Skoči na vsebino

A date kirmu za pelat???


ajazbers50

Priporočene objave

za pelat dam tistemu, za katerega vem če bo povzročil najmajnšo škodo in mi le to lahko tudi vrnil oz odplačal

seveda pa tudi odvisno kak se on vozi ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) hmm, vidim da nekateri še vedno kar tvegate s posojanjem motorja.

Tukaj ne gre za to da bi ti ga kdo razbil in ne plačal, al pa da ne zna vozit in podobno... Gre za moralni nauk, če se slučajno (bok ne daj) tisti osebi nekaj naredi, ki ji posodiš motor :? Posodiš motor recimo prijatelju, pa pade in se hudo poškoduje... hmmm, ne vem... meni ne bi bilo vseeno, zato raje motor vozim sam in odgovarjam sam zase... Še peljem koga zadaj zelo poredko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj motoristični kolega ima za fehtarje pripravljen zanimiv odgovor:

"kar vozim, to fu*am!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj motor je parkrat peljal moj brat in 2 krat fotr. Drugače pa strogo ne posojam. Jeba, rajš jaz nekomu pogasim iskrico v očeh, kot pa da moj motor pogasi njegov lajf. Poleg tega se pa najde full foušljivcev, ki hočejo sprobat motor/avto sam zato, da (se izmišljajo) te pol pred drugim pluvajo kak nikakav motor/avto maš, pa da nikamor ne gre in da je ceu razmajan.... Zato raje vozim motor strogo le jaz in odgovarjam le sam sebi.

ihavespoken

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj motoristični kolega ima za fehtarje pripravljen zanimiv odgovor:

"kar vozim, to fu*am!"

Dober odgovor :OK: :OK: .... za probat :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj motoristični kolega ima za fehtarje pripravljen zanimiv odgovor:

"kar vozim, to fu*am!"

pravilno se glasi: Tisto, ki vozim, to fu*am! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no tut men se je "končno" zgodilu tu...

enmu tamalmu dam d se usede gor... in kaj... iz mesta mi fukne motor po tleh... hwala bogu d mu nism dau za zapelat...

no uglaunm zdej je ena stran spraskana... ne tok zlo....ampak dost d bo fotr popizdu...

in zdej me zanima če se da to iz kšno pasto za to al newem kaj majo...amm...d bi jst to sm iz tistim mau...

al je treba it tisto zdej štrihat?

mam pa yamaho tzr...

če bom lahku bom probu še sliko dt gor...

ZATO NIKOLI NE DAJAJTE MOTORJA NIKOMUR!!!

ajd fsm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enmu tamalmu dam d se usede gor... in kaj... iz mesta mi fukne motor po tleh...

Kak se mu je pa to zgodilo? A ni doovlj močan al kaj, da mi je ušel iz rok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S polir pasto bodo šle tiste manjše praskice stran. Barvat pa ne dajat, ker je škoda denarja samo za par praskic. Pa če bi dajal je bolje da daš obe strani barvat, ker nikoli ne veš če bo povsem zadel barvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam če dam obe strani barvat pol bi me to pršlo draži ko če bi novo plastiko nabau...k bi mogu še use nalepke kupt pol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq da posodim motor. Pa posodu bi ga kolegu, k ga dobr poznam in mu zaupam, tudi motor za na dopust. Ni panike.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

posodu sm komu, ki motor zna pelat, čeprov to ni garancija da se ne bo razbil...... drgač pa mi je prva stran te teme dala za mislit. <_< tko da ne vem če bom še komu posodu...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste kero svetovno sm dons slišu?

No sva bla jaz pa en prjatu Miha pri še enmu prjatlu Klemnu doma. No in začne Miha nabijat Klemnovi matki o motorjih. Pa ona reče Mihatu, da ne boš dal Klemnu kdaj za peljat motorja!!! Pa jaz rečem: "Ah zakaj pa ne, malo po avtocesti" prec je ratala vsa zelena :lol: :lol: :lol: Pol mi pa reče: "Če bi mu dal za peljat pa če se mu kaj zgodi, te ztožim za celo hišo in ti nebi dala nikoli miru". Fak sm si mislu, teb pa ni čist vse jasn...

V takem primeru bi kvečjemu jaz lahko kaj iztožu (pa kaj takega nikol nebi šu delat) ne pa ona mene...

Fak keri pacienti so na tem svetu... :wacko: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste kero svetovno sm dons slišu?

No sva bla jaz pa en prjatu Miha pri še enmu prjatlu Klemnu doma. No in začne Miha nabijat Klemnovi matki o motorjih. Pa ona reče Mihatu, da ne boš dal Klemnu kdaj za peljat motorja!!! Pa jaz rečem: "Ah zakaj pa ne, malo po avtocesti" prec je ratala vsa zelena :lol: :lol: :lol: Pol mi pa reče: "Če bi mu dal za peljat pa če se mu kaj zgodi, te ztožim za celo hišo in ti nebi dala nikoli miru". Fak sm si mislu, teb pa ni čist vse jasn...

V takem primeru bi kvečjemu jaz lahko kaj iztožu (pa kaj takega nikol nebi šu delat) ne pa ona mene...

Fak keri pacienti so na tem svetu... :wacko: :wacko: :wacko:

Čak...kwa je tle zdj svetovnega? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nehite že s tem ženske pa motorja se ne posoja. :closedeyes: najbl debilna fora kar se jih da slišat, kako lah svoj motor primerjaš z žensko <_< uglaunm.. do zdej sm skos posoju motor tud za en tedn, med tem k sm šou jst na morje in je blo use uredu. Posojam pa sam dobrim prjatlom, pa še to sam unim k vem da bo po pameti pelu ne pa gonu k budala .) se je pa že zgodil, da mi ga kolega poprasku, nismo kšne drame delal, se zgodi, nam zdej umru zarad par prask na motorju. Motor mam za to da ga rabm/uporablam in enkrat bo zihr kšna praska gor :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nehite že s tem ženske pa motorja se ne posoja. :closedeyes: najbl debilna fora kar se jih da slišat, kako lah svoj motor primerjaš z žensko <_< uglaunm.. do zdej sm skos posoju motor tud za en tedn, med tem k sm šou jst na morje in je blo use uredu. Posojam pa sam dobrim prjatlom, pa še to sam unim k vem da bo po pameti pelu ne pa gonu k budala .) se je pa že zgodil, da mi ga kolega poprasku, nismo kšne drame delal, se zgodi, nam zdej umru zarad par prask na motorju. Motor mam za to da ga rabm/uporablam in enkrat bo zihr kšna praska gor :unsure:

paz da nau kej res <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

paz da nau kej res <_<

mal se umir k maš res same bolane. Ma ni dveh postou, da nebi bluzu pa nabiju tja u tri pizde matrne.

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ka je v tej izjavi bedastga??? <_<

A ti posojaš punco? Pač takrat ko je ti ne rabiš :slap:

Pametni pa tud motorja ne posojamo! sej ne rečem mal za po parkirplacu,...Sam za po cesti, al pa celo za en tedn :doze: fora niti ni za praske,...ka boš pa naredu če se tistmu kej naredi :? Kulk je že blo takih primirov, čeprav na teških motorjih, ko so posodl komu motor, ta pa, ker je meu glih priložnost ga spropat, je nateru pa se ubiu. 50ccm motorji letijo pa skor vsi okol 80, če ne več in tud na takem motorju lahka pride do poškodb!

Delite kar hočte..to je sam moje mnenje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!