Skoči na vsebino

ozadje merilnikov


k&4

Priporočene objave

Muahahaha :devil: zdej pa sam še povečam pa sprintam pa mam šteuc :devil: hehe zajbavam se :D Luštn ni kej :OK: sam tist za temperaturo se pa s k0cijem strinjam..pomoje bi blo še bl hudo tko B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne, modra bi bla preveč, že tok je velik barv not, more bit neko skladje barv :)

pa tut ne da se mi popravlat :D dou sm sivo, ker mi iz auspuha siv/bel dim ven leti, ko dam gas na mrzel... (ko ga ogrevam :D)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče, bom vidu kok je vse to not vmontiran, če je preveč zabarikadiran se sploh spravlu nbom ledice v jemat...nwem...kwa mi priporočate, kakšno barvo nj bi dou, če bi menju? rdeča bi bla nora, pa še v stilu, kwa prawte? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, če bi kdo rad števc po naročilu, se javim za prostovoljca, sam prložte original skenirano sliko

:kva2: lol :D joke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, še vedno se mi ga ni dal razdret :D

morm si kupt photopapir za tiskalnik, ka mi ga je zmankal, da bo števc res lep... :D

bom sliku pa objavu...diode bom pa mogoč kasnej, ker nwem še kko je sestavlen to vse vkup :D naum kj zjebu, mi še belo nbo svetl oz. rumenkasto belo :D :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Zdravo, v tej temi prosim pišite kako ozadjaš števca, osvetlitev na svoj način.... prosim dodajajte tudi slike motivov, lahko tudi vašega poteka dela. Dajte tudi link na kakšno temo če je slučajno že, ni nujno da je na tem forumu. Veliko užitkov in ustvarjalnosti!! :OK: .)

post-13456-1165009235_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je dobra tema ja js sm mislu da bi si ledice noter zmontiru ozadnje bi pustu al pa bi tega k je orginal ven vzeu pa kej gor dau tiskat ... pa lediode =) sam une nizko svetleče k une močne bi te slepile skos une čist u easy ledice pa kr na luč zmontiraš no vsaj js bi lohk k mam na balanci luč(piaggio zip 2T, 2001 )

LP Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

podobne teme nisem našel, če vseeno obstaja, prosim da me o tem obvestite.

no, torej, ozadja števcev- sem nalimajte vse kar imate :P , če pa hočete da ostane kaj unikatnega pa dejte sem samo osnutek :) .

a ma kdo kej za keeway?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jst kar bi prvo nrdu bi zdravn šlepu enega s kolm k ma šteuc točno nastavljen pa si bi zapisoval kje je kakšna hitrost in potem se bi šele zajebavu z risanjem

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!