Skoči na vsebino

pisma Božičku / dedku Mrazu - kaj si želite


Broj Jedan

Priporočene objave

jez bi mel pa "rezervoarček-napolni-se" pa ene 990dni frej naslednje leto...

pa še en liter ventil+ zravn vrš da se nau motor prehitr znucu...

ok-sam še špago za sonce za sabo vlečt, zdej pa res nič več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej Božiček, jaz si želim da mi prineseš kakšen kit, uplinjać, pa prenose še lahko :P , da bo skuter sal kam :) Če ti ni že to preteško pa lahko še prineseš kakšno sklopko :) , za naslednje leto pa lahko že začneš šparat za kakšno 125ko :P :)

pi es: skuter je malaguti phantom f12 ac :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznamo take

:lol1:

virtualno napihovanje ...

da bi pa enga iz omenjene kompanije na večernih štantih ujel in zares to naredil, kar groziš, te pa ni v hlačah ...

po temačnih kotih Motomarsa

se s posmehom v glasu šepeta, da si samo pri flaši tako korajžen, kot se napihavlješ tule

:grim

hmmm, da te ne bodo sedaj začeli preganjati

zaradi virtualnega podpihovanja verske nestrpnosti ...

;)

I wouldn't do that, if I were you...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si pa želim, da bi mi motor šel čez tehničnega in da bi celo leto delal b.p.

(am I asking SO FUCKIN' MUCH?!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej zdravja in ljubezni tud sexa,kaka rekordna sednica tud neb škodla,in seveda čim več lepega vremena.pa kakšno bajadero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, to spada že pod Pobožne želje... :grim  :grim  B)

:fight2:

:fight1:

Ah, sej se hecam...

:beer2: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrzu ata nej mi psti mal dnarja, pa si bom jest že sam kupu, kar bom hotu, sej če mu bom naročvou kej konkretnga itaq vem, da bo zajebu spet, pa kej napačnga prnesu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si pa želim, da bi mi motor šel čez tehničnega in da bi celo leto delal b.p.

(am I asking SO FUCKIN' MUCH?!)

Moos...hehe...saj vem da ni lepo ampak moram...

Božiček ne dela čudežev, Jezus je pa tudi že dead as death. :) Prognoza za '05: šraufali boste. :) :)

:D .)

P.S. P2P velja...pir to pir-a ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok...se mal kuliram...

Torej...Božiček...bitje debelorito zagamano. Ne bodi tak zajeban egoist in cepec ter se namalaj, lahko že 23ega s kakšno steklenico močeradovca.

V primeru da tega ne moreš nikjer dobit, bi šlo tudi z absintom.

Če si kreten tolk neorganiziran, pobrskaj po zalogah vsaj za kak orto pelinkovec. Pa na baldrijanove kapljice ne pozabi.

Če pa me boš poignoriral, kot (u jebemti) vsako leto dosedaj, pa bom nate neusmiljeno naščuval trop podivjanih idej, ki kar prežijo na možnost udejanjenja, v kotih čudne polrealne dimenzije.

Ko pa boš odhajal (v primeru, da prideš) pa lepo priveži Rudolfa za žleb (pazi na objemke), ker bi mi prijal kak divjačinski golaž. Ajmin Rudolfa, da ne bo za žleb zataknjena kakšna napol crknjena sosedova goneča se psica... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Prosim, če lahko NE bi pojedel Rudolfa. :angry: Ajmin, rudolfa Rudolfa. Ker je samo eden. :fight2: In ga vsako leto čakam. Ker je bol kulski ( :) ) kot un ta star, ki ga vlači okrog na špagi al kjerkoli že! :fight2:

p.s.

Goneče se psice bomo vseeno lažje pogrešali.... :devil:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moos...hehe...saj vem da ni lepo ampak moram...

Božiček ne dela čudežev, Jezus je pa tudi že dead as death. :)  Prognoza za '05: šraufali boste. :) :)

:D  .)

P.S. P2P velja...pir to pir-a ;)

Ah, saj vem, saj vem... imel sem samo preblisk. Sem si misli, če imajo drugi tako visoke zahteve in želje, si bom pa še jaz malo zaželel nečesa fantazijskega :lol1:

PROW! Potem si pa želim okroglih koles, dišečega bencina, dobrega asfalta, lepih žensk in - veliko piva v dobri družbi :beer2:

post-1460-1103785961.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Božiček & dedek... kot me poznata in vesta, da sem bolj skromne sorte vaju prosim samo za dovolj denarja, da bom lahko kupil to, kar želim, dovolj zdravja, da bom v tem lahko še dolgo užival & eno bejbiko, da bom to z njo delil.

Upam, da ni preveč... pa prinesi še letos, če se da :D

LS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sneg ... ?  :rolleyes:

AAAAAAAAAAAAARGHRTMNMNJMNJMNMJJ!!!!!!!!!!!!#$%&/()=/&#rt"wz%$&/$/($%(%&$%&(!!!!!!!!!!!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Božiček!

Prosim, če me lahko jutri ob 16.00 teleportiraš v Slovenj Gradec in me v nedeljo zvečer vrneš nazaj v Koper.

Hvala :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!