Skoči na vsebino

RAMMSTEIN


igi

Priporočene objave

ja, ja, seveda, absolutno! Ampak treba se je zmenit kje? Nekje kjer pir ni uber drag, pa nas lahko gre kar nekaj noter, ker glede na to da Pervy in jaz prideva s še par kolegi, nas bo kar nekaj. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, zbiramo predloge. Najbolje je, da kje blizu hale Tivoli, da ne bomo potem hodili kot bedaki. Je pa tudi res, da so si lokali pred takimi zadevami polni tam naokoli. Obstaja na Celovški pri Hali lokal z imenom Lepa žoga (nekaj takega) in je tam kar nekaj placa. In glede na to, da bomo itak notri čisto prešvicani ob koncertu nič hudega, če vzamemo pir in ga spijemo magar pred lokalom.

Tako en predlog je padel:

- Lepa žoga

če ma kdo še kak boljši predlog, kar na dan z njim.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, zbiramo predloge. Najbolje je, da kje blizu hale Tivoli, da ne bomo potem hodili kot bedaki. Je pa tudi res, da so si lokali pred takimi zadevami polni tam naokoli. Obstaja na Celovški pri Hali lokal z imenom Lepa žoga (nekaj takega) in je tam kar nekaj placa. In glede na to, da bomo itak notri čisto prešvicani ob koncertu nič hudega, če vzamemo pir in ga spijemo magar pred lokalom.

Tako en predlog je padel:

- Lepa žoga

če ma kdo še kak boljši predlog, kar na dan z njim.....

Pred lokalom je mrzlo. Švic+mrzlo=gripa.

Drugač pa "Lepa žoga" velja za predlog, ja, pohvale, Pupsi.

(zdaj sem se spomnil, da ma v MB legendarni Kliton Bozgo kafič "Žoga" :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rezervna lokacija je lahko "Bar Tomi" (upam da je pravo ime) malo naprej od hale na desni strani ceste za pekarno. je dovolj skrit, da ga navadni turisti ne bodo najdli in okupirali. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, zbiramo predloge. Najbolje je, da kje blizu hale Tivoli, da ne bomo potem hodili kot bedaki. Je pa tudi res, da so si lokali pred takimi zadevami polni tam naokoli. Obstaja na Celovški pri Hali lokal z imenom Lepa žoga (nekaj takega) in je tam kar nekaj placa. In glede na to, da bomo itak notri čisto prešvicani ob koncertu nič hudega, če vzamemo pir in ga spijemo magar pred lokalom.

Tako en predlog je padel:

- Lepa žoga

če ma kdo še kak boljši predlog, kar na dan z njim.....

Se pravi tle?

Lepa žoga - športni bar

Celovška 43

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje je to točno? Pa kolko stane pir?

Nikol bil tam, niti slišal. Mogoče sem šel že velikokrat mim , samo nimam v spominu tega bara. Kakšnega našega fuzbalera je treba vprašat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Eko, koncert se neizbežno bliža....... jst sem že čist :kva2:

Torej, kdo misli priti v Lepo žogo pred koncertom in kdaj naj bi potem to bilo?

Jst še vem ne, kdaj se koncert začne.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz ziher pridem. :grim samo do štirih sem na šihtu, tako da sem lahko ob ene šestih, pol sedmih tam. pa še par kolegov bo verjetno prišlo (je plac za vse?). :hmm:

drugač pa naj bi se začelo ob osmih, ampak upoštevaj kakih 30 min zamude.

ravno včeraj pestoval karto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..nekje na Celovški , nekje pri hali :hmm: ....Lepa žoga...da ne b jest zdej lih vse lokale obrenketal - saj ne da mi nebi šlo za pit :whistle: - ma da neb izgledal kao neki stranac :ninja: in bulu u napise lokalov :eek: ....napište vsaj kolk metrov od vhoda je ta lokal da bom vedu kolk metrov me boste morali nositi :D ........

...

..

...

..

vsaj nakažte mi pozicijo lokala... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še malo boljši strateški pogled na Žogo. Na fotki se lepo vidi hala Tivoli ter markirana bajta, kjer se bojda nahaja dotični establišment. :grim

post-4528-1107254267_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a bomo to žogico zavzeli direktno s Celovške al od uzadi - kotaleči z Bellevua....pa ta zadnja slikca je z 2001 - pa lahk da ni več dreves tam okol - ja na kaj se pa bomo upirali......hvala...zdej mi je pa že čist jasn....edin - a odprto bo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a bomo to žogico zavzeli direktno s Celovške al od uzadi - kotaleči z  Bellevua....pa ta zadnja slikca je z 2001 - pa lahk da ni več dreves tam okol - ja na kaj se pa bomo upirali......hvala...zdej mi je pa že čist jasn....edin - a odprto bo :hmm:

ne morš od zadi. morš s celovške vstopit. Zraven imajo pa Mormoni svoj klub. Jih lahk na pivo povabimo in spreobrnemo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še malo boljši strateški pogled na Žogo. Na fotki se lepo vidi hala Tivoli ter markirana bajta, kjer se bojda nahaja dotični establišment.  :grim

KAKO SI DRZNEŠ DATI LEPŠO SLIKCO, KT SEM JO JST DALA GOR..... KER SEM UŽALJENA, SI MI DOLŽEN ENO MALO FLAŠKO LAŠKO :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa,

mu bom sliko zbrisal, da ga rešim pred morebitnini neplaniramini stroški ... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!