Skoči na vsebino

Moto Morini


rebel

Priporočene objave

Nihajki mi nista prevec vsec. Tista od 1200 bi mogoce se bila, tista od 900 pa definitivno ne.

Mimogrede se tole - @krisitjan: Ducati daje podatke na zadnji gumi, ne na masini, kot izgleda da so tile, tako da ni tako velike razlike v konjih ob primerljivi kubaturi. Verjetno je najvecja razlika v ceni.

CENA: med 11.000 EUR in 11.500 EUR

Še o dvovaljniku: motorni blok je iz enga kosa - nič napol sekan

še o navoru: pri 2.500 vrt ga je že 90 Nm - pol pa gre samo gooooooooor

Man._Officina_cap_3.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zadnjič sem ga vidu že na cesti in to z drugimi rori... :devil: kr fajn,na cesti še lepši zgleda :grim

to je pa vsekakor eden izmed motorjev ki bi si jih želel imet enkrat :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo neki ..... a proizvajalec oz. izdelovalec je pa MOTO MORINI ????? :? :? :?

oz. sprasujem ce je to tista italjanska znamka ..... al obstaja vec morinijev ? :D

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo neki ..... a proizvajalec oz. izdelovalec je pa MOTO MORINI ????? :? :? :?

oz. sprasujem ce je to tista italjanska znamka ..... al obstaja vec morinijev ? :D

Kera tista znamka :?

Izdelovalec je MOTO MORINI, ja. Agregat je tudi njihov proizvod - tovarna motorjev Franco Morini - Mislim pa, da je s stroji ista bajta opramljala tudi Benellije. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če gre tuki za istega Morinija...mislm da Franco Morini s temule nima nč veze .) ne bom pa trdil tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če gre tuki za istega Morinija...mislm da Franco Morini s temule nima nč veze .) ne bom pa trdil tko

Ja, sej nej bi bla to svoja firma. Z Moto Morini pa so itak čisto povezani - ena sestrska firma oz. nekaj v tem smislu. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Jst je sicer peljal nisem, sem pa sedel na temu italjanskem zmazku.

Kaj naj rečem, od vseh motorjev tam, ki sem jih probov(no na katerih sem sedel :D), tudi aprilija in ducati, je bil ta edini pri katerem si se takoj domače počutil ko si ga zahaklal. Sama pozicija na motorju je res odlična, se kar zlije s tabo, prec rečeš, to pa je bajk. Ko sem se potem na tuono usedel je neki manjkal :)

Pelova ga pa nisem, tko da več si ne upam rečt.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-8253-127352201447_thumb.jpg

fajn je..nimam kej rečt

post-8253-127352200683_thumb.jpg

ta mala pravi da so motorji beda...po novem

post-8253-127352199938_thumb.jpg

Grem na tehnične, pravi mojster: prižgi dolgo..hudič ne dela..pravi mojster: boš doma zrihtal..seveda, samo motor je treba prižgat pa dela..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar sem videl en par na Dolomitih, k sta mim mene padla na enem ovinku, ko sem ze visel dol... sanjsko!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par let nazaj vozil 9 1/2. Veliki V2, pa brez vibracij(vsaj un jih ni imel) - prečudovito.

Ko v četrti pri enih 2500 obratih odpreš gas in suvereno brcne do 170... najbrž gre Gusar še bolš, glede na to da ima 23 ponijev več.

Konstrukcijsko je tale agregat biser - valja odlita iz enega kosa, sornik pa namestijo(ali odstranijo) skozi okenček na boku, genialno.

Čestitke. A ga bomo vidl na Marofu? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te v nedeljo videl pod ridami pri šoli, ne moreš zgrešit teh sprednjih luči. :whistle:

jest sem bil pa na črni ghetto desetki. :P

Kako pa kaj čez tošel zgleda tale moped, servisi, vzdržljivost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te v nedeljo videl pod ridami pri šoli, ne moreš zgrešit teh sprednjih luči. :whistle:

jest sem bil pa na črni ghetto desetki. :P

Kako pa kaj čez tošel zgleda tale moped, servisi, vzdržljivost?

glede vzdržljivosti naj ne bi bilo problemov.

olje, svečke isto kot drugje, trenutno še iščem enega serviserja ki bi mi po pošti filter olja poslal pa se na mail ne odzivajo.

rezervni deli so, niso pa pocen (sej duče al pa aprilia tut nista)

no, mal dražje najbrž je kot kak velikoserijski izdelek..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOO tole pa je stroj, :wub: čestitam, enkrat bi ga rad od blizu videl, če lahko ?

ne smeš, prepoved približevanja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena že malo pozabljena tema.

Oziroma najbrž ni nikogar ki bi kaj napisal vanjo.

No, moja želja uresničena in Corsaro 1200 registriran.

Prvih 100 km narejenih.

Peljal sem že kar nekaj motociklov, pa se v kompaktnosti niti eden ne more primerjati z njim. Kot da bi imel titan kocko med nogami.

Amortizacija: poezija. Logaški drevored pobere lepše kot nova VFR 1200. In hkrati nobenega guncanja ali zvijanja.

Zavore bi lahko bile bolj neposredne.

Indikator prestav malenkost zamuja (izračunava hitrost in vrtljaje)

Agregat mi je všeč. Naslednjič poberem dušilce ven..upam da bojo policaji fajn stran gledal.

Mal se ga je še treba navadit, ampak mislim da lahko rečem: TO JE TO..ZAME SEVEDA.

Čestitam,varno vožnjo in veliko kilometrov.Kaj si novega kupil,ali si ga od kje sam uvozil?Vprašujem,ker so pri nas zelo redki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam,varno vožnjo in veliko kilometrov.Kaj si novega kupil,ali si ga od kje sam uvozil?Vprašujem,ker so pri nas zelo redki.

iz italije, rabljen seveda, nov mi je za polovico predrag :D

sem imel pa kar srečo saj sem zraven dobil za dobrega jurja dodatne opreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz italije, rabljen seveda, nov mi je za polovico predrag :D

sem imel pa kar srečo saj sem zraven dobil za dobrega jurja dodatne opreme.

Če ni skrivnost,kakšna pa je bila cena?Si mogoče tam kjer si ga kupil zasledil kakšno Agusto Brutale?L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni skrivnost,kakšna pa je bila cena?Si mogoče tam kjer si ga kupil zasledil kakšno Agusto Brutale?L.P.

www.moto.it

pa si poglej kake so cene. pa glej bolj sever italije. južneje ko greš bolj so motorji zanemarjeni. razen redkih izjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@b77 lepa mašina, skoraj sem ti fouš (vsaj dokler ga ne vidim v živo grim.gif ), pa veliko km z živalco trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!