Skoči na vsebino

RAMMSTEIN


igi

Priporočene objave

..hm...na poseben stil pa nisem računal....jemam prej neko predavanje - pa pole poslovni sestanek - pa pole pozno poslovno kosilo - pa morem še pred koncertom do žoge uletet :hmm: ...bo zgleda kravata dol letela, pa črna obleka tud ni tko napačna, u gužvi itak ni važno - :hmm: za čeveljce sem pa dost dinarčkov dal :hmm: - nč kot vrečko za sabo in preobut u teniske :grim ....

...

.

:cry:

..

...kva jemajo eni probleme....

..

.. :hmm: kokr je blo že rečeno - otroc... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa slišal da je v dvorani potem nemarno vroče ... na koncertu Anastacie so bili menda eni v kratkih rokavih ... če je to res, je že pulover hudo neugodna zadeva.

Znanka mi je rekla da je bolje na začetku (se pravi zunaj) mal zmrzovat ker ti je potem gotovo vroče :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK zdaj pa resna dilema ker nisem na tekočem z trendi - Kaj naj oblečem?

A morem bit old skul metalsko oblečen (kožna jakna, oprijete kavbojke, bele puma), al dark metal al kaki gotik z pobarvano faco la kam za vraga naj sploh te ramštajne dam? mislim da nebom totalno mimo tam z kako NES trenirko (nimam dnara za nike)? a sem lahko v kavbojkah pa bundi? mislim ker nebi rad da sem me sramujete če bom zraven vas stal!

obleči se tako kot se vsak dan oblečeš, če ne greš ravno k maši. Samo ne hodit s kakšnimi leopard pajkicami :eek: :fredy: . Kavbojke in bunda je ok. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@hotschko: bunda? Dajmo mi tole glede bund razčistit ... menda da notri ni prostora kjer bi garderobo odložil. Tako da imaš na sebi v čemer si prišel ... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma Cyc ti si pa res en Pendeho (išči pendejo v španskem slovarju) :angry2: ... a je mogoče poletje, da lahko prideš v majčki in kratkih hlačah. Pervy sprašuje o Stylingu in ne o garderobi, kjer vse to odložiš.

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole je dejansko resno vprašanje kaj obleč za na koncert?

U tri mile materne...

A ste resni?

Cyc - v kratkih rokavih? Ne se jebat...pol že ni mogel bit ne vem kako kul koncert, da se niso čist slekli...hehehe...z Ančko vred. Do me bitch.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe :D

Jah no, če pomisliš da je vsak za 100W je pol morda res relativno vroče ... čeprav se kratki rokavi tudi meni zdijo močno pretirani. ;)

Napisal sem itak kar je povedala znanka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O:-) ..kaj če bi eden od vas pršu s kombičem in pred vhodom lepo pobral tele naše bunde,jakne,reklce,kape,rokavice,čelade in vse kar nebodigatreba bi bilo v dvorani in po koncertu spet lepo pršu pred vhod in mi bi tole lepo spet nazaj navrgli na sebe.....glede na to da smo dobra klapa - pa ja bo kdo kej naredu za klapo :whistle: .....

res ne bi rad da bi se moja spremljevalka začela slačiti....ker pole je brezveze da hodim u prestolnico O:-)

..

..

..lozinka = geslo..

..še zmeraj mi ni jasno kako izgledate......kako se bomo dobili na piru :hmm: ....

...uletu bom u žogu in zarju naj gredo vsi motoristi u k...c - tist k me pokne je naš :kva2: - pa še za pivo mi more dat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne ... ampak vzamem z rezervo, ampak upostevam to pri debati o bundah ... kaka vmesna stvar po mojem. Ma koji k*, kar bo pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa slišal da je v dvorani potem nemarno vroče ... na koncertu Anastacie so bili menda eni v kratkih rokavih ... če je to res, je že pulover hudo neugodna zadeva.

Znanka mi je rekla da je bolje na začetku (se pravi zunaj) mal zmrzovat ker ti je potem gotovo vroče  :?

tut če ohladijo dvorano in njeno vsebino na -50 stopinj, verjemi, da v razgreti množici, telo ob telesu, usta ob ustih, rit ob riti, ne bo hladno... če boš v bundi, se boš skuhal... razen, če boš stal čisto zadaj, 10 metrov za vsemi, tam pa bi znalo zebsti...

v prvi vrsti pa običajno priporočajo t-shirt in kak ne preveč fancy, a trpežne čavlje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste vsa družba tako kul kot ste ponavadi, mate zaradi mene lahko oblečeno tudi tirolsko narodno nošo :grim

Cyc a greš ti tut na koncert? Ne greš? Shut the fuck up, then!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste vsa družba tako kul kot ste ponavadi, mate zaradi mene lahko oblečeno tudi tirolsko narodno nošo  :grim

Cyc a greš ti tut na koncert? Ne greš? Shut the fuck up, then!

valjda da gre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc a greš ti tut na koncert? Ne greš? Shut the fuck up, then!

Iz česa:

1) sklepaš

2) se ti zdi da lahko sklepaš

Kakorkoli, sklepaš narobe. <_<

Go, suck a brick :grim

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz česa:

1) sklepaš

2) se ti zdi da lahko sklepaš

Kakorkoli, sklepaš narobe.  <_<

Go, suck a brick  :grim

On any ordinary day I would say: Kiss my ass.

In your case I'll say: Slip my butt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Why don't you go outside and play hide-and-go-fuck-yourself?

hehehe...radi se imejmo...bolj al manj...

ah jebiga.

fuck yourself.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh sej niti ne vem kaj naj vam recem. Ce se ze ne marate med seboj a se morate se j**** v glavo. Pa ni vazn kdo je zacel sej ste vsi odrasli. Jutri ce se vidimo (in se ne maramo) gremo pac naprej a je sploh vredno cas in trud zapravljat?

Obeste se na ta post kokr cte (saj nekateri sam to pocnete - pa to ne leti na nikogar osebno da se morda ne bi kdo notr prepoznal), vem tudi jaz vcasih ravno nism mela "pametnih" sej v zadne case (kokr sm sploh pisala tudi ne) pa kaj. Smo ljudje.

Uzivite se preostanek vecera, pa jutri na koncertu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huf - Anubis je, kolk vem srečen

- Symčija smo tud spakiral ... (pa še žameten sedež je dobu)

Bubi bo zraven mene, KUrbi pa tud ... mislim, da smo kompletni ... :grim

ich bin böse und ich komme... :devil:

sam v vednost ... :naughty:

:whistle:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obeste se na ta post kokr cte (saj nekateri sam to pocnete - pa to ne leti na nikogar osebno da se morda ne bi kdo notr prepoznal), vem tudi jaz vcasih ravno nism mela "pametnih" sej v zadne case (kokr sm sploh pisala tudi ne) pa kaj.

Prepričana sem, da se nihče, prav nihče ne bo obesu na tvoj post :yes:

( :devil: )

p.s.

Mustang in vsi ( zakaj že :hmm: - :) ) (Pa Pupa tut) - imejte se skrajno :yea1:

Ko bom pakirala še zadnjo smučko na streho, bom mislila na vas :wub: :blush: :004 :)

Pa na Pervy-ja vahtajte, zadnje čase je še bolj poskočen ( :kva2: ) kot ponavadi.. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh sej niti ne vem kaj naj vam recem. Ce se ze ne marate med seboj a se morate se j**** v glavo. Pa ni vazn kdo je zacel sej ste vsi odrasli. Jutri ce se vidimo (in se ne maramo) gremo pac naprej a je sploh vredno cas in trud zapravljat?

Obeste se na ta post kokr cte (saj nekateri sam to pocnete - pa to ne leti na nikogar osebno da se morda ne bi kdo notr prepoznal), vem tudi jaz vcasih ravno nism mela "pametnih" sej v zadne case (kokr sm sploh pisala tudi ne) pa kaj. Smo ljudje.

Uzivite se preostanek vecera, pa jutri na koncertu

Why don't you go outside and play hide-and-go-fuck-yourself?

ok drugače.

Shut the fuck up, you little bitch!

še mal drugač.

Why don't you just....fuck off?

Hehehe...moj predlog - stopi meter nazaj od kompjutra in poglej vso to harmonijo v kateri odmevajo odnosi znotraj Motodicka. Ti je neznana? Verjamem.

V dandanašnjem svetu ni prav nič nenavadnega, če ob pivu ali dveh tako malo za intermezzo navržeš kolegu - malo se jebi kreten in še en pir naroči... In samo potem naveličano skomigneš z rameni ter navržeš, da to nisi bil ti ampak tvoj alter ego...

Ali pa lepo poveš - dej spizdi s takimi... Pa nadaljuješ kako lepo je bilo, ko si v nedeljo dobil Kristusovo telo v gobec s strani farnega dušnega pastirja.

Je pa tui druga možnost - si gledala Fight Club? Preden greš na pivo se dodbra premikastiš z dobrim kolegom, nato pa se ga gresta nagonit.

Pomojem je problem samo v tem, da te Cyc-san še ni uspel do konca vzgojit. Čeprav najbrš zagovarjaš floskulo, da človeka ne smeš spreminjat, da ga ne smeš oblikovat po vzorcih, ki so tebi všeč - ampak v tri p.m. kaj pa boš potem počel? Seksat se pa tudi meni ne da cel dan. Včasih je treba jest in vmes lahko zganjaš vzgojo. Razen če preveč prakticiraš spolno udejstvovanje v najrazličnejših praksah in ti potem malce ionosfero možgan zaliva. Baje da je to možno. Michael Douglas je primer za kaj takega. V nekem obdobju je celo stopil ven iz avta in z AK47 naredil štalo...ti mater...

Ne se preveč obremenjevat. Buck dich. Pa bo bolje. Pa uživaj danes na koncertu...se najbrž vidimo, ne? .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!