Skoči na vsebino

A date kirmu za pelat???


ajazbers50

Priporočene objave

Jaz sm letos 21.avgusta kupil NOVO aprilio rs50, lepo sem se fural do 500km pol pa na 1. servis in blokade vn. Takrat mi je šla 85km/h WOW :OK: pa se nasledni dan furam, srečam dva frenda in občudujemo mojo odblokirano aprilio in en mi reče: a mi daš za pelat???. ja ok stari samo v enmu štiklu mi ga nazaj prpel! pa ja ni blema. ......................brrmm 1. ...brrmm 2.brmmm 3. rssssssssssssssskkkkkkkkkk ------->aprilia po asfaltu js znorim un pa cel krvav. Škode je za 200.000SIT če bi menjal vse dele pa dal nove gor. :blink: :(

revež pa še za kruh nima ne da bi meni dal 200000sit!

A se je komu že kej podobnega zgodil???

(priložene so foto od aprili po 17.septembru)

post-5707-1103481452_thumb.jpg

post-5707-1103481498_thumb.jpg

post-5707-1103481545_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh sam tole tezko verjamem da je skode za 200.000 :hmm: .

Ker na slikah je videno da so stranice spraskane pa zmigavc...

Stranice pa to se da zrihtat,ker je frend tudi padu pa je mel veliko vec skode kot ti pa je v 2 dneh vse zrihtu :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te nalepke zamenjaš z drugimi pa je. Vidi se lr da so poravsane le nalepke, tak da ni taškne škode. :D

Drgač pa se motor ne posoja, če že pa tistim ki se znajo pelat al pa imajo denar da ti ga popravi, če ga že vrže :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne bos zarad dveh prask sou stranice menjat! :wacko:

spucat, pokitat, pobrusit, pobarvat, polakirat, nove nalepke, pa gasa naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skutr dam peljat samo fotru, stricu in best frendu. Pa ni šans da me kdo drug prepriča u to... Sej vsi pravjo "dej no se znam furat, če bo kej narobe ti plačam..." My ass... :BUA: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skutr dam peljat samo fotru, stricu in best frendu. Pa ni šans da me kdo drug prepriča u to... Sej vsi pravjo "dej no se znam furat, če bo kej narobe ti plačam..." My ass... 

Jst dam furat sam fotru pa ene 3-em frendom k majo isto motorje pa jim zaupam!

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz dam tistim ko znajo vozit pa tistim ko ce padejo vem da bojo placali skodo, ceprav se je ze to zgodlo nisem vzel denarja ker se mi je zdlo prevec sunjarsko :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mojmu se je en peder prebrnu, pa mi je pol dau kuponcek. Drgac pa ne dam za furat nobenmu :004

..to je sumljivo... :D :D :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah moj frend ni nikol posojov motorja in pol ga en× en prepriča in je pršu nazaj z razbitimi koleni in razbitim žmigovcem pa še plastike so ble čist podrajsane.model mu je oblubu 10k sam jih nikol ni vidu.

drgač pa jst dam za pelat sam tistim k jih dobr poznam, in vem da majo že neki cajta motor.sam nikol ne veš mogoče ti ga pa glih one razbije :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni misleno dobesedno da nima za kruh samo ze kr drug dan mi ni mogo prnest keša drgač pa sma že nekej zrihtala samo še ta tavlka plastika...

ja, 200000SIT ker sm šel v MB tm ko majo srevis pa to pa so rekli da stranska plastika z nalepkami 72k SIT pol pa še stopalka za sopotnika pa auspuh(zadn lonec je cel zrajsan pa itaq bom dal gianellija gor) pa špegl pa še ročico za zadno pa prvo bremzo ko pridejo obe 19000SIT...(20 dni star moped tud nebi dal nekomu ko se ne zna pelat- tip je star 16let pa se fura z motorji že od sedmega klasa in ne da se nebi znal pelat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ,zakaj pa ne ,ce je clovek sposoben obvladat motor mu dam drugace pa tudi pod razno ne.sicer pa morem cloveka dober pozant ,da pelje mojga scoterja .seveda je potem se tukaj obveznost ,ki se jo zadnji cas drzim in to je ,da mora imeti izpit.ce ze do cesar pride ,da vsaj nimam problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst dam samo peljat mojemu the best frendu in pa bratu,bratu pa nekak je nuja ker sem pelal na njegovem frcotu pa je neky slo v qurac pol so pa doma mene obtozil in zdej je obvezno da mu posodim motor :wacko: ,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej tak je prvo jst nebi nikol dau 200k za popravilo tistega kar je na sliki ampak bi zrihtu za maksimalno 25 do 35k z nalepkami vret.

Drugo je pa to da mam zdle enga nrgja k je totalka krazbit pa če mi ga bo prodal ga bom zrihtu pol bom pa mogoč prodau.

Tretje je pa to da motor posojam sam prijatlim ki jih poznam že dolgo pa vem da majo svoje motorje pa da se znajo fajn pelat poleg tega jih pa že zmeri upozorim da mi bojo plačal če jih vrže.sam do sedaj jih še ni pa upam da jih tut ne bo.

Aja pa jst ga tut ne smem razbit kr bi pol mogu sam plačat popravilo. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej tak je prvo jst nebi nikol dau 200k za popravilo tistega kar je na sliki ampak bi zrihtu za maksimalno 25 do 35k z nalepkami vret.

Drugo je pa to da mam zdle enga nrgja k je totalka krazbit pa če mi ga bo prodal ga bom zrihtu pol bom pa mogoč prodau.

Tretje je pa to da motor posojam sam prijatlim ki jih poznam  že dolgo pa vem da majo svoje motorje pa da se znajo fajn pelat poleg tega jih pa že zmeri upozorim da mi bojo plačal če jih vrže.sam do sedaj jih še ni pa upam da jih tut ne bo.

Aja pa jst ga tut ne smem razbit kr bi pol mogu sam plačat popravilo. :BUA:

kk ga naj zrihtam za 30k če pa ne vem kje bi dobil nalepke tak poceni! meni pa so na ptuju na aprilia servisu rekli, da se sploh ne da dobit nalepk vsake posebaj razen v extremnih primerih ko slučajno kaj razpakirajo, tak da bi nalepke za moj moped prišle (tak mi je serviser seštel) 85000 SIT + delo pa še vse poleg!!! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk ga naj zrihtam za 30k če pa ne vem kje bi dobil nalepke tak poceni! meni pa so na ptuju na aprilia servisu rekli, da se sploh ne da dobit nalepk vsake posebaj razen v extremnih primerih ko slučajno kaj razpakirajo, tak da bi nalepke za moj moped prišle (tak mi je serviser seštel) 85000 SIT + delo pa še vse poleg!!! :?

Sej se dobi "aftermarket" varianto nalepk ki so par 10€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk ga naj zrihtam za 30k če pa ne vem kje bi dobil nalepke tak poceni! meni pa so na ptuju na aprilia servisu rekli, da se sploh ne da dobit nalepk vsake posebaj razen v extremnih primerih ko slučajno kaj razpakirajo, tak da bi nalepke za moj moped prišle (tak mi je serviser seštel) 85000 SIT + delo pa še vse poleg!!! :?

Glej sej se dajo dobit neoriginalne nalepke k so iste kot te ko jih maš gor pa še cenejše so.Plastike daš ličarju ti jih popravi avspuh si tak reku da ga boš menou žmigovce pa tut ene druge kupiš pa je to to (pa še lepši so lahk kot te ki jih maš gor)Tisto tačko za bremzo pa lahka novo kupiš al pa jo daš zašvasat.Use se da zrihtat pocen sam pamet mores uporabit pa gre use kot po maslu.

Pa še to ko si umenu 200,000 sit za popravilo.

Glej mene bi popravilo nrg ja stalo več kot 250k sam kr se da dobit cenejše dele pa sam lahka kej nardiš ga bom zrihtu namesto za 250k za maksimalno 100k

Pa ga pol lahka prodam za 300k pa bo motor kot nov.

Aja letnik je pa 2004 zato bi lahka domu tulk zan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!