Skoči na vsebino

Posebna ponudba pizzerije Halo K...a!!!


master 007

Priporočene objave

od same sperme jim ni blo slabo... a še nikol niso pogoltnile????? uh pol je še tolk stvari treba narest...

če pride zadeva u časopise je vprašanje kdo bo tuki profitiru ker pravijo da je slaba reklama boljša kot nobena reklama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem pa kaj v tatarsko not dajejo :>

Je zadnjič rekla kolegica, da ma avtorsko pogodbo z njimi. :OK:

Dobro služi. :notworthy:

Pa že vrsto let ima močan beli tok. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nekaj dneh dobijo rezultat: 3 različne sperme na pici!!!   :SS  :SS  :SS  Zadeva še ni prišla v časopise, bodo pa baje tožile Halo K...o.  :OK:  :OK:

:SS :SS :SS :SS Sex v troje al pa 3je pohotni kuharji pred Pirellijevem koledarju :BUA: :BUA:

Fuj, že razmišlam, če bi še kdaj naročvou pico zvečer :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS  :SS  :SS  :SS  Sex v troje al pa 3je pohotni kuharji pred Pirellijevem koledarju  :BUA:  :BUA:

Fuj, že razmišlam, če bi še kdaj naročvou pico zvečer  :BUA:

Jurček, ti kar naroč. :) Ko bi ti vedu, kaj vse kravce pa bikci delajo, pa le ješ šnicle. .)

Da ne govorim o perverzijah med paradižniki in paprikami. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi poslali pismo na Discovery Channel, kjer tista dva tipa preverjata urbane legende in mite? Naj onadva to znanstveno dokažeta, pa bomo vidli...

(mislim namreč, da zgodba paše v kategorijo "Urban Legends")

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je zadnjič rekla kolegica, da ma avtorsko pogodbo z njimi. :OK:

Dobro služi. :notworthy:

Pa že vrsto let ima močan beli tok. :afro1:

:SS :SS :SS :SS :SS :SS Nekaj tako nagnusnega pa še ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS Ko sem bil po stroki še "štromar" sem v neki predelovalnici mesa na Jesenicah nekoč popravljal stroj za mešanje mase , ki jo potem stlačijo v neko plastiko in mi temu rečemo HRENOVKA.

LJudje moji, če bi videli in vedeli, kaj vse se je (takrat) tam notri metalo...Jaz hrenovk po tistem nisem jedel 5 let.

In še danes me strese, ko slišim kako babico ali mlado mamico, ko reče mulcu, : boš eno hrenovko popapal, da boš zdrav in velik. Bljak. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS  :SS Ko sem bil po stroki še "štromar" sem v neki predelovalnici mesa na Jesenicah nekoč popravljal stroj za mešanje mase ,

A ni na Jesenicama železarna? :o

p.s.

Vse sem pomešala. Grem tamali eno hrenovko z majonezo za zajtrk nardit. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS  :SS Ko sem bil po stroki še "štromar" sem v neki predelovalnici mesa na Jesenicah nekoč popravljal stroj za mešanje mase , ki jo potem stlačijo v neko plastiko in mi temu rečemo HRENOVKA.

LJudje moji, če bi videli in vedeli, kaj vse se je (takrat) tam notri metalo...Jaz hrenovk po tistem nisem jedel 5 let.

In še danes me strese, ko slišim kako babico ali mlado mamico, ko reče mulcu, : boš eno hrenovko popapal, da boš zdrav in velik. Bljak. :SS

Kot je že bilo rečeno: Če bi vedeli kaj vse not zmečejo, verjetn nebi jedli večino stvari, ki se je pridela oz. predela v prehrambeni industriji. Za to pa so ponavadi krivi škrto vodstvo ali pa iztirjeni posamezniki, ki so zaposleni v teh podjetjih. Veliko je bilo govoric kaj se dela z mesom, ki mu poteče rok, al pa kam delavci ščijejo in podobno,...

Res pa je, da so večinoma govorice ala od kolegovega kolega prijatu je povedal da je sestrin mož vidu.... .)

Ali je vse res.... ali pa tudi ne.... je stvar presoje in verjeti ali ne verjeti... to je vprašanje. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni na Jesenicama železarna? :o

p.s.

Vse sem pomešala. Grem tamali eno hrenovko z majonezo za zajtrk nardit. :OK:

Tud še mal železarne je tam. Ampak hrenovka z opilki al pa hrenovka po metalurško, ali hrenovka z elektrodo...bi blo pa mal tu mač.

Matr, bi se mogla kuhat na ene 850 stopinj celzija. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud še mal železarne je tam. Ampak hrenovka z opilki al pa hrenovka po metalurško, ali hrenovka z elektrodo...bi blo pa mal tu mač.

Matr, bi se mogla kuhat na ene 850 stopinj celzija. :hmm:  :hmm:

Pa se bi bla trda.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS  :SS Ko sem bil po stroki še "štromar" sem v neki predelovalnici mesa na Jesenicah nekoč popravljal stroj za mešanje mase , ki jo potem stlačijo v neko plastiko in mi temu rečemo HRENOVKA.

LJudje moji, če bi videli in vedeli, kaj vse se je (takrat) tam notri metalo...Jaz hrenovk po tistem nisem jedel 5 let.

In še danes me strese, ko slišim kako babico ali mlado mamico, ko reče mulcu, : boš eno hrenovko popapal, da boš zdrav in velik. Bljak. :SS

bom pa jst povedu k mam neke znance prav tam namreč v JEMu (jeseniške mesnine)... v hrenovke dajejo od kosti, kljunov, krempljev, oči, perja dalje... (sam nism ljubitelj hrenovk in klobas ipd... sam k mi zapaše se vprašam a mi bo všeč okus... odgovor je da... in pol pojem in me ne moti kaj dajo noter...)

a ste se kdaj vprašal kaj ti dajo v mcdonaldsu v hrano ker dejansko ima drugačen okus kot kjerkol drugje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jurček, ti kar naroč. :)  Ko bi ti vedu, kaj vse kravce pa bikci delajo, pa le ješ šnicle. .)

Da ne govorim o perverzijah med paradižniki in paprikami. :kva2:

No ja, sej ti dam kr prou :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko berem vase poste. :SS  :SS se vedno bolj nagibam da bi vegeterjanec postal   :glare:  :glare:

Kaj, a na riž s kalčki se ne da onanirat?????

Edin če misliš, da jim je prišlo zaradi šunke osebno. :? :alien1:

Tut pri rastlinah...je lohk svinjarija...so pa hroči zraven zmleti pa gosence, pa gniloba, pa kakšen prst od unga, ki zelje riba....da ne govorim, da ko se kamjon iz Makedonije npr. naložen z zelenjavo in sadjem pelje...un ki nalaga in razklada in sedi na7v kasonu...kam misliš, da hodi lulat...pa na polju...ko vse še raste... :ph34r:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!