Skoči na vsebino

Zakon o obdavčitvi


Thundercat

Priporočene objave

...poznam kar ene par osebkov, na katerih mesta so prišli zelenci z diplomami in jih nadomestili, pa čeprav so verjetno za delo veliko manj sposobni, kakor prej omenjeni osebki, ki so to delo vestno opravljali vrsto let...

Jaz tud poznam take primere. :D

Firmi se reče pa DRŽAVA!

In da potem še ti zelenci z diplomami dobijo plačo, je treba pobrat več davka! :grim

To, da bodo pobirali akontacijo in jo potem vračali, je res neumnost. Jaz ne bi nič vračal, pobral bi dohodnino in pika. Še vedno ceneje kot za delavko v Peku, ki poleg dohodnine iz bedne plače plačuje še tisoč in en prispevek! :doze:

Sem pa načeloma tud jaz za znižanje davkov, ampak žal je tko, da če nekje znižaš, je treba drugje zvišat! :o

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste pa res naša svetla prihodnjost!

Samo svojo rit gledate. Za delavce, ki pa delajo redno in s sto tisočaki preživljajo svojo družino, pa vas prav nič ne briga.

Država se boji študentov, zato jim plačuje malice, da so mirni. Študenti pa nič, kot da niso naši sinovi.

Gledati revščino drugih v času preobilja je skrajno nečastno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz tako mislim

če vsi plačujemo - pa naj še študentje ... pa še malo več in malo bolj bi jih usekal z davki, kot jih je sedaj država

:devil:

to

bi jih prisililo, da se znajdejo v realni življenjski situaciji,

da občutijo trdo roko države,

:grim

da

zvedo

zakaj se je treba upirati

vsak dan posebej

iskati 100 različnih načinov, kako dacarje žejne peljati ćez vodo

:ph34r:

da jim postane jasno,

da se na tem planetu pride do denarja

samo,

če je človek večja kurba od kurbinskedržaveprasice.

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste pa res naša svetla prihodnjost!

Samo svojo rit gledate. Za delavce, ki pa delajo redno in s sto tisočaki preživljajo svojo družino, pa vas prav nič ne briga.

Država se boji študentov, zato jim plačuje malice, da so mirni. Študenti pa nič, kot da niso naši sinovi.

Gledati revščino drugih v času preobilja je skrajno nečastno.

Kdo pa je naša svetla prihodnost? Tisti s triletnimi poklicnimi šolami? :grrr Tisti, ki se po osnovni šoli zaposlijo v tovarni, ker se jim ne da hodit v šolo, pol pa jokajo celo življenje kako ne morejo živet s 80.000 mesečno? Kdo je prihodnost če ne študentje? Razsvetli me!

Vem da so bili včasih drugačni časi in da so bile možnosti šolanja veliko slabše itd. in žal mi je za vse delavce, ki se vsak iz mesca v mesec prebijajo in si ne morejo privoščit ničesar, tudi sam ne prihajam iz bogate družine in situacija je precej podobna tisti iz mesca v mesec s 100.000sit Ampak časi so dandanes drugačni.. Možnosti za pridobitev izobrazbe so zelo dobre, vendar je še vedno ogromno takih, ki v šole ne hodijo, ki raje počnejo pizdarije, kakor da bi se učili/študirali. Potem bodo pa jokali kakšni reveži so. A so oni naša prihodnost, če nismo študentje?? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste pa res naša svetla prihodnjost!

Samo svojo rit gledate. Za delavce, ki pa delajo redno in s sto tisočaki preživljajo svojo družino, pa vas prav nič ne briga.

Država se boji študentov, zato jim plačuje malice, da so mirni. Študenti pa nič, kot da niso naši sinovi.

Gledati revščino drugih v času preobilja je skrajno nečastno.

ej ne metat delavca in študenta v isti koš!!!

ti povem da so mesečni stroški študija obupni!!!

ne vem če ima kdo otroke od teh ki tako pametno podpirate obdavčitev.

ko bo napočil čas in bodo vači otroci, če jim bo intelekt to dopuščal, (če sodim po starših ne bodo podedovali nič pozitivnega) začeli študij in jim boste morali vsak mesec nameniti vsaj 100.000, to bo pomenilo za vas kar nekaj odrekanja, boste morda končno prišli do spoznanja, da bi blo čudovito, da vaš mulc tudi sam nekaj zasluži, vsaj tisto žepnino za svoje neumnosti in žur; in krasno vam bo ko mu bo država pobirala 25%

tukaj izključujem vse ljubljančane ki so vpisani na faks samo zaradi statusa in delajo celo leto ali pa se hodijo zajebavat enkrat na teden v predavalnico ko jim je dolgčas doma..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je naša svetla prihodnost? Tisti s triletnimi poklicnimi šolami? :grrr  Tisti, ki se po osnovni šoli zaposlijo v tovarni, ker se jim ne da hodit v šolo, pol pa jokajo celo življenje kako ne morejo živet s 80.000 mesečno? Kdo je prihodnost če ne študentje? Razsvetli me!

Ta objava me je pa razjezila... :angry:

Tisti s triletnimi šolami, ti pečejo kruh, zidajo hišo, odnašajo smeti,... pravzaprav v enem samem dnevu naredijo več koristnega kot marsikdo s fakultetno izobrazbo v vsem svojem življenju, zato jih prosim spoštuj.

In ko si ravno omenil jokanje. Če si slučajno študent kake družboslovne smeri, se ti kaj hitro lahko zgodi, da boš tudi sam jokal, ko ne boš našel službe. Niti take za 80.000SIT ne! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa jezi, da obračaš moje besede! :angry: NIKOLI nisem rekel, da jih ne spoštujem! Ravno nasprotno, vendar časi so taki, da svetle prihodnosti brez izobrazbe ni in to je dejstvo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je naša svetla prihodnost? Tisti s triletnimi poklicnimi šolami? :grrr  Tisti, ki se po osnovni šoli zaposlijo v tovarni, ker se jim ne da hodit v šolo, pol pa jokajo celo življenje kako ne morejo živet s 80.000 mesečno? Kdo je prihodnost če ne študentje? Razsvetli me!

Vem da so bili včasih drugačni časi in da so bile možnosti šolanja veliko slabše itd. in žal mi je za vse delavce, ki se vsak iz mesca v mesec prebijajo in si ne morejo privoščit ničesar, tudi sam ne prihajam iz bogate družine in situacija je precej podobna tisti iz mesca v mesec s 100.000sit Ampak časi so dandanes drugačni.. Možnosti za pridobitev izobrazbe so zelo dobre, vendar je še vedno ogromno takih, ki v šole ne hodijo, ki raje počnejo pizdarije, kakor da bi se učili/študirali. Potem bodo pa jokali kakšni reveži so. A so oni naša prihodnost, če nismo študentje??

a zdaj boš pa še nadut, ker si pač imel in izkoristil možnost do brezplačnega študija? Stari, ne gre za to, kdo je "prihodnost", gre za to, kaj je "sedanjost".

Sedanjost je toliko-in-toliko delavcev, ki komaj preživijo, pa si prav tako kot to, zaslužijo dostojno življenje. V končni fazi tudi oni za dnear prodajo ur svojega vsakdana po svojih najboljših zmožnostih, tako, kot jih boš skušal ti, ko končaš študij, katerega ti država omogoča tudi z davki, ki jih je pobrala tem istim delavcem - katere ti imenuješ za "ne-prihodnost naše države".

Potegni glavo iz riti in ne bodi tolk nadut zarad študija.

PS: študentov je vedno več. Vedno več je magistrov. Pa vseeno je država vse bolj v qrcu. Verjetno te strašne diplome in magisteriji ne pomagajo prav veliko, kajneda? bo treba kaj na roke nardit mogoče ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne metat delavca in študenta v isti koš!!!

ti povem da so mesečni stroški študija obupni!!!

ne vem če ima kdo otroke od teh ki tako pametno podpirate obdavčitev.

ko bo napočil čas in bodo vači otroci, če jim bo intelekt to dopuščal, (če sodim po starših ne bodo podedovali nič pozitivnega) začeli študij in jim boste morali vsak mesec nameniti vsaj 100.000, to bo pomenilo za vas kar nekaj odrekanja, boste morda končno prišli do spoznanja, da bi blo čudovito, da vaš mulc tudi sam nekaj zasluži, vsaj tisto žepnino za svoje neumnosti in žur; in krasno vam bo ko mu bo država pobirala 25%

ej ,stari - btdt. Mislim - nisem glih Ljubljančan, pa sem pršu študirat v Ljubljano. Hej, zaradi dela, ker sem se moral preživljat, sem opustil študij, in se odločil, da najprej poskrbim za eksistenco, potem nadaljujem študij. Niti enkrat nisem javkal zaradi provizij, davkov, hej, celo študentskih bonov nisem izkoriščal... In na kraj pametimi ni prišo, da bi jokcal, kako je huuudo študentom. V bistvu smo ga žural, pa pil, pa babe jagal, pa kak izpit naredl, pa mal delal, da je blo za prej omenjeno žuranje, pa za stanarino (ja, nikol nism izkoristu možnosti žvet v študentu), pa tko naprej...

neumnosti in žur so lahko obdavčene tudi za študente... ali je pač njihovo poslanstvo počenjanje neumnosti in žuranje?

PS: v glavnem sem se preživjal sam, starši so dal sam kak kos hrena in šunke za vlko noč, pa 10 parov zoknov za novo leto ;)

PS2: ko bom imel otroke, jih bom naučil, da naj nikoli, ko bo hudo, ne jamrajo, ampak naj razmislijo, kaj jim nek sistem daje in kaj jemlje, zakaj je tako ter kako lahko poskrbijo zase.

PS3: vedno se da nekoliko več delati in več zaslužiti ... pač daš nekaj več državi, ampak verjetno dolgoročno ti skuša tudi država dati več ... se ti ne zdi to smiselno - investicija v prihodnost, takorekoč?

PS4: ja, saj vem ... najboljš bi blo, da študenti ne bi imeli davkov pa ne bi kazni plačevali ker so bogi pa vse bi imeli zastonj (ne sam študija, zdravstvenga zavarovanja in popustov pri vlakih, hrani, sobah, itd.. - ups, a nisem že FUUUUUL UGODNOSTI naštel?

zakaj ne bi študentom še bencina dal ceneje, pa motorjev, oblačil (ok, lahk grejo na Rdeč križ), pa potovanj v Grčijo itd... saj veste, ubogi študentje, nihče jim nič ne omogoči ,vsi jim samo jemljejo.

Halooo? Kaj pa tisti, ki pač ne študirajo, pa so rpav tako mladi in si želijo ustvariti družino, jo zavarovati pred dežjem s hiško, jo obleči, peljati na izlet?

si 20-letni delavec ne zasluži enakih "študentskih" ugodnosti? Je manj človek, manj državljan, kot pa "Študent"?

Haloooo? Študentje - überMenschi... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdaj boš pa še nadut, ker si pač imel in izkoristil možnost do brezplačnega študija? Stari, ne gre za to, kdo je "prihodnost", gre za to, kaj je "sedanjost".

Sedanjost je toliko-in-toliko delavcev, ki komaj preživijo, pa si prav tako kot to, zaslužijo dostojno življenje. V končni fazi tudi oni za dnear prodajo ur svojega vsakdana po svojih najboljših zmožnostih, tako, kot jih boš skušal ti, ko končaš študij, katerega ti država omogoča tudi z davki, ki jih je pobrala tem istim delavcem - katere ti imenuješ za "ne-prihodnost naše države".

Potegni glavo iz riti in ne bodi tolk nadut zarad študija.

PS: študentov je vedno več. Vedno več je magistrov. Pa vseeno je država vse bolj v qrcu. Verjetno te strašne diplome in magisteriji ne pomagajo prav veliko, kajneda? bo treba kaj na roke nardit mogoče ...  :naughty:

Dragi Symči, ne poznaš me, zato mi ne boš prisojal nadutosti..

Nikoli nisem rekel, da sem kaj več kakor kdorkoli. Vzgajali so me, da je treba spoštovati vse ljudi enako, tako direktorja, kakor delavca, kakor klošarja na ulici. In tega se tudi držim. Vsem delavcem privoščim dostojno življenje in vem, da jim ni lahko, da je svet krut in da v prihodnje ne bo nič manj..

Vendar živimo v času, ko izobrazba nekaj šteje. Tako je, jebat ga. In ne me obsojat, ker imam pač v življenju zastavljene jasne cilje, kaj hočem doseč in naredit iz sebe! Ne vem če mi bo uspelo, vendar se bom potrudil po najboljših močeh.

Sedenjost je sedanjost, prihodnost je pa druga stvar. Noben ne ve kako bo in vsak ima o njej svojo predstavo. Jaz sem še vedno trdno prepričan, da prihodnost ni v delavskem razredu, kajti vsi vemo, da se iz dneva v dan tovarne zapirajo in čedalje več ljudi brez izobrazbe je na cestah. Razlog temu je selitev proizvodnje v manj razvite države, kjer je cenejša delovna sile. Vedno bo nekdo moral fizično delat in se matrat, tako je! Jebi ga! Potrudimo se, da to ne bomo mi, da ne bomo mi delali za druge, da bodo drugi za nas. Se sliši sebično, a ne? :naughty: Saj je, vendar realnost je kruta! :BUA:

Ničkoliko mojih vrstnikov je že redno zaposlenih v tovarnah za minimalno mesečno plačo. Večina od njih ni dokončala niti srednje šole, ker so se zafrkavali, popivali, delali bedarije, pustili šolo, se zaposlili... Sedaj pa stokajo, kako ne morejo dobiti dobre službe in poštene plače. Mi je prav žal, vendar jaz jim nisem kriv. Imeli so vse možnosti, niso jih izkoristili, njihov problem.. To pa ne pomeni, da jih zaradi tega kaj manj spoštujem. Pravim le, da v takih ljudeh jaz ne vidim nevemkakšne svetle prihodnosti! Recite mi optimist/bedak/naivnež/idiot/nadutež oz karkoli že, vendar še vedno sem prepričan, da je z izobrazbo prihodnost lepša kakor brez nje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je naša svetla prihodnost? Tisti s triletnimi poklicnimi šolami? :grrr  Tisti, ki se po osnovni šoli zaposlijo v tovarni, ker se jim ne da hodit v šolo, pol pa jokajo celo življenje kako ne morejo živet s 80.000 mesečno? Kdo je prihodnost če ne študentje? Razsvetli me!

malo pretiravaš/žališ nižjo izobrazbo... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravim le, da v takih ljudeh jaz ne vidim nevemkakšne svetle prihodnosti! Recite mi optimist/bedak/naivnež/idiot/nadutež oz karkoli že, vendar še vedno sem prepričan, da je z izobrazbo prihodnost lepša kakor brez nje!

jaz pa pravim, da bi te morali že zato, ker imaš boljšo prihodnost od tistih "revežev", še malce obdavčiti ... qrc, v končni fazi ti bo čez par let šlo veliko bolje ... zakaj potemtakem ne bi že sedaj nekaj prispeval v "skupno mošnjico"? :D

aja, saj res - ti bi rad svetlejšo prihodnost za "vse nas", ne le zate osebno? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo pretiravaš/žališ nižjo izobrazbo... :BUA:

Pa kje ljudje vidite vi žaljivke?? :blink: :blink:

Svetla prihodnost je prispodoba prihodnosti, h kateri naj bi stremela današnja družba.

Ponavljam, NIKOLI NISEM NOBENGA ŽALIL IN GA PODCENJEVAL! Če rečem, da ne vidim prihodnosti v delavskem razredu, to še ne pomeni da jih žalim! HALO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa pravim, da bi te morali že zato, ker imaš boljšo prihodnost od tistih "revežev", še malce obdavčiti ... qrc, v končni fazi ti bo čez par let šlo veliko bolje ... zakaj potemtakem ne bi že sedaj nekaj prispeval v "skupno mošnjico"? :D

Ja, seveda....dajmo še "svetlo bodočnost" obdavčit. Bodi resen!

Že res, da gre študentom denarno malo boljše kot generaciji naših staršev. Ampak, a je res treba metat polena pod noge že v štartu?

No, ja...kaj pa vem...boj za preživetje je ipaq trd in če ni drugega nad našimi glavami, mora bit pa to država z davki, a ne? Preživijo samo najboljši. Sam zakaj pol ostalih ne pustijo dostojno crknit, ne pa da jih umetno vzdržujejo na robu preživetja? Sadisti, a ne?

Ali pa še vedno velja pri večini tista lepa lastnost ljudi "če sem se jaz moral matrat, zakaj bi bilo komurkoli lažje"

:BUA: :angry:

Alla :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alla, gre enostavno za to, da se vedno, ko država uvede kakšne davke/kazni/karkoli_že, neka skupinica zbuni in začne "jada jada jada mi smo že itak diskriminirani zdaj pa ŠE TO zakaj nam država tako nagaja zakaj nas tako zelo zatirajo ko pa smo taki revčki".

qrc, men je vseeno. sploh pa pri dohodnini na študentske napotnice gre za to, da ne bo nihče nič prikrajšan - saj bo dobil nazaj (če ne bo ravno čez 1,5 maljona cirka zaslužil). ... dohodnina pač, jebat ga....

kar se tiče pa "stricev, ki preko napotnic od nečakinj" perejo denar: jebat ga, študenti so si to sami zakuhal, da gre državi to v nos. priznam: nedavno sem tudi jaz prvič v lajfu nekoga prosil, če mi lahko preko napotnice en nakaziu spravi, zato, ker mi je firma, za katero sem nekaj delal, rekla, da mi plačajo kvečjemu tako... in če ne bi ravno krvavo nucal tistih cekinov, bi jih tako sprašil, da bi bilo akr hudo ...

hočem rečt - zakaj se moramo proti državi vedno tako prekleto buniti? V končni fazi je to ista zadeva, ki nam daje potne liste, da nas sprejmejo, ko kam potujemo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa še vedno velja pri večini tista lepa lastnost ljudi "če sem se jaz moral matrat, zakaj bi bilo komurkoli lažje"

:BUA:  :angry:

Alla  :angry:

PS: žal gre pogosto za to "zdajle nam je v zapuščini minulih sistemov ful lahko - zakaj bi nam bilo malce težje, vendar tako, kot je v _sodobnem svetu_ ?" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex :BUA: ne moreš govorit kako ne vidiš prihodnosti v delavskem razredu...kdo pa ti bo kruh pekel čez par let...."diplomiran pek", "magister pek"..."doktor znanosti pek"...ne.... vedno bo obstajal delavski razred in še kako je naša prihodnost...ravno toliko velika in bleščeča prihodnost kot so prihodnost študirani ljudje...ker brez enega ni drugega...tako naša družba funkcionira...dvomim da bo treba kdaj hodit v šolo za mesarja/komunalca enako dolgo kot za pravnika/zdravnika...

in potemtakem bo delitev v družbi na delavski razred in ostale sloje vedno obstajala.....

na kateri faks pa hodiš, da ti take ideje cepijo?pravni ali medicinski..... ker le tam srečam podobno razmišljanje študentov in deljenja na "Mi"(Ki študiramo pravo ali medicino) ; ostali študentje, in podložniki(delavski razred)

get real..

pa brez zamere, sej vem da je to :topic:

tudi razmišljanje, ker jaz nimam dobre krave v hlevu jo tudi sosed ne sme imeti se mi ne zdi fer....sam vem, da je stereotipno za slovenca tako da ne morem pomagat...

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa pravim, da bi te morali že zato, ker imaš boljšo prihodnost od tistih "revežev", še malce obdavčiti ... qrc, v končni fazi ti bo čez par let šlo veliko bolje ... zakaj potemtakem ne bi že sedaj nekaj prispeval v "skupno mošnjico"? :D

Zato ker nimam iz kje vzet, ker mi gre že zdaj na tesno, pa ker bom v primeru, da v življenju dejansko uspem(zavedam se da možnosti niso idealne) toliko več.

aja, saj res - ti bi rad svetlejšo prihodnost za "vse nas", ne le zate osebno?  :?

Ubistvu bi rad to, vsem želim dobro, vedar to so le utopične želje, vedno bo nekdo, ki bo prikrajšan. Upam, da jaz med temi ne bom, priznam.

qrc, men je vseeno. sploh pa pri dohodnini na študentske napotnice gre za to, da ne bo nihče nič prikrajšan - saj bo dobil nazaj (če ne bo ravno čez 1,5 maljona cirka zaslužil). ... dohodnina pač, jebat ga....

Sej je vse to res, samo point je v tem, da nas veliko denar krvavo rabi sproti, ne na koncu.

hočem rečt - zakaj se moramo proti državi vedno tako prekleto buniti? V končni fazi je to ista zadeva, ki nam daje potne liste, da nas sprejmejo, ko kam potujemo ;)

No vidiš, pa se le nekje strinjava, pa čeprav sem tukaj jaz tisti ki se buni :D

Skratka brezveze je, da se kregamo tu zaradi takih stvari, ker tako in tako ne bomo spremenili NIČ! Škoda živceu!

Peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker nimam iz kje vzet, ker mi gre že zdaj na tesno, pa ker bom v primeru, da v življenju dejansko uspem(zavedam se da možnosti niso idealne) toliko več.

stari, reality check - skoraj vsem prebivalcem tega planeta ali tele državice, vrtička z imenom Slovenija, gre že zdaj "na tesno"... predvsem pa tisti, ki so "na tesno", ne vozijo motorjev ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ste imel možnost študirat, čisto vsi! Zakaj pa ne študirate? Se vam ni lublo učit? Al niste imel denarja, pa ste kr delat šli. Zakaj? Ker od štipendije al pa počitniškega dela si nemorš kej velik privoščit. Pol pa pejmo delat, da si bom lahk kak avto kupu! A ne! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex :BUA:  ne moreš govorit kako ne vidiš prihodnosti v delavskem razredu...kdo pa ti bo kruh pekel čez par let...."diplomiran pek", "magister pek"..."doktor znanosti pek"...ne.... vedno bo obstajal delavski razred in še kako je naša prihodnost...ravno toliko velika in bleščeča prihodnost kot so prihodnost študirani ljudje...ker brez enega ni drugega...tako naša družba funkcionira...dvomim da bo treba kdaj hodit v šolo za mesarja/komunalca enako dolgo kot za pravnika/zdravnika...

Glej, ne gre se dobesedno za prihodnost, za tisto kar bo potrebno za življenje! Normalno, da bo vedno delavski razred, brez njega ne gre, logično. Pod pojmom svetla prihodnost je mišljeno lepše življenje, lagodnejše življenje, življenje do katerega imaš več možnosti priti z dobro izobrazbo.. Ne vem kako naj še bolj natančno razložim in opredelim kaj mislim s tem.. :blink:

na kateri faks pa hodiš, da ti take ideje cepijo?pravni ali medicinski..... ker le tam srečam podobno razmišljanje študentov in deljenja na "Mi"(Ki študiramo pravo ali medicino) ; ostali študentje, in podložniki(delavski razred)

In ubistvu hodim na pravni faks, vendar to razmišljanje še zdaleč ne izhaja iz tam! To je pač moje mnenje, ki sem si ga izoblikoval že med gimnazijo. Tam je bilo še zdaleč največ tega, učite se da bo kaj iz vas, brez izobrazbe ni nič, izobrazba je pot do uspeha. Ali pa pri geografiji, postindustrijska doba gor dol.. Tega na faksu ni! Vse kar nam je vcepljeno glede izobrazbe prihaja ali od staršev ali iz gimnazije (Gim PO btw).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ste imel možnost študirat, čisto vsi! Zakaj pa ne študirate? Se vam ni lublo učit? Al niste imel denarja, pa ste kr delat šli. Zakaj? Ker od štipendije al pa počitniškega dela si nemorš kej velik privoščit. Pol pa pejmo delat, da si bom lahk kak avto kupu! A ne! :naughty:

šta je umjetnik zvani MX Peter htio da kaže?

štipendija in "počitniško delo" ni namenjeno glih nakupu avta, motorja ali vikendice na Cresu ... Verjetno je pač študentovski stan podoben menihom - odrekanje za to, da bo "nekoč potem bolje in lepše". Vendar pa pri nas vidim, da študentom gre dost dobr ;) večina jih ne rabi čakati na "potem", da bi bilo "lepo" ... :) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!