Skoči na vsebino

Zakon o obdavčitvi


Thundercat

Priporočene objave

študentsko razmišljanje je naravnost nesramno in neodgovorno do slovenskega naroda. namesto, da stalno nergate kaj vam manjka, kaj vse bi morali meti zastojn, bodite ponosni, da boste plačali davek! s tem boste lahko imeli izhodišče za boj proti sistemu, ki bi eventuelno lahko potegnil z vami ostale množice, ki podpirajo trenutni študentski razvrat (mislim na nekatere vidne in meni poznane primere)! to kar ste sedaj dosegli je samo dokaz PODKUPLJIVOSTI. za prgišče tolarjev že ploskate novi vladi. bravo. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ploskam 12.5%večjem znesku vsakih 14 dni na mojmu računu... o vladi nisem nič rekel... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako in nič drugače!

čeprav z grenkim priokusom, ker sem pavzer (ni olajšave) in bom davek (do)plačeval na koncu leta.

ne vem kaj imate nekateri toliko za povedat čez študentsko delo. Možnost je, zakaj jo ne bi izkoristili.

Očitno nekateri komaj čakate da nesete vsak tolar državi (kar ostane od pušce v nedeljo :lol: )

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Govori se, da bo država s 01.01.2006 ukinila študentske servise, študentske bone za prehrano, uvedle šolnine na redne študijske programe itd...

Samo zanima me, kdaj bo pogreb socialne države, za ketero se ima Slovenija.

:glare:

bodite ponosni, da boste plačali davek! s tem boste lahko imeli izhodišče za boj proti sistemu, ki bi eventuelno lahko potegnil z vami ostale množice, ki podpirajo trenutni študentski razvrat (mislim na nekatere vidne in meni poznane primere)! to kar ste sedaj dosegli je samo dokaz PODKUPLJIVOSTI. za prgišče tolarjev že ploskate novi vladi. bravo. :fredy:

Ne vem, če bi bilo ravno pametno biti ponosen plačevati davke državi. Vsaj ne na tak način kot to počne vlada. Seveda, saj smo slovenci pohlevni narod in to kar nam oblast reče bomo pač nardili brez besed in bomo za vzgled drugim. :BUA:

Ja za sabo bi potegnili tudi druge in bi vsi lepo filali državno blagajno, da bi naš preOGROMNI državni aparat imel kje črpat za plače. :fredy:

Podkupljivost, je težka beseda. Pazit je treba, da se na to ne obesi komisija za preprečevanje korupcije! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Govori se, da bo država s 01.01.2006 ukinila študentske servise, študentske bone za prehrano, uvedle šolnine na redne študijske programe itd...

Prasica grda je meni to storila že, ko sem diplomiral par let nazaj :angry2:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja eni mečejo v koš vse študente. Torej tiste, ki se samo zajebavajo in uživajo na študentski račun, in tiste, ki jih študij res zanima. Če že morajo uvesti šolnine naj raje naredijo večje zahteve za sprejem na fakulteto. Torej če nimaš IQ nad 100 ali 110 nimaš kaj počet na faxu. Študentsko delo naj ostane ali pa naj dodeljujejo štipendije bolj pravično. Ne pa da dobi sinček kadrovsko, ker glih njegov ljubi očka dela nekje v firmi in je po možnosti direktor. Bone naj pustijo na mir, ker edino tak lohk prideš do pocen hrane, pa še ta ni ne vem kako kakovostna v kakih menzah. Glede sob, pa naj uvedejo strožjo politiko, tako kot pri vpisu na fakultete.

Poznam par folka, ki se dobesedno zajebava med študijem in jim ne gre po glav nč druzga kot žuranje in drkanje folka u glavo.

Lahko bi pa tud ukinli študij za bogate razvajene mulčke, saj imajo že starci vsega preveč in potem tudi froci ne potrebujejo iskat dobre službe in plače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Lahko bi pa tud ukinli študij za bogate razvajene mulčke, saj imajo že starci vsega preveč in potem tudi froci ne potrebujejo iskat dobre službe in plače.

:lol1: :lol1: :lol1:

a ti kdaj prebereš kaj napišeš?????

PS: daleč od tega da bi se prepoznal v tem stavku, samo si nisem mogu pomagat da ne bi komentiral take neumnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!