Skoči na vsebino

Policijska preiskava zaradi širjenja nestrpnosti


Codeine

Priporočene objave

Vse ženske so kurbe....Kaj pa zaj?? Jebi ga, še nisn na kako naleto, da ne bi bila. Simpl k pasulj.... :rolleyes:

ni res ... ostro protestiram ... moji lubici nista kurbi, vsaj dokler ne zvem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bit tolk nestrpen . pejd mal ven , pa kakšni se nasmehni brez predsodkov iz zgodovine. mal moraš pa tudi sam poiskati,če boš čakal samo na tiste ,ki naletijo bo res ostalo tako kot je sedaj.

sej tud pasulj ni edina enolončnica na svetu, poskusi enkrat paštofižoj! :D

Ma kaki nastrpen.....samo malo sem padel pod vpliv generaliziranja, pa me je malo zaneslo in ker me še kar zanaša ti povem, da so vsi Cigani tatovi, kakor so tudi vsi Hrvati lopovi in vse medicinske sestre brez hlačk...aja, pa vsi Slovenci, ki se rodijo znajo smučat.....Ti še naštejem kaj stereotipov, al bo dovolj, da boš razumel??

No no, to pač ni res!!! :grrr Jaz jih vsak teden na novo "spoznavam", pa še nobeni ni blo treba plačat :P

O ti radodajko, ti.... :naughty:

ni res ... ostro protestiram ... moji lubici nista kurbi, vsaj dokler ne zvem :unsure:

Ma ja maus, saj vem da veš.... :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ste pa tu pametni,res.... se vas moram držat, da se kaj novega naučim.... :whistle:

Če bi se res rada česa naučila, potem se samo mene drži... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima zaka so vsi polcaji tko debeli(ne debili),ka sam žrejo na šihti,pa samoobrambe tud nimajo al ka?

Aja pa tist ki si želite strelat nedolžne državljane-zuni je razpis za nove polcaje!!!

Do zdaj niso poknal še nobenga dilerja,kriminalca,tatova avtomobilov,bla bla,bla,ampak same običajne državljane,kar bi s primerno obravnavo rešl na čisto miroljuben način!

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdaj niso poknal še nobenga dilerja,kriminalca,tatova avtomobilov,bla bla,bla,ampak same običajne državljane,kar bi s primerno obravnavo rešl na čisto miroljuben način!

Daj ne nabiji ... seveda je pa tudi vse drugo, kar si napisal, en sam maloumni flanc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj ne nabiji ... seveda je pa tudi vse drugo, kar si napisal, en sam maloumni flanc.

V bistvu si je že sam ta link kontradiktoren!

Bobera je bil osumljen, da je Naserja Berišo hudo telesno poškodoval.

Obenem pa je tudi prvi primer, da je policist, ki je med opravljanjem službene dolžnosti nekoga ubil, obtožen umora.

Dejstvo je,da pri nas ne sme-more policist kar tako streljat(spraznit nabojnik)na ljudi-človeka!

Plus tega je zelo "nefer",da je lahko bil on zamaskiran.Vsi drugi osumljenci,kjer se res ne ve ali so krivi ali ne,pa so fotografije v vseh medijih!

Mislim,da bi se vsak "bal"če bi brez potrebe spraznil nabojnik v osebo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Mislim,da bi se vsak "bal"če bi brez potrebe spraznil nabojnik v osebo :unsure:

Naser Beriša ni bil navadna oseba!

Bil je kriminalec od katerega si lahko pričakoval tako potezo.

Policisti morajo biti na to pripravljeni, osebe v postopku pa brezpogojno ubogati njihova navodila.

Da je temu tako, za primerjavo lepo kaže zadnji primer obstreljenih policistov.

Da Berišo zagovarjaš, pa razumemem, saj vrana vrani oči ne izkljuje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naser Beriša ni bil navadna oseba!

Bil je kriminalec od katerega si lahko pričakoval tako potezo.

Policisti morajo biti na to pripravljeni, osebe v postopku pa brezpogojno ubogati njihova navodila.

Da je temu tako, za primerjavo lepo kaže zadnji primer obstreljenih policistov.

Da Berišo zagovarjaš, pa razumemem, saj vrana vrani oči ne izkljuje!

-Kaj pa je bil?

-Četudi naj bi bil kriminalec(ne vem)jih je po Sloveniji in EU dost pa se jih ne kr strelja!

-Kako potezo?A klicanje po gsm(verjetno odvetnika)?Če je tako bi "morali" "carabinjeri" v Napoli ves čas streljat!Glede na to kolk je kriminalcev tam!S tem,da imajo tam višja pooblastila glede uporabe strelnega orožja!

-Točno tako!Pripravljeni morajo biti!Saj pa so se šolali za takšne situacije(če ni bil šolan za takšne situacije pa bi moral poklicat enoto,ki se je)

-A daj nehi!Brezpogojno ubogat :lol1: In,če ne lahko kr strelja!Daj ne sanjaj!V mnogo hujši situaciji se jih ni ubogalo(nenamerno) in to specialno enoto z orožjem že v roki pa niso kar streljali!V SLO se pač ne sme kar streljat,če ne ubogaš policista-saj pa ni kavboj! V nekaterih drugih državah se res "sme"(vendar se tudi tam vse temeljito razišče)

In ker se najde na vsakih XX let tak norec,da strelja na policiste bi morali potem dejansko biti vsi v strahu,da nas kdo ustreli?(Lahko sem gluh,imam MP3,zamišljen....in ga pač ne slišim)

Ne vem,da bi kdaj kje zagovarjal Berišo!?Ga nisem ne poznal,ne kdaj v življenju videl...Pač ne zagovarjam,da se lahko strelja na katerokoli osebo,ki ni oborožena,pa tud,če bi bila oborožena se da debatirati oziroma je potrebno primer raziskati in ugotoviti ali je bila uporaba strelnega orožja res potrebna!

Preveč rad mirno spim,uživam svoje lepo življenje,da bi si želel biti v kletki!Tako,da...prehitro kr neki sodiš!Sploh,ker me sploh ne poznaš!Jz nisem o primeru o katerem sem dost prebral-vendar tudi ni bilo tolk tega objavljenega,da bi lahko primer "poznal".

Ti pa sklepaš nekaj v čem pojma nimaš!Vidiš to pomeni prehitro sklepanje in,če bi me ustrelil zaradi svojega napačnega-prehitrega sklepanja je prav,da ti sodijo in,da ti je na trenutke toplo pri srcu!No,če bi se to zgodilo meni bi mi sigurno bilo prokleto toplo!

Seveda ne vem kako je bilo v tem primeru,kot verjetno tudi ti ne in zato podpiram,da se je stvar pripeljala pred sodišče!

L.p

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Kaj pa je bil?

-Četudi naj bi bil kriminalec(ne vem)jih je po Sloveniji in EU dost pa se jih ne kr strelja!

-Kako potezo?A klicanje po gsm(verjetno odvetnika)?Če je tako bi "morali" "carabinjeri" v Napoli ves čas streljat!Glede na to kolk je kriminalcev tam!S tem,da imajo tam višja pooblastila glede uporabe strelnega orožja!

-Točno tako!Pripravljeni morajo biti!Saj pa so se šolali za takšne situacije(če ni bil šolan za takšne situacije pa bi moral poklicat enoto,ki se je)

-A daj nehi!Brezpogojno ubogat trance_21_laughing1.gif In,če ne lahko kr strelja!Daj ne sanjaj!V mnogo hujši situaciji se jih ni ubogalo(nenamerno) in to specialno enoto z orožjem že v roki pa niso kar streljali!V SLO se pač ne sme kar streljat,če ne ubogaš policista-saj pa ni kavboj! V nekaterih drugih državah se res "sme"(vendar se tudi tam vse temeljito razišče)

In ker se najde na vsakih XX let tak norec,da strelja na policiste bi morali potem dejansko biti vsi v strahu,da nas kdo ustreli?(Lahko sem gluh,imam MP3,zamišljen....in ga pač ne slišim)

Ne vem,da bi kdaj kje zagovarjal Berišo!?Ga nisem ne poznal,ne kdaj v življenju videl...Pač ne zagovarjam,da se lahko strelja na katerokoli osebo,ki ni oborožena,pa tud,če bi bila oborožena se da debatirati oziroma je potrebno primer raziskati in ugotoviti ali je bila uporaba strelnega orožja res potrebna!

Preveč rad mirno spim,uživam svoje lepo življenje,da bi si želel biti v kletki!Tako,da...prehitro kr neki sodiš!Sploh,ker me sploh ne poznaš!Jz nisem o primeru o katerem sem dost prebral-vendar tudi ni bilo tolk tega objavljenega,da bi lahko primer "poznal".

Ti pa sklepaš nekaj v čem pojma nimaš!Vidiš to pomeni prehitro sklepanje in,če bi me ustrelil zaradi svojega napačnega-prehitrega sklepanja je prav,da ti sodijo in,da ti je na trenutke toplo pri srcu!No,če bi se to zgodilo meni bi mi sigurno bilo prokleto toplo!

Seveda ne vem kako je bilo v tem primeru,kot verjetno tudi ti ne in zato podpiram,da se je stvar pripeljala pred sodišče!

L.p

Pištole bek pojemat in bodo problemi rešeni, mar ne??....trance_25_naughty.gifgrim.gif Življenje je tak simpl.....evilgrin.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-A daj nehi!Brezpogojno ubogat :lol1: In,če ne lahko kr strelja!Daj ne sanjaj!V mnogo hujši situaciji se jih ni ubogalo(nenamerno) in to specialno enoto z orožjem že v roki pa niso kar streljali!V SLO se pač ne sme kar streljat,če ne ubogaš policista-saj pa ni kavboj! V nekaterih drugih državah se res "sme"(vendar se tudi tam vse temeljito razišče)

Enrkat je treba zgled postavit, da se ljudje potem res bojijo za življenje ... jebiga, tak je. Glede na to, da bi se pri nas vsak, ki ima 2 minuti časa, rad malo norca iz policije delal ... je to pač naša realnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oblum, da naum več vicev govoru o policistih ... pa res nisem nestrpen do policajev .. rad jih imam, res ... spljoh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eek.gif upam, da si mislu..policistke

drgač ne bom vozil več pred tabo nikjer...

ja ja .. mislu sem policajke seveda :yes: ... sam ne nobenmu povedat, da so med policisti tudi verjetno kakšni taki.. sj veš .. če mu s trepalnicami pomahaš, te mogoče spusti brez kazni :whistle:

kumot se peleš pred mano :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja .. mislu sem policajke seveda :yes: ... sam ne nobenmu povedat, da so med policisti tudi verjetno kakšni taki.. sj veš .. če mu s trepalnicami pomahaš, te mogoče spusti brez kazni :whistle:

kumot se peleš pred mano :kva2:

Ej Stari.......zdej se pa vadiš :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja radije...........veš kaj......kontra vađenju :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

BTW......jutri letam okol tvoje rezidence..........kavica??????

Te pokličem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja radije...........veš kaj......kontra vađenju :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

BTW......jutri letam okol tvoje rezidence..........kavica??????

Te pokličem

kr zvrcn me :yes: ... kakšno rečeva in vse ceste v SLO zaprla :lol1:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr zvrcn me yes.gif ... kakšno rečeva in vse ceste v SLO zaprla trance_21_laughing1.gif

Pubeca, da neota slučajno kaj ZMKS šinfala....evilgrin.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeca, da neota slučajno kaj ZMKS šinfala....evilgrin.gif

al pa Mashine ...

ma .. kaj sta vidva nora :eek: ... ke pa te uplem to O:-)

govorila bova o policijski nestrpnosti (oziroma o preiskavi :P ), kar je tudi namen te teme :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma .. kaj sta vidva nora eek.gif ... ke pa te uplem to trance_17_emot-angel.gif

govorila bova o policijski nestrpnosti (oziroma o preiskavi tongue.gif ), kar je tudi namen te teme tongue.gif

A sooo....no te pa vreji.....lejp da nea upleš, jih lahko hitro dvigneš gorta po govorilniki...rolleyes.gifgrim.gif Lejpo se mejte f žabariji...coffee.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr zvrcn me :yes: ... kakšno rečeva in vse ceste v SLO zaprla :lol1:

rajš poskrb, da bo tale naša avtocesta čimprej zgrajena, k jz v takem hrupu ne morm več živet. :headbang:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajš poskrb, da bo tale naša avtocesta čimprej zgrajena, k jz v takem hrupu ne morm več živet. :headbang:

Mal unga vašega vaškega heroja za jajčka stisn.........pa boš vidla, kok hitr nau nobenga hrupa več.

Sam cvilu bo......od ugodja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!