Skoči na vsebino

A date kirmu za pelat???


ajazbers50

Priporočene objave

alo takko je ta tvoj počohan mam jaz isto samo da za razliko sem ga sam skup zložo nalepke so res drage sam kaj pa boš porpravljal te male praske jaz sem zamenjal žmigavec ( orginal 2500 sit) tačko pa sem si dal z codvajem zravnat nato pa šrauf prek pa tisto malo gumico not pa vse skup zašvasal ni razlike

praske pa dobro spuliraj druga nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjal sem že ročici za bremze(8500+7000SIT), tudi žmigavec(2500), samo še plastike. Ja sej če bi ga jaz razbil se tudi nebi sekiral samo se ne bom zarad enga ko mi ga je za brezveze razbil okoli z razbitim fural! :angry:

Napisal sem, da stane popravilo 200k sit če bi menjal vse platike!!! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, ja, točno to se mi je zgodlo, zato pa tak nerad posojam. Ko sem mel še Aeroxa sem ga enemu sošolcu kdaj pa kdaj posodo, da ga je peljal tankat (hehe, na njegove stroške seveda). In ded se je res vedno lepo vozo, zato sem mu popolnoma zaupal. Potem pa je enkrat en drugi sošolec proso, da mu ga posodim za okoli šole, da vidi kak se to pelje (oz. da nam malo pokaže, kak je treba stvar krotit - hehe 50ccm). In se vsede gor, najprej skoraj ni uspel zvozit ovinka in je malo po grmovju zapeljal, potem pa gas po ozki asvaltni potki, nakar ga je iz neznanega razloga zaneslo na travo, kjer je še bolj obrnil gas in se skupaj s skuterjem odneso. Zraven so eni igrali fuzbal in ko so gledalci to sceno vidli, so kar val nardili :lol1: Mi smo pa crkavali od smeha (celo jaz, čeprav je bil moj skuter). Še dobro, da se je to zgodilo pri zelo mali hitrosti (cca 15km/h ali celo manj) in škode ni bilo velike. Poravnal mi je zlomljeno ogledalo in počohano spodnjo plastiko, kar ga je vse skupaj stalo cca 5000sit z nalepkami vred. Ah, ta Yamaha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi jaz kupil yamaho tzr tk ko sm jo najprej mislo... bi zdej plačal za popravilo 1/3 tega ko bom zdej... samo aprilia je pa aprilia :OK: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a ni Yamaha malce lepsa od Aprilie ce gledamo se malo po izgledu in se cenejse dele ima kot Aprilia...

okus je popolnoma subjektiven. nekomu je TZRa (priznam, 50ka je tudi meni lepsa, kar pa ne velja za 125ko) lepsa, dele ima cenejse, ima pa popolnoma drugacen imidž, pa vozne lastnosti, dobavljivost originalnih in/ali aftermarket delov, itd... ...pri nakupu si pac bolj pozoren na stvari, ki ti vec pomenijo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dam za pelat totim kaj jih poznam pa upam da mi ga neboj na "asvalt-tuning" pelali.

Sicer pa naj vozi kdo ma za benz :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okus je popolnoma subjektiven. nekomu je TZRa (priznam, 50ka je tudi meni lepsa, kar pa ne velja za 125ko) lepsa, dele ima cenejse, ima pa popolnoma drugacen imidž, pa vozne lastnosti, dobavljivost originalnih in/ali aftermarket delov, itd... ...pri nakupu si pac bolj pozoren na stvari, ki ti vec pomenijo. .)

a ti ne znas druzga kot se zapeljat na pooblascen servis kjer te bo serviser za ze tako drage dele za aprilio se mal ceno gor naviv?

dj mal se pozanimej pa bos lahko vse skp za tretino teh tvojih 200k zrihtov ....ze ta 8000+7000 sit za rocke se men :blink: zdi...sam ne vem ka ta sestevk pomen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja imate prav aprilia ima res svinjsko drage dele :kva2: je pa res da je rs 125 največji high tech v svojem razredu. japončki se lahko pridejo učit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti ne znas druzga kot se zapeljat na pooblascen servis kjer te bo serviser za ze tako drage dele za aprilio se mal ceno gor naviv?

dj mal se pozanimej pa bos lahko vse skp za tretino teh tvojih 200k zrihtov ....ze ta 8000+7000 sit za rocke se men :blink:  zdi...sam ne vem ka ta sestevk pomen?

ammm, zakaj je moj post tu zraven? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja imate prav aprilia ima res svinjsko drage dele  :kva2:  je pa res da je rs 125 največji high tech v svojem razredu. japončki se lahko pridejo učit.

Japončki še zmeri RULZ. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fant, upam d si se naučil zdaj, da se motorja ne posoja, pa je magar to najbolši kolega.

Drgač, če imaš problem z nalepkam, jih poišči na netu, oblikoj v Corelu pol jih pa nes nekam, kjer izrezujejo nalepke, pa ti bodo za zlo manjši denar naredl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj motor je šibal edino pod mojo ritjo dozdej, pa sulica ga je pelju za ne več kukr 10km, k pol so ga hrbet in zapestje bolela :D motor je tvoj, če se če še kdo vozit nej si ga kupi, pol pa razbiva po mili volji :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fant, upam d si se naučil zdaj, da se motorja ne posoja, pa je magar to najbolši kolega.

Drgač, če imaš problem z nalepkam, jih poišči na netu, oblikoj v Corelu pol jih pa nes nekam, kjer izrezujejo nalepke, pa ti bodo za zlo manjši denar naredl.

zdej se niti noben noče več pelat ker so komej zdej pogruntal kaj se lahko zgodi. pa tudi če bi še kdo reku se bi lahko pod nosom obrisal sploh pa ne, če bom izpuh menjal :OK:

a da bi sam oblikoval nalepke??? niti slučajno ampak bodo to men lepo na servisu porihtal pa nesem računček onemu ko ga je razbil :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da bi sam oblikoval nalepke??? niti slučajno ampak bodo to men lepo na servisu porihtal pa nesem računček onemu ko ga je razbil :unsure:

to ti je beseda... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem dal parim za furat, med druhim enmu frendu ko je tut on men dal, ko se js nism mel skuta, pa se enmu drugemu. drgac pa zlo nerad posojam, ker je kuj loh kaka pizdarija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dam ce vem da se nebo razletel kje,ker poznam par primerov ko so dali za pelat in se zdaj niso dobli skode povrnjene :cry: :BUA: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še kaj zracen dodaj na račun,nekaj noviga,naj plača :naughty:  :naughty:

gialnellija pa 70ccm kit pa frgazer pa še bi se našlo:D :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!