Skoči na vsebino

RAMMSTEIN


igi

Priporočene objave

Okej, po koncertu bomo že nekam šli (moj favorit - Orto).

Mene pa zanima predvsem, kdo, zraven mene, bo pred koncertom prišel v Žogo, tako kot dogovorjeno. Da se tam ne bom rabil dret, če je kdo iz motosveta v oštariji.  :grrr

Anyone? :hmm:

JST :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tri pizde materne! Karto mam! Sedaj pa se lahko zaradi mene jebe davčna s svojimi rubeži (današnja cvetka) in kretenskimi napakami (s strani davčne), zaradi katerih do tega prihaja!

Jebi se, jebi in jebi.

Jaz grem pa na Rammsteine.

Dein Gesicht ist mir egal, Bueck dich noch einmal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tri pizde materne!  Karto mam!  Sedaj pa se lahko zaradi mene jebe davčna s svojimi rubeži (današnja cvetka) in kretenskimi napakami (s strani davčne), zaradi katerih do tega prihaja!

Jebi se, jebi in jebi.

Jaz grem pa na Rammsteine.

Dein Gesicht ist mir egal, Bueck dich noch einmal!

To! TOOOOO!!!! You got it!! Gremmoo!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se ga ne bom kot ponavadi že do koncerta preveč zapil. Metalike v Beugradi se bolj bežno spomnim, je pa bil pir kar OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

.......zraven tebe bo moja spremljevalka..jst se bom pa zgubljal in drl po oštariji....pravjo da si daleč naokoli najboljš tip - tko da že vnaprej vem da pridem z in grem brez spremljevalke :hmm: ...

...prideva :grim ....kaj pa lozinka :hmm: ...roza šal :grrr .....motoristična čelada :grim  :hmm: ....maskirani u  :fredy:  :slap: .....v eni roki laško v drugi union :whistle: .....bele nogavičke :rolleyes: .....revija smrklja pod desno pazduho :xx: .....lozinka: :hmm:

Eh? :eek: Ok. Kul. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

.......zraven tebe bo moja spremljevalka..jst se bom pa zgubljal in drl po oštariji....pravjo da si daleč naokoli najboljš tip - tko da že vnaprej vem da pridem z in grem brez spremljevalke :hmm: ...

...prideva :grim ....kaj pa lozinka :hmm: ...roza šal :grrr .....motoristična čelada :grim  :hmm: ....maskirani u  :fredy:  :slap: .....v eni roki laško v drugi union :whistle: .....bele nogavičke :rolleyes: .....revija smrklja pod desno pazduho :xx: .....lozinka: :hmm:

Men tale lozinka ni čist jasna...........

sicer pa, prpel tanartagršo spremljevalko s sabo - eno tako micko, k se je hočeš znebit, da ti jo odpelje :lol1: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK zdaj pa resna dilema ker nisem na tekočem z trendi - Kaj naj oblečem?

A morem bit old skul metalsko oblečen (kožna jakna, oprijete kavbojke, bele puma), al dark metal al kaki gotik z pobarvano faco la kam za vraga naj sploh te ramštajne dam? mislim da nebom totalno mimo tam z kako NES trenirko (nimam dnara za nike)? a sem lahko v kavbojkah pa bundi? mislim ker nebi rad da sem me sramujete če bom zraven vas stal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK zdaj pa resna dilema ker nisem na tekočem z trendi - Kaj naj oblečem?

A morem bit old skul metalsko oblečen (kožna jakna, oprijete kavbojke, bele puma), al dark metal al kaki gotik z pobarvano faco la kam za vraga naj sploh te ramštajne dam? mislim da nebom totalno mimo tam z kako NES trenirko (nimam dnara za nike)? a sem lahko v kavbojkah pa bundi? mislim ker nebi rad da sem me sramujete če bom zraven vas stal!

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: N A G :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Ma kavbojke, neko majco in bundo.... dost maš - pa bulerje, da ti nog ne pohodijo... dost maš

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK zdaj pa resna dilema ker nisem na tekočem z trendi - Kaj naj oblečem?

A morem bit old skul metalsko oblečen (kožna jakna, oprijete kavbojke, bele puma), al dark metal al kaki gotik z pobarvano faco la kam za vraga naj sploh te ramštajne dam? mislim da nebom totalno mimo tam z kako NES trenirko (nimam dnara za nike)? a sem lahko v kavbojkah pa bundi? mislim ker nebi rad da sem me sramujete če bom zraven vas stal!

ti samo obleči havajsko srajco in safari hlače, pa bo :)

Edino teva sandale doma pusti tokrat, pa isuske, pa japanke, pa pridi v espadrilah :P

jaz bom meu pa irharce pa belo srajco z nabranimi rokavi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa...že če si jo samo umiješ ne moreš kaj dost falit. :D :D :D :devil:

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmmmmmmmmmmmmmm :oops:  :love1:  :love1:

se vidi, da me še ni spoznal

bokvasnimarad pa saj se ne gremo fukat, če gremo pit pa z odra se metat pa :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bokvasnimarad pa saj se ne gremo fukat, če gremo pit pa z odra se metat pa  :headbang:

you wish :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

and ass and tits.

ej komaj čakam jutri da vso kozlanje , ki ga ni mogel požret bruhalnik, ven spustim (pa ne po vas v Žogi :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!