Skoči na vsebino

RAMMSTEIN


igi

Priporočene objave

Hja, ne morjo rečt, da jih nismo povabili zraven... :?

Če se hočjo pa distancirat in biti bolj fensi, pa naj... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ne morjo rečt, da jih nismo povabili zraven...  :?

Če se hočjo pa distancirat in biti bolj fensi, pa naj...  :lol1:

ne upajo, ka ne vejo, ali jih bomo pozdravli al ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: Jast tud pridem :D

:? za karte se mi pa zdi na jih ni ni več, najbolš da probate kar pred dvorano kako uro pred koncertom, zihr bo tam kak diler, ki bi rad kaga jurja zaslužu. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda jih je bilo včeraj še v Hard Rocku moč dobiti.  :?

Sem pravkar preveril: nema više karata - nikjer!!! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pravkar preveril: nema više karata - nikjer!!!  :angry2:

ok, kdor nima karte - javite mi, grem drug teden do tiskarja se "malo pomenit"... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule pa še star komentar iz leta 2001 iz neke revije:

Fukaško naoljene mišice, umetni tiči špricajo galone bele melase po odru, dekadentna Sneguljčica si v žilo šprica kristalno drogo, ki ji jo njenih švabskih sedem palčkov neumorno koplje nekje globoko v nedrih planeta - tako je, to so Rammstein, spet so tu. Odkar so se s svojo turbo verzijo kladiva in nakovala perfektno zlili z Lost Highwayem, nas ti nenavadni gospodje čedalje bolj srednih let konsistentno zadovoljujejo z izjemno kvalitetno paleto gromoglasnega futra za ušesa in očitno niso videli nobenega razloga, da ne bi tega storili tudi tokrat.

Če iščete originalno glasbeno podlago, potem Mutter ne more biti vaša skodelica čaja, saj so ji oglušujoče rife na trenutke res preveč neprikrito posodili recimo Puff Daddy in Jimmy Page, Ministry, celo Metallica, vendar se s podobnimi tehnikalijami v tem času ne bi šlo obremenjevati.

Rammstein že s svojo pojavnostjo in pristopom k sugestivnemu kruljenju posnetemu materijalu dodajo neko povsem samosvojo kakovost, tokrat pa so še posebno pozornost posvetili neki kozmični noti, mešanici Twilight Zone džinglov in otroškega pevskega zbora, ki preveva kako tretjino albuma. Razen tega pa kot ponavadi trdo in ravno prav umobolno. Fantje pravijo, da jih ni prav nič sram, da so Krauti, zdi se celo, da v tem dejstvu celo uživajo. Kaj je bolj perverznega od tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, kart zmanjkalo, meni je pa ratalo še eno džabe dobit v petek :OK: se je splačalo it na Kurenta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, kart zmanjkalo, meni je pa ratalo še eno džabe dobit v petek  :OK: se je splačalo it na Kurenta :)

....kako naj ti na lep način rečem?....jebi se? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kako dobro idejo kam iti po Ramštajnih?

npr. v kero gostilno ( ne poznam LJ preveč )

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kako dobro idejo kam iti po Ramštajnih?

npr. v kero gostilno ( ne poznam LJ preveč )

Lep pozdrav

Lahko greš v Caso del Papa :lol: :lol1:

Ali pa v Orto..... kaj pa vem, kaj bi ti bilo ljubše.... lahko tudi v Globala ;)

:whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kako dobro idejo kam iti po Ramštajnih?

npr. v kero gostilno ( ne poznam LJ preveč )

Lep pozdrav

Na Metelkovo pejd, ni tako daleč od Tivolija, sprot se ustaviš še na želežniški na hamburgerju, ker boš verjetno lačen po koncertu, potem pa še malo naprej(200m) in si tam. Imaš celo paleto placov; Tiffany, Channel zero, Mariča, menza pri koritu, Gromka, pa menda še kej. Imaš tud JUS Hostle tam, kjer lahko srfaš po netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, po koncertu bomo že nekam šli (moj favorit - Orto).

Mene pa zanima predvsem, kdo, zraven mene, bo pred koncertom prišel v Žogo, tako kot dogovorjeno. Da se tam ne bom rabil dret, če je kdo iz motosveta v oštariji. :grrr

Anyone? :hmm:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, po koncertu bomo že nekam šli (moj favorit - Orto).

Mene pa zanima predvsem, kdo, zraven mene, bo pred koncertom prišel v Žogo, tako kot dogovorjeno. Da se tam ne bom rabil dret, če je kdo iz motosveta v oštariji.  :grrr

Anyone? :hmm:

jaz bom tam :beer1:

pa še eno vprašanje? A JE KATERA (KATERI) PRIPRAVLJEN NUDITI PRENOČIŠČE IN NOČNO ZABAVO V LJ POSTAVNEM ŠTAJERCU (TOREJ MENI .) ). MAM V SOBOTO OPRAVKE V LJ PA BI ZDRUŽIL PRIJETNO Z NUJNIM! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom tam :beer1:

pa še eno vprašanje? A JE KATERA (KATERI) PRIPRAVLJEN NUDITI PRENOČIŠČE IN NOČNO ZABAVO V LJ POSTAVNEM ŠTAJERCU (TOREJ MENI  .)  ). MAM V SOBOTO OPRAVKE V LJ PA BI ZDRUŽIL PRIJETNO Z NUJNIM!  :whistle:

Pr men bi drugače bil plac ampak že imam poln flet Rammstein izletnikov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Mene pa zanima predvsem, kdo, zraven mene, bo pred koncertom prišel v Žogo, tako kot dogovorjeno. Da se tam ne bom rabil dret, če je kdo iz motosveta v oštariji.  :grrr

Anyone? :hmm:

.......zraven tebe bo moja spremljevalka..jst se bom pa zgubljal in drl po oštariji....pravjo da si daleč naokoli najboljš tip - tko da že vnaprej vem da pridem z in grem brez spremljevalke :hmm: ...

...prideva :grim ....kaj pa lozinka :hmm: ...roza šal :grrr .....motoristična čelada :grim :hmm: ....maskirani u :fredy: :slap: .....v eni roki laško v drugi union :whistle: .....bele nogavičke :rolleyes: .....revija smrklja pod desno pazduho :xx: .....lozinka: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!