Skoči na vsebino

ozadje merilnikov


k&4

Priporočene objave

nevem a sem res tok glup

sam nenajdem nič pametnga pa če zev dan išem

Mislim da sem na tem forumu enkrat že dovg nazaj zaslediv temo kjer je bilo govora o ozadjih podlogi števcev in njihovih osvetlitvah

in so nekateri limali slikce že narejenih merilnikov za različne scooterje vem da so bli za aeroxa te me zanimajo in za peugeota gilero skratka skor za vse

ali ima kdo te slike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ze probaval nekaj pri aeroxu, pa je tezko.. ker ima to ozadje odtisnjeno na plastiko.. Pa se gor je zajebano dobit, ker kazalec ne gre stran...

Pa vecina teh dashev je kicasta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej scooter 17 jaz sem to temo odpru točno z tem namenom potem je roba odgovoril in dal link do teh števcev :OK: pol par postov niže pa je tvoj post ki sprašuje to kar sem jaz v prvem uprašu mislm no za :SS dj preber prvo kaj piše že v temi :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej scooter 17  jaz sem to temo odpru točno z tem namenom potem je roba odgovoril in dal link do teh števcev :OK:  pol par postov niže pa je tvoj post ki sprašuje to kar sem jaz v prvem uprašu mislm no za  :SS  dj preber prvo kaj piše že v temi :angry2:

Dobro ok bom pa prebral drugič :OK:

daj pol pa vsaj povej kak se na tej strani pride do ozadja merilnikov ker jaz ne najdem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz sem na internetu našel nekaj zanimih ozadij za števce.Sedaj pa me zanima,kako to ozadje sploh narediš,al sprintaš na folijo al kako?Če ima kdo kakšen nasvet mi naj prosim napiše!!

:?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mal se znajdi ja0, znami dol števc, poglej iz česa je original, in si naredi svoje, pomoje lohk daš navaden papir, sej je čez plastika :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce keri nuca stevec nej pove lahko jaz probam kaj naredit samo pa nucam skenirano orig. ozadje dobre resolucije!

P.S. ko bom seveda imel cas =)

Tistega polini sem sam naredo pa se mi zdi kr ql :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mene zanima ce je kdo to poskusal na aprilii rs 50!!! Ce je kdo,a ma se mogoce doma al pa kero stran kjer imajo za aprilio rs 50,ker sem gledo na teh straneh pa je sam za skutere!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, pri meni na aeroxu je tista podloga.. odtisnjena na tisto plastiko.. Tako da stran ne morem dobit. Sem imel eno tudi sprintano na tak dober papir.. pa nisem uspel spravit gor, ker nisem uspel dol dat unga kazalca za hitrost.. Sux:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!