Skoči na vsebino

pisma Božičku / dedku Mrazu - kaj si želite


Broj Jedan

Priporočene objave

napišite vse svoje želje za naslednje leto - mogoče jih bo dedek na fotki upošteval

:)

kar se mene tiče sebi in vam želim

čimveč

:lol1:

:wub: :wub:

:004

:010

:beer2:

:love1:

in jasno vsakmu eno

1.000.000.000.000 €

pa čimmanj

:cry:

:SS

:fight2:

:devil:

:fight1:

v novem letu 2005

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Dedek Mraz!

J... mater ce mi ne bos uresnico teh dveh skromnih zelja za leto 2005 :fight2:

1. Sluzbo :huh:

2. Zdravja in ljubezni

Vec pa ne rabim...pa glej da ne bos spet zajebal :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, stari (pardon, gospod bozicek), kot prvo bi mel Hondo CBR 1000 RR Fireblade (zadnje generacije, sevgeda), mat crne barve, akrapovica, enih 10 kompletov gum (lahko pa 20, mam dost placa doma), spredaj mi vrzi nor xenon conversion kit, mini LED blinkerje gor nazufaj, ogledala dol skini (pa tak da se ne bo vidlo da so bli gor - lahk das kr cel oklep iz karbona, pa pol svetilne naprave vgradis), pa pod auspuh eno kamero, pa na armaturko (ki naj bo od YZF R1 '04 - kurc, lepsa je... ) montiraj en LCD, na katerem bo mogoce gledat tud DivX-e (aja, sem omenil vgrajen comp? ene 3 gigaherce + 1giga rama pa 400 giga diskovja bo cist dost, pa seveda kamera vgrajena v prednji del, da bomo lahk getaway snemal, mwahaha! :devil:), pa seveda da ne omenim se oznak na armaturki - na podlagi obratomerja mora obvezno bit rdec logotip ZTT, pa pri 8k rpm mora bit oznaka "fuck the police". ja, mel bi pa se opremo, barvo kombinezona si izberi sam, vndar pa mora bit crn. :P na hrbtu naj pise ZOK, na ramah pa "Illegal street racing club slovenia". aja, da ne pozabim se 5-krakih platisc (seveda crnih, takih k jih majo na WSBK), pa seveda öhlins vzmetenja tako spredaj kot zadaj (ni nujno da je glih iz racing serije), pa zlati brembo, radialni seveda, ja, no, pa enih 10, 20 hektolitrov bencina mi lahk preskrbis, da se ne bo tvoj bogi zokec s praznim tankom vozu naokol, pa registracijo placano za 5 let bi mel...

kot drugo bi mel toyoto supro 3.0 24V + stage II turbo kit. akustiko si bom ze sam porihtu sam dej mi pust kake 3, 4 miljoncke v kuferanu, d bom se bodykit gor dal, pa te oslarije...

kot tretje bi mel mazdo MX3 1.8 V6 24V, pa zravn se 2.5 V6 24V (da bi blo manj registracije za placat) + biturbo kit, pa seveda se kake 3 miljoncke v kuferanu za detajle (bodykit, feltne, gume, hujse bremze, boljse podvozje, radio, prednji sistem, vufi, 2 ampa, malčk poliestra, itd).

kot cetrto, bi mel bajto s 3mi garazami. ti jo bom narisal.

kot peto bi mel narjeno diplomo iz elektrotehnike.

kot sesto bi mel pa eno pupo... ...dj me klikn na ircu, pa se boma na privat zmenla. :huh:

kot sedmo - boma sla 1x v bigbang, pa si bom mal fersterkerije za v sobo kupu, pol boma sla se do comtrona, pa kupma se en comp, kar ti bo ostal bos dal za dirkalisce v vranskem d bom mel dozivljenjsko karto za vozit... :hmm:

...bi bil pa tud cist zadovoln, ce bi mi prnesu sam zobnik za aprilio... :doze:

lp, zok (a.k.a. Zajebani)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..lepo vreme....to je čist dost ker drugač prneseš vse narobe....če napišem da hočem štumfe,jakno,nov motor,pa,.....zmeraj in vsako leto prneseš holesterolske zadevice ki mi gredo zelo v slast in sem ti zelo hvaležen - toda prosim dej to otrokom ki nucajo ne pa meni k mam holesterola že preveč....lepo vreme mi dej celo leto pa dobiš :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest lucy4s-adrenalin

uuu jst mam tud želje za božička. :D

...želim si enga duka 640 druga verzija aj pa kaw. z750 pa tud r1 se nebi branila sam ne čist tanove, pa kaka cbe-ra 600,... no če bom dobla pa sam eno 125 bo gut za začetek... :P

....pa vsem čim več šreče pa uspešno prevoženih kilometrov... .)

aja pa kaka impreza turbo 2.0 sti :OK:

lp lucy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa rada mela ene take luštkane uhančke... :K Pa dvomim, da je moj "Dedek Mraz" zakopčal hint včeri na štantih.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa si želim, da mi božiček, DM in ostala sodrga bi enkrat prišla v roke in bi vse skupaj lepo počasi na kol nataknil in opazoval, kako se v svoji neizmerni infantilni dobroti zaripli ksihti počasi kremžijo v spoznanju, da so v riti. Oz. da imajo nekaj smrtonosnega v riti. Pa gre skoz višje.

Sebi bom pa kupil enega dobrega terančka. Zase. Pa za mojo, če bo pridna ;)

Aja...sem omenil, da bi kaj hudega storil tej decembrski zalegi? Najbrž ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst si pa želim, da mi ne bi zmanjkalo baterij mojega novega fanta Gašperja :lol1: :lol1: Da bi bil zdrav, poskočen in stoječ celo življenje.... želim si zanj tudi čimdaljšo življenjsko dobo.

:grim :lol1: :kva2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa si želim, da mi božiček, DM in ostala sodrga bi enkrat prišla v roke ..

Poznamo take

:lol1:

virtualno napihovanje ...

da bi pa enga iz omenjene kompanije na večernih štantih ujel in zares to naredil, kar groziš, te pa ni v hlačah ...

po temačnih kotih Motomarsa

se s posmehom v glasu šepeta, da si samo pri flaši tako korajžen, kot se napihavlješ tule

:grim

hmmm, da te ne bodo sedaj začeli preganjati

zaradi virtualnega podpihovanja verske nestrpnosti ...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj imam vedno občutek, da moram ljudi, ki jih poznam, nekako zagovarjat? :hmm:

Pa čeprav tega ne bi blo treba. :?

Ker se zagovarjajo sami. :OK:

S tem, kar so. :notworthy:

Anubis - mua and my najljubši, vabiva tvojo in (ofkors) tebe na tistom kar nam bo hudo storilo.... :) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi se z mojo končno časovno uskladila (glej temo kdaj komu paše) :lol1:

šalo na stran... želim si da mi prinese čimveč časa da bom lahk naredu čimveč kilometrov, lepo in toplo vreme poleg denarja neomejeno za vse! (zdravja in sreče ne bom želel ker pol k boste mel dnar si boste to kupl) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznamo take

:lol1:

virtualno napihovanje ...

da bi pa enga iz omenjene kompanije na večernih štantih ujel in zares to naredil, kar groziš, te pa ni v hlačah ...

po temačnih kotih Motomarsa

se s posmehom v glasu šepeta, da si samo pri flaši tako korajžen, kot se napihavlješ tule

:grim

hmmm, da te ne bodo sedaj začeli preganjati

zaradi virtualnega podpihovanja verske nestrpnosti ...

;)

:grim

Zaradi ekscesa, kateremu je vzrok tičal nekje globoko v meni, se štantov, katere krasi božična tematika, raje izogibam. ;)

Kar pa se temačnih kotov MMSa tiče - če paberkuješ govorice po vlažnih in pajčevinastih kotih, jih najprej otresi prahu nato pa poglej čiste. Če je že vsebina umazana :grim

Virtualno podpihovanje nestrpnosti? Ne,ne...jaz sem kar realno gledano precej nestrpno bitje. Jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj imam vedno občutek, da moram ljudi, ki jih poznam, nekako zagovarjat? :hmm:

Pa čeprav tega ne bi blo treba. :?

Ker se zagovarjajo sami. :OK:

S tem, kar so. :notworthy:

Anubis - mua and my najljubši, vabiva tvojo in (ofkors) tebe na tistom kar nam bo hudo storilo.... :)  .)

Dej bod tolk prijazna, pa mi na PM šepni kaj bi lahko vse uganjali, da ne bom mencal na stolu. .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj hočem od dedka mraza?

Srečo in moč, da se prebijem skozi ta balast z nasmeškom na obrazu... :)

Drugače se pa tudi kakšnih finančnih inekcij nebi branil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej bod tolk prijazna, pa mi na PM šepni kaj bi lahko vse uganjali, da ne bom mencal na stolu.  .)  :D

Že pišem. In pišem. :)

In še kar pišem. :doze:

Če pa je tooooliko tega. Kar bomo uganjal.... :kva2:

Ti pa kar mencaj... na stolu :OK: :notworthy:

p.s.

Včasih se pa na MS-ju tok nasmejim, da ni res. :) Ti ne? .)

Ne bom rekla kateri, ampak nekateri so pa res zakon! :ph34r:

Eh, jurjevanje ( v beli krajini al tam nekje) je iz mode... pejmo jih uganjat

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jaz sem kar realno gledano precej nestrpno bitje. Jebiga.

no,

mogoče

bi pa pomagalo, če ti Božiček prinese kak liter persena ...

fuluredu pomaga ...

:zzz:

eh, raje ne - potem ne bi bil več tisti isti Anubis s katerim je zanimivo sem in tja izmenjati misel ali 2

:OK:

pa useen

srečno 2005

:yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, stari (pardon, gospod bozicek), kot prvo bi mel Hondo CBR 1000 RR Fireblade (zadnje generacije, sevgeda), mat crne barve, akrapovica, enih 10 kompletov gum (lahko pa 20, mam dost placa doma), spredaj mi vrzi nor xenon conversion kit, mini LED blinkerje gor nazufaj, ogledala dol skini (pa tak da se ne bo vidlo da so bli gor - lahk das kr cel oklep iz karbona, pa pol svetilne naprave vgradis), pa pod auspuh eno kamero, pa na armaturko (ki naj bo od YZF R1 '04 - kurc, lepsa je... ) montiraj en LCD, na katerem bo mogoce gledat tud DivX-e (aja, sem omenil vgrajen comp? ene 3 gigaherce + 1giga rama pa 400 giga diskovja bo cist dost, pa seveda kamera vgrajena v prednji del, da bomo lahk getaway snemal, mwahaha! :devil:), pa seveda da ne omenim se oznak na armaturki - na podlagi obratomerja mora obvezno bit rdec logotip ZTT, pa pri 8k rpm mora bit oznaka "fuck the police". ja, mel bi pa se opremo, barvo kombinezona si izberi sam, vndar pa mora bit crn. :P na hrbtu naj pise ZOK, na ramah pa "Illegal street racing club slovenia". aja, da ne pozabim se 5-krakih platisc (seveda crnih, takih k jih majo na WSBK), pa seveda öhlins vzmetenja tako spredaj kot zadaj (ni nujno da je glih iz racing serije), pa zlati brembo, radialni seveda, ja, no, pa enih 10, 20 hektolitrov bencina mi lahk preskrbis, da se ne bo tvoj bogi zokec s praznim tankom vozu naokol, pa registracijo placano za 5 let bi mel...

kot drugo bi mel toyoto supro 3.0 24V + stage II turbo kit. akustiko si bom ze sam porihtu sam dej mi pust kake 3, 4 miljoncke v kuferanu, d bom se bodykit gor dal, pa te oslarije...

kot tretje bi mel mazdo MX3 1.8 V6 24V, pa zravn se 2.5 V6 24V (da bi blo manj registracije za placat) + biturbo kit, pa seveda se kake 3 miljoncke v kuferanu za detajle (bodykit, feltne, gume, hujse bremze, boljse podvozje, radio, prednji sistem, vufi, 2 ampa, malčk poliestra, itd).

kot cetrto, bi mel bajto s 3mi garazami. ti jo bom narisal.

kot peto bi mel narjeno diplomo iz elektrotehnike.

kot sesto bi mel pa eno pupo... ...dj me klikn na ircu, pa se boma na privat zmenla. :huh:

kot sedmo - boma sla 1x v bigbang, pa si bom mal fersterkerije za v sobo kupu, pol boma sla se do comtrona, pa kupma se en comp, kar ti bo ostal bos dal za dirkalisce v vranskem d bom mel dozivljenjsko karto za vozit... :hmm:

lp, zok (a.k.a. Zajebani)

Zok, a bereš misli? :OK: Moje želje so identične, s to razliko da bi namesto mazde raje M3, no pa tut mazda bi bla za silo.. :D

Drugače pa si želim zdravja, ljubezni, sreče in seveda vse izpite na pravni fakulteti narejene z 10 (sam bom pomoje prej M3 dubu :D )!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex@Zok@ sam imata pa res skromne želje. Mislim da ima veliko motosvetcev podobne želje, ampak a mu bo uspelo do božiča narest tolk motorjev kot je članov :hmm: :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!