Skoči na vsebino

ozadje merilnikov


k&4

Priporočene objave

a se je kdo s tem ubadal na speedfightu??Jaz mam ozadja doma ampak ne dobim kazalcev dol!!

Če kdo ve pomagat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kje se dobi kašno ozadje za benelli 491 ker jaz nikjer ne dobim pa kako števce dol dobiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ze tecn s tem!

Mi lahko kdo to nardi ko je na sliki le da so kmh ne mph?

Odšraufaj svoj števeč (ozadje) ven in ga skeniraj, potem pa obdelaj v photoshop-u ali kateremkomi drugemu programu za obdelovanje grafike. Not so hard... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

A kdo ve kje bi najdu kaksn ozadje za nrg-ja k do sedaj sem najdu samo enega pa se tistega mi nekam cudno sprinta. Aja, a vi ko nalepite nov ozadje zbrisete starega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S cim pa odstranite serijske stevce z plastike? Ker sm si naredu nove merilnike pa se se vedno stari vidijo cez papir.... A ma kdo kako resitev za to? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kak papir si pa dau? Ponavad se da na tako folijo :doze:

Navadn papir, mam pa natiskane tudi na folijo za grafoskop, ampak tle ni point to. Men se cez to novo ozadje vidi se originalno (ki je natiskano direkt na plastiko), pa me zanima s cim to dol spravt :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Navadn papir, mam pa natiskane tudi na folijo za grafoskop, ampak tle ni point to. Men se cez to novo ozadje vidi se originalno (ki je natiskano direkt na plastiko), pa me zanima s cim to dol spravt :kva2:

Das dvojni papir,ce ne pa kupis papir malo bolse kvalitete oz debelejsi papir.

mene pa zanima, če se da dobit kje podlago za števec

za malaguti firefox f15 tds.

Poisces na internetu,ce ne pa sam nardis tak ko jaz za rs125,sam sem mel problem pri razdiranju stevcev,ker niso sli narazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tudi naredo svoj števc za runnerja, sam ga nbom objavu, sm pa res preveč časa delu, da bi kr tko talu... :hmm:

lohk pa rečm, da je specialn, koordinacije oz. oznake, številke, oblika narejena v Flashu, v Photoshopu sm pa dobil tisti pravi izgled... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da ni nubenga tazga debila da bi si šou bruke delat pa prekopiru od enga šteuc..sploh pa kle u Sloveniji :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da ni nubenga tazga debila da bi si šou bruke delat pa prekopiru od enga šteuc..sploh pa kle u Sloveniji :rolleyes:

ja, nwem ne, moj je res lep... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma fukn ga gor vrjem ti men da nau nuben koperu..k se nubenmu ne da ;)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kaj pol sploh poveš d ga maš, če ne misliš dat gor :? mislim da zato da se mal pohvališ da si car k si ga naredu :angry2: smisel foruma pa je...da si pomagamo in ne da se hvalimo kaj znamo in kaj imamo in česa ne, če pa že imaš nekaj unikatnega pa bi bilo lepo da to pokažeš, saj ti ni noben reku da daj gor file za printat, lahko slikaš cel števc, pa se ne bo dalo kopirat, ker bo gor senca :? mislim saj to je čisto tvoja stvar al boš pokazu al ne sam bi blo lepo da bi :blush:

drugič pa rajši bodi tih če misliš s tem samo izzivat pa se hvalit :angry2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, kok smo zadirčni...

kolega, pa saj ga bom pokazu, sam da ga na motor nateknem, nimam ga še sprintanega, sliku ga pa bom... sorry, moje umetnine pa nbom u originalu gor dou, po veliko preteklih postih, sem tudi spoznal, da ni tukaj le stvar pomoči, mnogi to ne počnejo...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kolega, moj števc, drgač še ni montiran, sm kr objavu sliko... em... nwem, če je prave veliksoti glede realnosti, upam, da je, ker mam resolucijo drgačno, mam 1280 x 1024, tko da nism šur... bom mogu sprintat par velikosti pa prevert... :D pa upam, da bo vse na svojem mestu, ko ugradim, bom slike objavu...

aja... ni obrezan, da nabo kdo mislu, kwa je zde to... :D :grim

KLIKN ZA STEVC

jst mislm, da bo noro zgledu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja huuuudo :OK: :OK: :OK: res :worship:

sam lehk bi mogoče tam k je za temp dal ko je mrzlo je modro(spodaj) potem zeleno(sredina) in gor rdeče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!