Skoči na vsebino

Moto Morini


rebel

Priporočene objave

@b77 lepa mašina, skoraj sem ti fouš (vsaj dokler ga ne vidim v živo grim.gif ), pa veliko km z živalco trance_40_thumbup.gif

IMHO je u živo še trikat večja bomba kot na slikcah. :) prvič sm to žvau vidu skor točno 4 leta nazaj, na pumpi v idriji. iz jazz cerkna sm šu domow, in na tankšteli izbulu oči. Črn Corsaro, vidu prvič u lajfu, vozu ga je pa Mr.Catchart. za trenutek sm pomislu de so cyder jagermeister in kakofonija prejšnega večera pustila kake posledice. . . ma je blo use res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO je u živo še trikat večja bomba kot na slikcah. smile.gif

pol pa sam blush.gif(slin slin slin)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-8253-127352201447_thumb.jpg

fajn je..nimam kej rečt

... :evilgrin: petarda :devil: , ni kej...varno pa srečno...

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena že malo pozabljena tema.

Oziroma najbrž ni nikogar ki bi kaj napisal vanjo.

No, moja želja uresničena in Corsaro 1200 registriran.

Prvih 100 km narejenih.

Peljal sem že kar nekaj motociklov, pa se v kompaktnosti niti eden ne more primerjati z njim. Kot da bi imel titan kocko med nogami.

Amortizacija: poezija. Logaški drevored pobere lepše kot nova VFR 1200. In hkrati nobenega guncanja ali zvijanja.

Zavore bi lahko bile bolj neposredne.

Indikator prestav malenkost zamuja (izračunava hitrost in vrtljaje)

Agregat mi je všeč. Naslednjič poberem dušilce ven..upam da bojo policaji fajn stran gledal.

Mal se ga je še treba navadit, ampak mislim da lahko rečem: TO JE TO..ZAME SEVEDA.

Dober motor. Super mašina. Za poznavalce.

Baje se ventile štela na 60.000 km in da so tudi sicer pri agragatu delali na vzdržljivosti in preprostem vzdrževanju.

Naj ti dobro služi in kaj še poročaj kako se obnese.

Upam da bo Morini kot firma preživela (ne vem kako sicer trenutno stoji, mislim pa da so imeli neke probleme).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biker77; Za na pisto vem, da je genijalno postavljen, ampak pravijo, da je za na cesto precej pretrd... kake mas ti izkusnje za na cesto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biker77; Za na pisto vem, da je genijalno postavljen, ampak pravijo, da je za na cesto precej pretrd... kake mas ti izkusnje za na cesto?

kot sem napisal, nova vfr1200 se je meni zdela trša..

oziroma vzmetenje ni tako lepo pobiralo neravnin kot so naprimer v logaškem drevoredu..

tako da..razen tega da glih en šparovček kar se porabe tiče pač ni, se lahko samo smejim

ja, je malo nervozen ampak če ga prav "primeš" se lepo umiri..

trd pa ni..je pa res, da moj ni veloce

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem napisal, nova vfr1200 se je meni zdela trša..

oziroma vzmetenje ni tako lepo pobiralo neravnin kot so naprimer v logaškem drevoredu..

tako da..razen tega da glih en šparovček kar se porabe tiče pač ni, se lahko samo smejim

ja, je malo nervozen ampak če ga prav "primeš" se lepo umiri..

trd pa ni..je pa res, da moj ni veloce

:hmm: Sicer te ne poznam, ampak se mi zdi, de je s tabo kr veloce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se z rdečim MM 9 1/2 tudi mimo peljem. Sem iz Ljubljane. Letos sem ga kupil, prej sem imel japonca.Res ni primerjave, čeprav ima ta retro stil, se pravi špice na kolesih,se pelje naravnost odlično. Motor je 1200 in ima 117 konjev ter oogroomeeen navor.

Lp. Mare

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

In kako se obnese? Primerjava s Tuono mogoče...

Sam ne zde sam hvalt, ku sm slučajn vidu de se prodaja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako se obnese? Primerjava s Tuono mogoče...

Sam ne zde sam hvalt, ku sm slučajn vidu de se prodaja :)

bolš v vsakem pogledu razen tem da ga enostavno ne upam na pisto zares zapelat..

zato bi ta staro tuno spet vzel..

aja..tut poraba je za en liter višja..

pa gume kakega jurja manj držijo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš v vsakem pogledu razen tem da ga enostavno ne upam na pisto zares zapelat..

zato bi ta staro tuno spet vzel..

aja..tut poraba je za en liter višja..

pa gume kakega jurja manj držijo..

kako to misliš ne upaš zares? pregrob motor al strah de bo drago če gre kej narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako to misliš ne upaš zares? pregrob motor al strah de bo drago če gre kej narobe?

to drugo.

tko je:

na cesti je res super. menjalnik kot bi si ga želel. vzmetenje ravno pravo. moč in navor takrat ko je treba toliko kot je treba. rad bi menjal zobnik (spredaj manjši za en zob ampak ga ni sploh, od kakega drugega motorja ne paše oz. še nisem ugotovil kater bi pasal, zadnjega ni sploh oz. ga je treba dat delat).

položaj za voznika super, za sopotnika obup - ajd, to ni panike, sicer pa tut pri tuni ni nč bolš.

žre velik kar me ne moti, gume požre velik kar me tut ne moti.

zvok je pa fajn, sam unga katalizatorja se moram znebit pa PC kupit.

za pisto je preredek in morebitni deli predragi pa še težko jih dobiš..

zdej pa, al prodam in kupim tuno pa jo dam na 1200 predelat ali pa sam kupim enga SS počenga mal pa predelam v fighterja za pisto. SS moped me ne zanima sploh.

bom videl..najbrž to drugo glede na to da se motorji itak ne prodajajo in je Corsaro res super motorček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

v nedeljo je pa en corsaro pod ravbarkomando zagoru..

zadek se je vnel kot kaže..res je pod zadnjim sedežom vroče in malo placa, tako da kakih cigaretov, papirja sploh pa vžigalic ne bi tja spravljal..

kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Vzrok je bil v tem, da je prejsnji lastnik zamenjal konektorje pri "reglerju". S tem da je potem napeljal kable cez le tega. Regler se pri tem motorju kr dost segreje, ker je pod zadnjim sedezem in skor brez hlajenja. Majhen prostor, not so pa se vse varovalke, ECU ... Rezultat je bil pa na slikah. Vseeno, pelal sem ga nazaj v Italijo, ker so mi itaq dal garancijo zanj in dobil nazaj denar (kar skor noben ne more verjet)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor sem lani gledal so v Italiji tele motorčki po ugodni ceni, tako da če ti je všeč ga pojdi še vedno iskat drugega, poglej če je pod sedežem vse ok in sam gasa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ze sel. Sam po Speed Tripla. Tak da...

lahko kako primerjavo narediš? jest sm tut zbiral med speedom in corsarotom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!