Skoči na vsebino

A date kirmu za pelat???


ajazbers50

Priporočene objave

En moj kolega je dau za pelat enmu on je pa policiji bežal z motorjem pol je pa na pločnik zapelu pa ga je vrgl pa mu je razsu obe felgi pa še plastike so mu use popokale pa use je blo porajsam pol pa nevem če mu je kej dnarja dau sam mnde neki malga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam sicer moj scoot v naši hiši(na drugem koncu slovenije :blink: -ker še nimam izpita). Vendar sem se odločila da ga bom posodila za peljat samo fotru, pa starejšemu bratu, pa še enemu starejšemu bratu. Za enga pa še ne vem. Verjetn ne LoL. Sam unmu taprvmu pa morm, kr mi je denar posodu. :eek:

Pazite svoje motorje!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em ja.. dal enmu dobremu frendu ko mu zaupam... pa ene parim tko k so tud men dal..

edin enkt sm dau pa punci, da je skocila nekaj domov iskat al kko.. kao nic narobe.. nasledni dan pa vidim porajsane plastike za blatnikom, rob prve plastike, obslesane vilce itd..

ni mi povedala... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Jaz dam samo najbolšem kolegu za pelat ker pač skup sestavljamo scoote pa on meni njegovega tudi da! Drugače pa sem v skutera dooosti preveč vložil da bi kar dal vsakem za peljat! Edino enkrat se mi je foter peljal ko sem mel sveže predelanega pa sem skor brez klučev ostal ker je foter mislil da še mi vedno 50 gre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst dam za pelat samo tistim za katere vem, da znajo motor vozit. Enkrat se mi je zgodilo, da sem enmu reku da mu ne dam, pa se je tip kr gor usedu in se odpeljal. Sicer vem kdo je pa kje živi ampak ...... :blink: WTF kako se je lahko kr odpelu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kak problem je dat za pelet prjatlom po kakem paringu :whistle:

Ni hotel verjet da mu ne daš za pelet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LoL :lol1: Tisto glede ženske se strinjam. Pa če bi se šlo že za kakšen večji motor tudi

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LoL :lol1: Tisto glede ženske se strinjam. Pa če bi se šlo že za kakšen večji motor tudi

Ja, večji motor je drugače, ampak skuter pa lahko vsak burek pelje in ne vidm problema posoje, razn če veš da je on k se hoče pelet totalno nesposobn... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mojo tzrko ne dam nobenmu za vozt... še fotr če mi kdaj reče mu najraj neb dau... :P je preveč vredna d bi se drugi z njo vozil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuter, APN 6, večji motorji, manjši motorji.... ni važno.... Motorja se ne posoja !! Kaj recimo če nekomu posodiš motor in se slučajno nekaj zgodi ??? Ne vem če bi lahko kar mirno živel naprej s tem kot da ni bilo nič.... Torej, kdo se hoče vozit, naj si kupi motor in sam ogvorarja zase...... tako je moje mnenje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuter, APN 6, večji motorji, manjši motorji.... ni važno.... Motorja se ne posoja !! Kaj recimo če nekomu posodiš motor in se slučajno nekaj zgodi ??? Ne vem če bi lahko kar mirno živel naprej s tem kot da ni bilo nič.... Torej, kdo se hoče vozit, naj si kupi motor in sam ogvorarja zase...... tako je moje mnenje

Js se tud pod to izjavo podpišem....

Pa po tem načelu (ste ga tak še napisal) Punc pa motorjev se ne posoja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z zgornjo izjavo .) sam tut učasih posodim motor kr pač niam srca da ga neb dal enmu ko se že skor slini zraun ko prosi za motor . je pa res da me je dokler motorja ne dobim kr mal strah ka bo . če ga posodim ga posodim tistem ko ve ka je motor in se zna vozit z motorji al pa tistem ko sm ga jst naučil vozit z motorjem .

MATIC sam gilero pa upam da useen dobim en krogec :OK:

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, js posodim tud usaki lepi punčki :) En + več an :) Po parkirišču seveda, ker je zadnjič en frend takisto dal eni za pelat, on pa zadi, pa sta ovink komi zvozla z 90 (števc seveda) :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, js posodim tud usaki lepi punčki :) En + več an :) Po parkirišču seveda, ker je zadnjič en frend takisto dal eni za pelat, on pa zadi, pa sta ovink komi zvozla z 90 (števc seveda) :nono:

Ta "lepa punčka" zna narest totalko pa čeprav se pelje samo po parkirišču :D jst podpiram izjavo "motorja in ženske se ne posoja" in to je čist prov, ker nwm ka bi blo z mano k bi se mi frend razbu k me je še prej slinasto nagovarjov de bi se šou pelat češ sej jst znam pelat se mi ne more kej zgodit.

Bi se vi dobr počutl k bi meu punco pa bi jo zdravn še 10 drugih obdelval! vrjetno da ne, pr men je tko z motorjam.

lp

Popravljeno . Popravil bugi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorja ne ženski posojat bi se dalo ven izpeljat iz tega pregovora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor nikoli, dam prej žensko, motor vsaj ne zataji ko ni treba :blink:

Ajde no, ne morš bit tak :D (čeprav je včas res) :BUA: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MATIC sam gilero pa upam da useen dobim en krogec

Midva se boma že zmenla .)

Drugač pa mene niti ne skrbi tak fejst za motor, ker sm tud rablemga kupu, in tud se najde kaka praska,...

Večji problem je če si gdo kej nardi s tvojim motorjom, pa po možnosti da še ispita nima,...

Pazte na sebe pa vaš motor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!