Skoči na vsebino

RAMMSTEIN


igi

Priporočene objave

jaz pa še ne  :cry:  pa sem jo prejšnji teden enkrat naročila......

upam, da jo bom... hudiča :angry2:  :cry:

pokliči pa napizdi vse povrsti. :fight2: mogoče bo kaj pomagalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem kupcem vstopnic RAMMSTEIN- petek, 14. januar, 2005 Ogledi:183

V ponedeljek ponovno dobimo večjo količino vstopnic, zato bodo vsa Vaša naročila, ki še niso dostavljena, sprovedena. Vstopnice lahko pričakujete v torek ali sredo. Vsekakor boste dobili obvestilo preko elektronskega naslova!

eko... to so napisali, upam,da se bodo tega tudi držali!!!!! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, lepo bi šla v Hard Rock ali pa pasažo Maxija ipd., lastnoročno zaplenila karto in bi imela mir in mirno zavest da je tvoja karta na varnem. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc.. glede na to, da praktično nimam časa živet, kaj se šele pojat po teh štacunah mi je ta način kar uporaben..... in če bo karta, potem sploh ne bo panike, če je pa do petka ni, jo pa grem kam drugam kupit in četudi pride potem ta po pošti, je pač ne bom vzela......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa še ne  :cry:  pa sem jo prejšnji teden enkrat naročila......

upam, da jo bom... hudiča :angry2:  :cry:

matkurba jst jo tud že dva tedna čakam. Če ne bo do srede zakurblam pa grem v Lj kupt :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za člane KJŠja, kar pa jaz nisem, je kolega že probal zrihtat pa ni bilo nič iz tega...

jest sem se u soboto su prjavt in sem ze takoj placov karto, tko da ti se kr prjavt pjt pa naroc karto. rabs pa original potrdiv o vpisu in sliko.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu filmck  :) In rajs ne bom su , da ne bom kaksnega manjvrednostnega kompleksa fasau  .)

Eh..... :D

Kakšen filmčk???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc.. glede na to, da praktično nimam časa živet, kaj se šele pojat po teh štacunah mi je ta način kar uporaben..... in če bo karta, potem sploh ne bo panike, če je pa do petka ni, jo pa grem kam drugam kupit in četudi pride potem ta po pošti, je pač ne bom vzela......

Ti pa znaš to zakomplicirat. Vsaj men se tako zdi. Te je treba dolgo čakat, ko se odpravljaš na vožnjo z motorjem :D :D

Brez zamere, sej v bistvu vem kako je to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je ta način kar uporaben..... in če bo karta, potem sploh ne bo panike, če je pa do petka ni, .. :OK:

..

..

..jst sm jo dons dobu - tko da mislim da ni panike...kr živi tko kokr si dozdej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa znaš to zakomplicirat. Vsaj men se tako zdi. Te je treba dolgo čakat, ko se odpravljaš na vožnjo z motorjem :D  :D 

Brez zamere, sej v bistvu vem kako je to :D

Mene še nikoli noben ni čakal z motorjem pred bajto, ker sem vedno že 5. minut prej zunaj v popolni bojni opremi že čisto prekuhana :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej... kje se dobimo na piru prej?

Piroljub tebe morm obvezno spoznat... da te še nekaj lepega naučim sprot :kva2: :lol1:

jazbec... moje glasilke preživijo še kaj več, kot tole malo dretje....

besedila pa že znam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej... kje se dobimo na piru prej?

Piroljub tebe morm obvezno spoznat... da te še nekaj lepega naučim sprot  :kva2:  :lol1:

jazbec... moje glasilke preživijo še kaj več, kot tole malo dretje....

besedila pa že znam  ;)

Mene se težko kaj lepega prime :grrr . hmm..no...odvisno kaj lepo za tebe pomeni :oops: (šalim se, šalim)

drugač pa pir prej sploh ni slaba ideja. Sicerr grem jaz z nekimi ne-moto kolegi gor, ampak na en (dva, tri, štiri :hmm: ) pir bom že vletu, valda. Samo treba se je zmenit kje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

karta naročena :OK: se priporočam za kak pir prej, pridem z pivoljubsko družbo (brez našega pivoljuba .) ). HIER KOMMT PERVY!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!