Skoči na vsebino

RAMMSTEIN


igi

Priporočene objave

Carsko je bilo B)

Rammsteini pa rulajo :yea2:

:OK: :OK: Jawohl, das war ja nicht normal :OK: :OK:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je komu jasno kaj so si mislili z onimi sporočili o prestavitvi na deveto uro? Ker Apocalyptica je bila vseeno lepo ob osmih.

@Robert: saj jih nisem poslušal, saj sem napisal da sem bil tega zelo vesel ;) Ker sem potem bil v majici s kratkimi rokavi ... in je bilo cool :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko, si še živ?

PS: od koncerta sem pričakoval več... ok, cool je ,če si spodaj med zvočniki, da vate buta 2 uri vsak kick-drum... ampak če pgledaš mal z distanco: eno samo dolgočasno šopanje, totalno monotono, razen dveh komadov: en surovi akustik-elektro-šop in Ohne dich... no ja, vredno ogleda... ampak v nezavest od navdušenja pa nismo padli. ocena 3 od 5...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tko, koncert je za nami... meni je bil kar ok..... problem je le, da me malo stiska, če sem v gužvi in sem sebe kontrolirala, da nisem brez zraka ostala, zato se celega koncerta niti ne spomnem. Jebatga, pa sem vedela, da moram biti bolj zadaj ali pa na parterju - za drugič.

Drugače pa zadovoljna - O Ortu pa raje itak ne bi.... ker...... ah...... Orto je plac, kjer se pizdarije delajo :yea1: :yea2:

P.s.: pirrulz - thanks za tvoje misli :winkiss: si mi kar polepšal večer (čeprav si bil verjetno že tako pijan, da se niti spomniš ne več :lol1: ) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro.

Večer je bil odličen (z izjemo tega, da sem se razbil, ko sem prek ograje plazu, pa potem še enkrat na ledu pred Ortom :blush: ). Pa ogenj me je dobro posmodil po faci :ninja: . Za konec pa še malo zimskih radosti z ročno na parkirišču :yea2:

@ Pupa: Ne moreš verjet, ampak par stvari se pa res spomnim. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Same glasbe ne bom ocenjeval, ker se mi zdi stvari okusa. Koncert kot sam se mi je zdel pa zelo v redu! :OK:

After v Ortotu je bil pa itaq zgodba zase... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko, si še živ?

PS: od koncerta sem pričakoval več... ok, cool je ,če si spodaj med zvočniki, da vate buta 2 uri vsak kick-drum...

:? saj morš bit spodej pod zvočnik, čene je pa to res itaq nekoristno zapravljanje prostga cajta

morš bit čist pod odrom, da kej vate prleti, pri Rammsteinih, pa da ti posmodi vse dlake :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

After v Ortotu je bil pa itaq zgodba zase...  :wacko:

Pa kay se je zgodil/dogajal v Ortu? Sam drobtince pobiram

(curiositykilledthecatpress) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja ocena koncerta je: FENOMENALNO!!!

Bil sem čist navdušen, pa sem še zmerom :)

Se mi je zdela pa Hala Tivoli tako majhna, kot še nikoli. Pa ne samo zaradi multitude folka (hvala bogu nisem bil dol v gužvi), ampak ker sem parkrat pomislil, da bo šla cela dvorana dol v plamenih.

Najbolj sem se pa nasmejal klaviaturistu. :lol:

Končna diagnoza: noro dober koncert (two thumbs up :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koncert čisto solidno, edino ozvočenje je blo švoh, baje da so postavli samo polovico planiranega in mi je tudi jasno zakaj mi tokrat niso basi odmevali v črevesju. no solidno, ampak v orut je blo baje boljše, ampak o tem.............kot bi rekel wobi - še zbiram in kompletiram izgubljene podatke po disku :blink: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo po koncertu prišli do Orta. Nismo mogli noter... <_< Smo pa bili deležni postrežbe na letnem vrtu in tam spili pivo. Damn! Pa drugič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl samo zadnji komad od apocalyptike - skoda. :(

in hvala bogu za usesne cepe - brez njih se danes ne bi nic slisal.

enostavno nisem hard-core rammstein fan.

glede tegale kreganja po forumu - decve in decki, sem prav zadovoljen, DA VAS NISEM SRECAL po koncertu. sem zato uzival v dvej urah snezne voznje cez pol slovenije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....je blo zelo fajn za oči in telo (posebno ko me je po koncu apocalyptike prjelo scat - drugič vzamem vrečko s seboj)....takga koncertnega pirotehničnega spektakla še nisem doživel....lepo je blo......v prestolnico in nazaj me je pa sneg spremljal - ma nč hudga - le placa za muckanje z mojo spremljevalko nisva našla - sva šla pa direkt domov - pirrulza pa nisem vidu :grrr ....

...lepo od tebe BC da s poslikal...for memory....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!