Skoči na vsebino

RAMMSTEIN


igi

Priporočene objave

Jaz in darling greva sigurno... sva hotela že v Avstrijo ali pa v Nemčijo, pa nama zgleda ne bo treba pretiranih km delat... :yea2: :yea2: :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw se mogoče že ve cena za karto?

Mislim, da se govori, da pravijo, da se nekoliko šušlja, da bi znala bit med 5 in 12 tisoč tolarji. Tam nekje. :) :004

Greva? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej... se po vsej verjetnosti vidimo  :yea2:

V tisti množici, ki bo ( po mojem skromnem mnenju kar precejšnja) bomo verjetno gledali tako :blink: in tako :o in tako :wacko: in morda se bomo celo uzrli. :) :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj časa vem za koncert, so me opozorili ... :) In ja, bo treba prit, kaj pa drugega ... upam, da ne bodo spet česa čudnega pojedli, da bo kdo salmonelo fasal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reise Reise

Ja, koncert je v sklopu turneje - predstavitev novega albuma, reise reise, sam upam, da bodo tud več starih komadov spilal :afro1: , ker nov CD se mi zdi proti prejsnjim bl tko no.... ni tistga ritma, bolj dolgcas :unsure: . sam sej ni vazn, raztural bodo itak :OK: :yea2:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vse opozorim:

DANES SE ZAČNE PRODAJA KART - JO GREM KUJ KUPT.........

A ŠE KOMU MOGOČE, DA MU ZALOŽIM, AL PA ČE GREMO SKUPAJ (pa naj vas ne bo 20, ker tolk dinijev pa nimam :huh: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!