

Internet je medij KOT VSI DRUGI in povejte mi zakaj pol na TV ne pride nobenemu na pamet JEBAT MATER VSEM PO SPISKU? Ker ne upajo, ker se to ne spodobi, ker nimajo jajc, ko se skrivajo za monitorom so pa cari in vsemogocni? My ass so, naj kar dobijo po pizdi.

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,,povejte mi zakaj pol na TV ne pride nobenemu na pamet ,,

Zaradi cenzure, zato ker vsak nima dostopa do tv...če pa že dobi šanso mu pa prej pristrižejo jezik.

Sicer imaš pa Ruglja..javno osebo, ki je gro javno skurcal pedre....no tudi Peče je o njih povedal svoje .... ostale javne osebe pa ne bi postale nikoli javne (oz bi jih naredili za klovne) če bi bile znane po svojem odkritem sovraštvu do kogarkoli v tej naši strpnosti polni družbi...in lohk pljuvaš čez bele (javne izjave, javnih osebnosti, da je bilo po vojni premalo pobitih)....lohk čez buša, loh čez KC, čez slovence....vse to je pohvalno...sam da ti slučajno ne pride na misel pritožit se, ker ti vratar/receptor javne inštitucije odgovori...Tu nema wc...je pozadi.(z roko nakaže, da je zadaj za stavbo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam da se uvede posebni zakon o slovencih in tujcih:

člen 1. slovenec mora imeti manj pravic ter več dolžnosti kot katerikoli tujec, ker bi v nasprotnem primeru to kvarilo ugled naroda in bi izgledali ksenofobni in nestrpni.

člen 2. vsak tujec mora biti čaščen in sprejet, brezpogojno. s tem bogatimo našo kulturo, pa čeprav jo zavržemo, saj je tuje boljše in tujci so vsekakor model strpnosti in sprejemanja, to dokazuje tudi dejstvo, da imajo v domačih državah tak red in čudovito življenje, da so ga takoj pripravljeni zamenjat in širit svoj način drugje...

člen 3. vsako izražanje negativnega mnenja o tujcih s strani slovencev se kaznuje z rezanjem jezika, če te grešne misli še obstajajo v glavi se priporoča lobotomija. za tujce ta zakon ne velja, ker bi bil nečloveški in protiustaven...

člen 4. vsa kazniva dejanja, za katera bi bil slovenec obsojen, se tujcem odpiše, saj je treba razumet, da pač niso doma in so zato ubogi.

člen 5. tujcem je dovoljena uporaba strelnega orožja brez papirjev, da lahko izvajajo svoj način življenja, ki jim ga slovenci ne smejo oporekat. nasprotno, slovenci ne smejo branit premoženja, niti uporabljat kakršnegakoli orožja (niti krepelca!), saj bi tako lahko poškodovali tujca med pravičnim razdeljevanjem dobrin. kazen za nedovoljeno uporabo sile s strani slovenca nad tujcem je predelava v mačjo hrano.

člen 6. sprejemanje, odpuščanje, dobrosrčnost, uslužnost, zanikanje sebe, razdajanje ipd., so kvalitete katere mora vsak slovenec izkazovat tujcem, neglede na to, če jih tujec tepta in blati saj je to za slovenca užitek in sreča, no vsaj mora biti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

ko jim jebe mater policij misl da k ma pistolo za pasom da je glawn,boli me kurac za kurceve golazni k im ni pomoci!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam da se uvede posebni zakon o slovencih in tujcih:

člen 1. slovenec mora imeti manj pravic ter več dolžnosti kot katerikoli tujec, ker bi v nasprotnem primeru to kvarilo ugled naroda in bi izgledali ksenofobni in nestrpni.

člen 2. vsak tujec mora biti čaščen in sprejet, brezpogojno. s tem bogatimo našo kulturo, pa čeprav jo zavržemo, saj je tuje boljše in tujci so vsekakor model strpnosti in sprejemanja, to dokazuje tudi dejstvo, da imajo v domačih državah tak red in čudovito življenje, da so ga takoj pripravljeni zamenjat in širit svoj način drugje...

člen 3. vsako izražanje negativnega mnenja o tujcih s strani slovencev se kaznuje z rezanjem jezika, če te grešne misli še obstajajo v glavi se priporoča lobotomija. za tujce ta zakon ne velja, ker bi bil nečloveški in protiustaven...

člen 4. vsa kazniva dejanja, za katera bi bil slovenec obsojen, se tujcem odpiše, saj je treba razumet, da pač niso doma in so zato ubogi.

člen 5. tujcem je dovoljena uporaba strelnega orožja brez papirjev, da lahko izvajajo svoj način življenja, ki jim ga slovenci ne smejo oporekat. nasprotno, slovenci ne smejo branit premoženja, niti uporabljat kakršnegakoli orožja (niti krepelca!), saj bi tako lahko poškodovali tujca med pravičnim razdeljevanjem dobrin. kazen za nedovoljeno uporabo sile s strani slovenca nad tujcem je predelava v mačjo hrano.

člen 6. sprejemanje, odpuščanje, dobrosrčnost, uslužnost, zanikanje sebe, razdajanje ipd., so kvalitete katere mora vsak slovenec izkazovat tujcem, neglede na to, če jih tujec tepta in blati saj je to za slovenca užitek in sreča, no vsaj mora biti.

Že pišem nov zakon, ddddd :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko jim jebe mater policij misl da k ma pistolo za pasom da je glawn,boli me kurac za kurceve golazni k im ni pomoci!!!!

Tako je!!!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

ko jim jebe mater policij misl da k ma pistolo za pasom da je glawn,boli me kurac za kurceve golazni k im ni pomoci!!!!

:lol1::lol1: jaz se pa totalno nič ne strinjam s tabo!!! z mamami! so stare. :hmm: pa z "glawn"! zmer ma enga nad sabo ,k je bol u d...o lezu! :headbang: pa z "glawn"! ne,to majo pa res različne obsege glav... ja ...obsege že.....tist pa.. kako se že reče..no tist .. no ,majo pa enak...no sej se bom spomnil...ja ,mal bo še trajal,zgleda... no,tist ke je pa ga ni...uh ,ja

zbrskal - vakuum. pa tud z "ni pomoči" se ne strinjam! je,je,je,pa ne bom povedal :nono: ! sej jim ne smem strokovnega dela odžirat..nej kr sami rešitev izbrskajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet eno samo veliko posploševanje????? :wacko:

ma niti ne. kolikor berem,se mi zdi da res posplošujemo vse naše policaje, in to vse tiste, ki svojega dela ne opravljajo korektno,pošteno in kulturno in točno po črki zakona za vse enako :slap: in prav je tako!

ostalim pa jaz rečem policisti.to so pa vsi , ki si svojo plačo tudi res zaslužijo s poštenim delom in pravilnim strokovnim odnosom in si ta naziv seveda zaslužijo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko jim jebe mater policij misl da k ma pistolo za pasom da je glawn,boli me kurac za kurceve golazni k im ni pomoci!!!!

Ušel iz PB Hrastovec mogoče, al tablete zopet niso primle?? :rolleyes: A sta z tumpekom rešetke skupaj prežagala??? :D

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ušel iz PB Hrastovec mogoče, al tablete zopet niso primle?? :rolleyes: A sta z tumpekom rešetke skupaj prežagala??? :D

ja saj če nebi imel tebe tam v nadzorni sobi da si tko lepo drnohal kot zmeraj bi bil še danes tam not. saj,no, kako naj rečem, jaz sem zunaj,ti si pa še zmeraj notri. uboga plača ti pa komaj zadošča za uteho. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@grunf

s tabletkami je pa tako: meni ne morejo prijet,ker jih ne jemljem.zato pač vsake toliko časa mogoče malo preburna reakcija. saj jaz jih res dobim po prstih vsake toliko časa, pa se potem malo iskreno k sebi vzamem pa je.

no saj važno da pa tebi u redu primejo! samo stranski učinek je pa zaspanost. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti manjkal v šoli, ko so vas učili brat?? Nič nisi povedal, kako si rešetke žagal...No toliko, ker sem dobre volje in si mi na nek tumpast način simpatičen... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res? preiskava nestrpnosti? zanimivo

dragi izvajalci raziskave nestrpnosti!

a raziskujete obnašanje prometne policije do ljudi? verjetno ne! pa bi mogli... in to zelo pogosto!!!! zakaj? ker ni normalno, da mi policaj reče, da mi ne bo napisal kazni, če me lahko položi!!!! ker ni normalno, da mamo peljem na kemoterapijo in prosim, če lahko pohiti in mi reče, da ima on po uradni poti časa 10 minut! ker ni normalno, da tulijo za mano s sireno, ker mislijo, da se pelje bosanka! ker ni normalno, da mi izsilijo prednost in z motorjem podrem kolesarja in grem zaradi njih sedet! ker ni normalno, da me ustavi in napiše kazen 250 eur in reče, da me je poslikal kolega iz avta in da pač lahko zahtevam sliko preko sodišča!

zakaj ni normalno??? ker nisem policajska kurba!!! ker je moji mami že zdavnaj potekel čas!!! ker nisem bosanka in tudi če bi bila!!! ker zaradi njih podrem kolesarja!!! ker ne morem nič proti njemu, ko mi reče, da naj se zajebavam na sodišču!!!

največ kar lahko naredi gospod direktor policije in tudi notranja ministrica za navadne smrtnike je, da prometni policiji kupi knjigo Bonton in vsaj najame, če že ne kupi, človeške manire in solidarnost!!!!

pa naj mi kdo reče, da ne morem vseh metat v en koš!!! prav, ampak šele takrat, ko srečam oziroma naletim na takega, ki bo policist in ne t...rist!

naša pravna država je res pravna!!! do javnih uslužbencev!!! in birokracije!!! ker je pri teh čustvena inteligenca tako rekoč nepotrebna!!!

zdaj pa dajte Odločbo o izbrisu člana buellina na motosvet , ga najdite in mu zasežite jezik, da boste končali nestrpno izražanje na forumu!

sama sem nestrpna samo do tistih, ki ogrožajo življenja navadnih ljudi. pod življenje pa štejem tudi finančno temelje ene prekmurske družine, ki se pelje na izlet in jih ustavi policaj in zaračuna tako globo, da se lahko kar obrnejo in šparajo 3 leta, da bodo mogoče lahko spet šli na izlet!!!!!!! če bo Slovenija hotela biti pravna država, bo morala definirati človeškost, razumevanje, čustveno inteligenco in proporcionalni prekrškovni sistem ! do takrat pa je najpogosteje ponovljen stavek gospe Kresalove samo utopija!

žmetno je lačnome vÖrvate,nej?

Popravljeno . Popravil buellina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ženske so kurbe....Kaj pa zaj?? Jebi ga, še nisn na kako naleto, da ne bi bila. Simpl k pasulj.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti manjkal v šoli, ko so vas učili brat?? Nič nisi povedal, kako si rešetke žagal...No toliko, ker sem dobre volje in si mi na nek tumpast način simpatičen... :winkiss:

ja zdaj pa res ne vem, ja se mi res zdiš malo znan.toliko let nazaj, ja si sedel pri sosednji mizi na kavi. ja , sta se nama slovenščina pa matematika ravno križala tisto uro.

oprosti, sem na osnovi tega avtomatsko sklepal , da se spomniš zakaj so ti od plače odbili, zdaj pa vidim še en stranski učinek.

boš pa mogoče to rešil z bilobil-om, tako za začetek malo lažja varianta. mogoče pa prime.

saj pravijo,če ti kratkoročni spomin peša , dolgoročni še zmeraj ostane.

tudi ti si meni simpatičen, a samo zaradi nick-a. pa upam da ga v prihodnosti nimaš namena onečastiti,ker "grunf" je pa res zakon ! pa je bil in bo zakon , ko tebe že zdavnaj ne bo več.ja,nekatere stvari so pač minljive.tudi cele rešetke.

sem pa še zmeraj istega mnenja : zakoni bi moral veljati za vse enako, pa bi bilo takih konfliktov(sploh glede narodnosti) veliko manj! ker trenutno smo pošteni državljani v zelo podrejenem položaju glede ostalih, pri katerih se pa vsi od represivnih organov do politike zgovarjajo na njihovo drugačnost in jim dajejo potuho,nižajo kazni in nekaterih skoraj ne preganjajo več , rekoč : veste,oni so pa drugačni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ženske so kurbe....Kaj pa zaj?? Jebi ga, še nisn na kako naleto, da ne bi bila. Simpl k pasulj.... :rolleyes:

ne bit tolk nestrpen . pejd mal ven , pa kakšni se nasmehni brez predsodkov iz zgodovine. mal moraš pa tudi sam poiskati,če boš čakal samo na tiste ,ki naletijo bo res ostalo tako kot je sedaj.

sej tud pasulj ni edina enolončnica na svetu, poskusi enkrat paštofižoj! :D

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ženske so kurbe....Kaj pa zaj?? Jebi ga, še nisn na kako naleto, da ne bi bila. Simpl k pasulj.... :rolleyes:

No no, to pač ni res!!! :grrr Jaz jih vsak teden na novo "spoznavam", pa še nobeni ni blo treba plačat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res? preiskava nestrpnosti? zanimivo

dragi izvajalci raziskave nestrpnosti!

a raziskujete obnašanje prometne policije do ljudi? verjetno ne! pa bi mogli... in to zelo pogosto!!!! zakaj? ker ni normalno, da mi policaj reče, da mi ne bo napisal kazni, če me lahko položi!!!! ker ni normalno, da mamo peljem na kemoterapijo in prosim, če lahko pohiti in mi reče, da ima on po uradni poti časa 10 minut! ker ni normalno, da tulijo za mano s sireno, ker mislijo, da se pelje bosanka! ker ni normalno, da mi izsilijo prednost in z motorjem podrem kolesarja in grem zaradi njih sedet! ker ni normalno, da me ustavi in napiše kazen 250 eur in reče, da me je poslikal kolega iz avta in da pač lahko zahtevam sliko preko sodišča!

zakaj ni normalno??? ker nisem policajska kurba!!! ker je moji mami že zdavnaj potekel čas!!! ker nisem bosanka in tudi če bi bila!!! ker zaradi njih podrem kolesarja!!! ker ne morem nič proti njemu, ko mi reče, da naj se zajebavam na sodišču!!!

največ kar lahko naredi gospod direktor policije in tudi notranja ministrica za navadne smrtnike je, da prometni policiji kupi knjigo Bonton in vsaj najame, če že ne kupi, človeške manire in solidarnost!!!!

pa naj mi kdo reče, da ne morem vseh metat v en koš!!! prav, ampak šele takrat, ko srečam oziroma naletim na takega, ki bo policist in ne t...rist!

naša pravna država je res pravna!!! do javnih uslužbencev!!! in birokracije!!! ker je pri teh čustvena inteligenca tako rekoč nepotrebna!!!

zdaj pa dajte Odločbo o izbrisu člana buellina na motosvet , ga najdite in mu zasežite jezik, da boste končali nestrpno izražanje na forumu!

sama sem nestrpna samo do tistih, ki ogrožajo življenja navadnih ljudi. pod življenje pa štejem tudi finančno temelje ene prekmurske družine, ki se pelje na izlet in jih ustavi policaj in zaračuna tako globo, da se lahko kar obrnejo in šparajo 3 leta, da bodo mogoče lahko spet šli na izlet!!!!!!! če bo Slovenija hotela biti pravna država, bo morala definirati človeškost, razumevanje, čustveno inteligenco in proporcionalni prekrškovni sistem ! do takrat pa je najpogosteje ponovljen stavek gospe Kresalove samo utopija!

žmetno je lačnome vÖrvate,nej?

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!