Skoči na vsebino

A date kirmu za pelat???


ajazbers50

Priporočene objave

Punca ni kar neka materialna dobrina kot motor. Nisem pa rekl da punce pa bom posojal, sploh pa tud če jas kdaj katero peljem peljem kar se da počas in pravilno, ker nočem da se njej kaj naredi, enake velja za ostale sopotnike. Glede posoje pa je tako. Nevem no, pač vsi razmišljamo drugače,, seveda bi vsi sebe obtožili ko bi se nekdo razbil na tvojem motorju, ampak pač.. js ga posodim, sem zgleda optimist, je pa res da samo tistim ki imajo izpit, jih osebno poznam (dobri prijatelji).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor posodim samo fotru. Ostalim pa ne, zaradi slabih izkušenj in zato, ker nimajo denarja v primeru karambola. Ja, motijo me že praske, ker nočem imeti nekega razštelanega motorja, kot da bi ga Madžari dobili v roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejšni tedn sm posodu enmu bosancu k sm ga prvič vidu in sm mu ga mogu posodt in ga je razbou! motor je čist razbit(samo prastike so odrajsane) on ma pa zlomljeno čeljust!

pa me zanima če kdo ve kje bi lahko jest tega skuterja prodau pa za kok denarja

motor je Piaggio Typhoon letnik 2002

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1: zakaj si mu ga MOGU posodt :?

2: zakaj v drugih temah govoriš da je z njim padla sestrična :lol1:

3: zakaj je zate motor čist razbit, če ima samo plastike odrajsane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal se umir k maš res same bolane. Ma ni dveh postou, da nebi bluzu pa nabiju tja u tri pizde matrne.

paz da nau kej res

prejšni tedn sm posodu enmu bosancu k sm ga prvič vidu in sm mu ga mogu posodt in ga je razbou! motor je čist razbit(samo prastike so odrajsane) on ma pa zlomljeno čeljust!

pa me zanima če kdo ve kje bi lahko jest tega skuterja prodau pa za kok denarja

motor je Piaggio Typhoon letnik 2002

men se je isto zgodil!!!!!! sam da sm lahko popravu plastike pa se 70k mi je dou +. fer bosanac...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2: zakaj v drugih temah govoriš da je z njim padla sestrična :lol1:

MOTOR je bil od sestrične in je padla z njem potem se ni upala več z njem furat in ga je prodala meni jest sm pa pol dav njemu pelat je pa še on padu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sve se vrača sve se plača-------->mišljeno za bosanca :P

sam kurc k ovink majster ne bo imel nč od tega :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor dam za pelat sam enmu frendu. zato ker je on tud men posojal ko nisem imel ne izpita in ne motorja. tak da mu dam tej pe tej za pelat. nikol pa ne bi dal enmu ki ga ne poznam al pa da nima izpita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

motor dam za pelat sam enmu frendu. zato ker je on tud men posojal ko nisem imel ne izpita in ne motorja. tak da mu dam tej pe tej za pelat. nikol pa ne bi dal enmu ki ga ne poznam al pa da nima izpita.

kaj ma pa tuki izpiz veze! jest sm pomojem predn nism mel izpita lepši vozu k zdej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač tako razmipšljanje, da če ima izpit, pol more vsaj poznat cestno predmetne predpise in zna obvladovat motor. Kao :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelatniki so lahko :

-faža (father-goldenmember)

-bratranec (ma bws spy l. 97)

-friend (ma kolo Jeepa :D )

-friend (SF 1 pa izpit za 125)

-friend (cbr)

-načeloma vsakemu ki ima izpit in ki ga poznam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm daw usakemu ma od zej naprej bom daw samo bližnjim pa fullll dobrim frendom :closedeyes:

Popravljeno . Popravil fiftyč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdaj sem imel Mini Enduro cross motor. Niti tega ne dam nobenemu razen atiju, in še to se ne vozi oz. se je peljal samo 1x. Vglavnem vsi ki sedaj vejo da dobim skuterja vsi gnjavijo daj pelji se z mojim itd. Ampak jaz pravim tko.. Z nobenim se nism vozu in noben se z mojim nebo. Tko da me boli kurac pa naj zamerjo kokr čejo.. :blink: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nema trte mrte ! Motor je moj, sam sem zbral denar za njega, sam se bom tudi vozu.

In vedu da sem se samo jaz vozu na njuemu !

Če bo šlo kaj v remengo bom vedu da sem jaz kriv, tako bom mirno spal !

Ko bo oče naredu izpit ga bom kakšenkrat dobil oz. ga bom jaz prevažal je reku še boljše ko ga je strah njega.

To je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tud zamenam motor za motor, al pa kakem frendi k vem da zna vozt (in da bo mirku na njega), ni mi pa važn če ma izpit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelatniki so lahko :

-faža (father-goldenmember)

-bratranec (ma bws spy l. 97)

-friend (ma kolo Jeepa :D )

-friend (SF 1 pa izpit za 125)

-friend (cbr)

-načeloma vsakemu ki ima izpit in ki ga poznam

Kaj pa meni boš dal? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje zapomnite si ! ! !

Ženske in motorja se ne posoja

Daj posodi mi svoj scooter za 1 ali 2 kroga

Ka bi naredil če bi ti frend rekel Daj posodi mi svojo punco za 1 ali 2 sexa

Ta trditev ne velja če nimate radi ne Punce Ne Motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera huda primerjava..res svaka ti čast :blush:

dobr da zdej vem da je motor isto k pička..da se jo jebe, zalizuje, itd. :blush: zakon ste momci sam take treba še naprej izjavlat O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mudel sej pravm..valda..kako da nism že prej pomislu da je motor isto k pičoka :blush: k je RES prou uno..ISTO..jebote sam kako da nism prej upazu tega :slap: valda u auspuh ga turaš, disk mal poližš...ma jebote isto je noooo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!