Skoči na vsebino

Posebna ponudba pizzerije Halo K...a!!!


master 007

Priporočene objave

Zgodba, ki sem jo danes izvedel iz druge roke!

Sodelavka je povedala, da so njena prijateljica in še dve kolegici naročile pico pri Halo K...i, in sicer nekaj minut do polnoči! Fant na drugi strani jim je rekel, da že počasi končujejo in da jim ne morejo več prepelat pice. Ker so vztrajale po žensko :D , so jim pico le pripeljali. In ko so jo nekaj časa jedel jim je vsem trem postalo slabo. Ena od teh je kos pice spravila (ta študira medicino) in jo nesla na preiskavo kaj je narobe z njo, da jim je bilo slabo. Po nekaj dneh dobijo rezultat: 3 različne sperme na pici!!! :SS :SS :SS Zadeva še ni prišla v časopise, bodo pa baje tožile Halo K...o. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wouw - to pa je zgodba za medije .... :kva2: .... dajmo punce malo pguma in kar ven s to štorijo .... :grim ... to bo več kot pasulj za rumeni tisk .... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS :SS :SS

Mislim da bo šef vesel nad tem kaj so nardili, razen če je bil zraven :fight2: :hmm:

Joj, mediji bodo spet veseli, da bodo lahko poročali. :devil:

To verjetno ni edino kar se dela v restavracijah, da bi pa vedeli, bi pa jedli verjetno le doma in zato bi lahko zaprli vse restavracije :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ m007

Eh, kaj ne veš.

Priznaj, da ob prostem času, takole malo honorarno na črno pizze naokoli razvažaš.  ;)  :)  :P

Vidim, da se širi dobr glas... :OK: :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Mislim da bo šef vesel nad tem kaj so nardili, razen če je bil zraven :fight2:  :hmm:

Joj, mediji bodo spet veseli, da bodo lahko poročali. :devil:

To verjetno ni edino kar se dela v restavracijah, da bi pa vedeli, bi pa jedli verjetno le doma in zato bi lahko zaprli vse restavracije :grim

Ko sem delal kot študent v Žitu, sem videl marsikaj. delali smo pice in jih pakirali v foliju (zmrznjene pice pripravljene za peko) in pa zavitke iz sira in šunke. od takrat ne jem ne enga ne druzga. Zakaj?

1. V obratu, kjer smo to počeli je bilo ful ščurkov, katere smo ubijali s pladnji na katere smo potem dajali zavitke.

2. Šunko in sir, ki je bila v posodah je jedel vsakdo, ki je prišel mimo (šofer, šef, ...) in s svojimi usranimi rokami (beri vrtal po nosu al pa glih scal za vogalom) štoral po posodah in si hrano tlačil v usta.

3. V zavitke smo dajali samo šunko, ki smo jo pobrali iz mesoreznice al pa je bla mal razmetana po pultu.

4. Nad mojo glavo nad pultom, kjer smo delali pice in zavitke je visel velik čeber in sem vprašal zakaj visi pod cevmi za odplake (beri odtoki za WC). Pa so me razsvetlili, da nimajo majstra da bi popravu odtočno cev, ker drek curlja ven, po so pa kar čeber navezali, da ne teče direkt na pice. :SS

p.s. Pa ni bilo svizca, pa niti folije... sam ne jem več njihovih izdelkov (še posebej teh).

Videl sem pa proizvodnjo zlatega prepečenca. tam je bilo pa vse čisto, saj vse počne stroj. No tistega pa lahko jeste. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo v Žito Ljubljana na Šmartinski cesti; mislim, da leta 1997.

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če samo pomislim, da jim je želodec spermo zavrnil...pol jim bo verjetno maternico razjedlo....po sexu samo še Žale...naj si jo kar zašijejo...za vsak slučaj...da se se ta (po moje možganska) mutacija ne prenese naprej...in še študentka medicine...slabo se nam piše....živeli uvoženi dohtarji iz Tirane................seveda je treba imeti samo zadost bedaste slušatelje in zadeva steče........... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če samo pomislim, da jim je želodec spermo zavrnil...pol jim bo verjetno maternico razjedlo....po sexu samo še Žale...naj si jo kar zašijejo...za vsak slučaj...da se se ta (po moje možganska) mutacija ne prenese naprej...in še študentka medicine...slabo se nam piše....živeli uvoženi dohtarji iz Tirane................seveda je treba imeti samo zadost bedaste slušatelje in zadeva steče........... :huh:

Baje ni bila SAMO sperma, ampak tudi pokvarjena šunka al neki tadzga, pol se je pa pokazalo, da so bili še spremijski dodatki gor. Se opravičujem za nedosledno navedbo. :)

Aja, bolje ti v Tirano, kot njihovi dohtarji k nam. :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja ! ko tri device prvic zaužijejo spermo, se lahko zgodi marsikaj ! a fantje so se pa na šunko "palili" in svrševali ! :OK:

pa ji je lepo rekel da ne delajo več pizz ! ampak je blo treba vztrajat ! :kva2:

pa z dodatki jim je verjetno tudi več zaračunal ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja ! ko tri device prvic zaužijejo spermo, se lahko zgodi marsikaj ! a fantje so se pa na šunko "palili" in svrševali !  :OK:

pa ji je lepo rekel da ne delajo več pizz ! ampak je blo treba vztrajat !  :kva2:

pa z dodatki jim je verjetno tudi več zaračunal !  :grim

Verjetn so dal na račun 6 jajc in 3 hrenovke. :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolko zgodb ku sm slišala od razl. restavracij in zadev k se dogajajo tam... pa dokumentarci... od pljuvanja po hrani in scanja in ne vem kaj vse ne... probam odmislit to vsakič ko jem zuni, ker smo konc koncu povsod izpostavljeni takim in drgačnim neumnostim - odvisno kolko slabe volje (seveda + psiha k je sposobna česa takega) je un k dela karkoli bomo mi potem pojedli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vedno jem iz halo katre pa mi s eni blo slabo :D celo dobro je:)

ne vem pa kaj v tatarsko not dajejo :>

bmk :)

Kdo pa govori o tej Halo K...? :hmm: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!